Liana parvaz


پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه 

پیکاپ ویزای انگلیس چیست ؟

در مراحل دریافت ویزا انگلیس مرحله پیکاپ به معنی تحویل پاسپورت از طریق نماینده به سفارت و بازگرداندن آن به شخص می‌باشد. درواقع پس از اینکه درخواست ویزای فرد از سمت سفارت مورد قبول قرار می‌گیرد، باید پاسپورت به سفارت ارسال شود تا ویزا ضمیمه‌ی پاسپورت شود و فرد بتواند به انگلیس سفر کند.

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه :

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه به این صورت می‌باشد که کارشناسان ما در لیانا پرواز در روزهای سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزا را شامل: اصل رسید بارکد دار سفارت انگلیس، اصل پاسپورت، وکالت نامه و پرینت ایمیل سفارت را به سفارت انگلیس در ترکیه ارسال می‌کند، که این پروسه حدودا بین 10 تا 15 روز کاری طول خواهد کشید که پس از انجام پیکاپ ویزا، پاسپورت به همراه ویزا به شما بازگردانده خواهد شد.

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه :

قیمت پیکاپ پاسپورت از ترکیه چه مهاجرتی و چه غیر مهاجرتی 200.000 تومان به‌اضافه 138 لیر می‌باشد. هزینه پیکاپ ویزا از ترکیه بسیار مناسب بوده و همچنین از هزینه سفر به آنجا نیز کمتر می‌باشد. قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه مقرون به‌صرفه می‌باشد و می‌توانید به راحتی از طریق کارشناسان بخش ویزای ما، اقدام به پیکاپ پاسپورتتان از ترکیه کنید.

زمان مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت از ترکیه :

برای پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه در واقع زمان مناسب و دقیقی را نمی‌توان تخمین زد، اما پروسه‌ی انجام مراحل داری این کار حدودا بین 1 تا 3 هفته زمان می‌برد.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت یا ویزای انگلیس از از ترکیه :

  • پرینت ایمیل سفارت
  • اصل پاسپورت امضا شده
  • 2 قطعه عکس 5*7
  • رسید بارکد دار سفارت انگلیس
  • فرم وکالت نامه پیکاپ ویزای انگلیس

پیکاپ پاسپورت از استانبول چگونه انجام می‌شود؟

از آنجایی که هزینه سفر و اقامت در استانبول نسبت به پیکاپ از طریق یکی از آژانس‌ها بسیار گران‌تر می‌باشد و اصلا به صرفه نیست. شما می‌توانید با تحویل دادن مدارک به کارشناسان ما این کار را انجام دهید، به این صورت که ما طی 3 پرواز که مخصوص پیکاپ ویزا می‌باشد مدارک را به سفارت انگلیس در استانبول ارسال می‌کنیم و پس از انجام امور اداری آن را در تهران به شما تحویل می‌دهیم.


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید