Liana parvaz

ویزای فوری اندونزی:

برای ورود هر مسافر به کشور اندونزی باید در پاسپورت خود ویزای این کشور را داشته باشد. ویزای اندونزی به صورت فرودگاهی برای مسافران ایرانی صادر نمی‌شود. در نتیجه به صورت معمول اگر کسی بخواهد به اندونزی سفر کند باید از یک الی دو هفته قبل برای اخذ ویزا و رویداد اندونزی اقدام کند. ولی بعضی از زمان‌ها ممکن است سفر فوری به اندونزی پیش بیاید که نیاز به ویزای فوری اندونزی دارد. در ایران آژانس‌های بسیار کمی وجود دارند که می‌توانند ویزای فوری بگیرند. معمولا آژانس‌های مسافرتی ویزای 3 روزه را با قیمتی بالا به عنوان ویزای فوری بالی می‌فروشند که هم از لحاظ زمانی فوری نیست و هم قیمت بالایی دارد، در ادامه به توضیح کامل ویزای فوری کشور اندونزی به صورت یک روزه می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

انواع ویزای کشور اندونزی:

از نظر زمان مورد نیاز برای اخذ ویزا، کشور اندونزی دارای 2 نوع مختلف ویزا می‌باشد.

1- ویزای توریستی عادی اندونزی:

این نوع ویزا 5 الی یک هفته‌ی کاری برای صدور زمان نیاز دارد و مسافران با فرستادن مدارک ویزای اندونزی می‌توانند یک هفته بعد ویزای خود را در پاسپورتشان داشته باشند، اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای را می‌توانید در "همه چیز در مورد ویزای اندونزی" مشاهده کنید.

2- ویزای فوری یک روزه اندونزی:

مسافران عادی به هیچ‌ وجه نمی‌توانند با مراجعه به سفارت ویزای یکروزه دریافت کنند ولی شرکت لیانا پرواز پارس با توجه به سابقه‌ی فعالیت طولانی در کشور اندونزی و مالزی قادر است ویزای اندونزی را به صورت یکروزه اخذ نماید. ویزای فوری واقعی اندونزی را فقط لیانا پرواز می‌تواند اخذ نماید به این صورت که مدارک مسافر باید تا قبل از ساعت 10صبح در اختیار کارشناسان ویزای ما قرار بگیرد. پس از ارائه مدارک مورد نیاز ویزای بالی، کارشناسان سریعا اقدام به انجام مراحل اداری مورد نیاز برای ویزای فوری می‌کنند.

زمان مورد نیاز برای ویزای فوری اندونزی:

برای ویزای فوری اندونزی فقط یک روز کاری زمان لازم است و باید توجه داشته باشید سفارت اندونزی روز‌های جمعه و شنبه تعطیل می‌باشد و جزو روزهای کاری این سفارت نیست.

زمان ارسال مدارک برای ویزای فوری:

برای ارسال مدارک مسافران به لیانا پرواز، باید مدارک را تا حداکثر ساعت 10 صبح ارسال کنید تا بتوانیم پروسه‌ی ویزای فوری یکروزه را انجام دهیم.

زمان تحویل ویزای فوری بالی:

برای ویزای فوری بالی در صورتی که مدارک و هزینه‌ی لازم برای ویزای فوری را تا ساعت 10 صبح روز قبل ارسال کرده باشید، ساعت 16 روز بعد از ارسال مدارک ویزای شما آماده خواهد شد.

قیمت ویزای عادی اندونزی:

قیمت ویزای اندونزی به صورت ریالی متغیر خواهد بود ولی به صورت دلاری 65$ است.

قیمت ویزای بالی

قیمت ویزای فوری اندونزی:

ویزای فوری یکروزه اندونزی برابر 150$ می‌باشد که این هزینه به همراه مدارک دریافت می‌گردد.


مدارک مورد نیاز ویزای فوری اندونزی:

مدارک ویزای فوری اندونزی همانند ویزای عادی توریستی اندونزی است و تفاوتی با هم ندارند.

1- پاسپورت معتبر به همراه حداقل 6 ماه اعتبار- کپی پاسپورت
2- دو قطعه عکس 6*4 زمینه سفید ( خیلی قدیمی نباشد)
3- نامه‌ی تمکن مالی بانک و پرینت گردش حساب با مهر برجسته و انگلیسی
4- رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل برای سفارت اندونزی
5- فرم پر شده سفارت
6- شناسنامه و کارت ملی متقاضی به همراه کپی از تمام صفحات


درخواست آنلاین ویزای فوری بالی

# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • پري اهري پور

  پري اهري پور

  من تركيه زندگي ميكنم،ميتونين همين مراحل فوري رو تو استانبول برام انجام بدين ؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر داخل استانبول نمیتونید ویزای فوری اندونزی بگیرید ولی اگر مدارکتون رو بفرستید ایران میتونیم براتون به صورت فوری و غیرحضوری ویزا اندونزی بگیریم. فقط تایم پست کردن مدارکتون اضافه میشه به زمان مورد نیاز برای صدور ویزا

 • ابوالفضل

  ابوالفضل

  میشه لطفا یه شماره تلگرام در اختیارم بزارید که باهاتون هماهنگ کنم برای ویزای فوری اندونزی؟ خودم ایران نیستم ولی مدارک رو میفرستم که برام اقدام کنین. ایمیلم رو نوشتم میتونین برام ارسال کنین یا به شماره من پیام بدین روی تلگرام 555508327-995+

 • ایمان نفر

  ایمان نفر

  سلام وقت بخیر قیمت ویزای بالی (اندونزی) برای هر نفر چقدر میشه...؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. قیمت ویزای اندونزی برای هر نفر 65 دلار آمریکاست

 • میم

  میم

  سلام این نامه تمکن مالی رو از بانک باید تهیه کنیم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله برای دریافت تمکن مالی جهت هر نوع ویزا از جمله ویزای اندونزی، باید به بانک مراجعه کنید و نامه انگلیسی تمکن مالی بانک رو دریافت کنید. همچنین میتونید از لینک زیر اطلاعات کاملی در مورد انواع تمکن مالی کسب کنید. https://www.lianaparvaz.com/VisaInfo/اطلاعات-عمومی/نامه-تمکن-مالی

پیام خود را بنویسید