Liana parvaz

لیست تورهای کازان

 1. صفحه اصلی
 2. تور
 3. کازان

کازان


کارشناس تور ترکیه

تور کازان | سفر به تاتارستان روسیه | لیانا پرواز


تور کازان | سفر به سرزمین 1001 ساله

تور کازان جزء تورهای اروپایی ولی با قیمت ارزان است که هنوز بین ایرانیان زیاد شناخته نشده و به همین دلیل یکی از جذاب‌ترین و بکر ترین نقاط روسیه برای گردشگری و سفر ایرانیان می‌باشد. کازان سومین پایتخت روسیه با قدمتی حدود 1000 سال است که به همین واسطه این شهر حتی با قدمتی بیشتر از مسکو به جهانیان معرفی شده و بی‌شک تمامی افراد علاقه‌مند به تاریخ و تمدن و افرادی که به دنبال سفر به اروپا با هزینه‌ای به مراتب پایین‌ هستند را مجذوب خود خواهد کرد.


کازان سومین پایتخت روسیه

شهر کازان، پایتخت و بزرگترین شهر جمهوری تاتارستان روسیه است. جمعیت شهر کازان چیزی بالغ بر 1.300.000 نفر است که باعث شده شهر کازان روسیه، ششمین شهر پر جمعیت این کشور باشد. شهر کازان، در سال 2005 هزاره‌ی خود را جشن گرفت و در سال 2009 به عنوان سومین پایتخت کشور روسیه انتخاب شد. اگر به دنبال تور ارزان روسیه هستید، باید به کازان سفر کنید؛ کازان پر است از جاذبه‌های گوناگون و تاریخی که سفری خاطره‌انکیز را برای شما رقم خواهد زد.

بهترین ایرلاین‌ها برای سفر به کازان

کازان نیز همانند دیگر شهرها دارای انتخاب‌های گوناگونی از پرواز است که هر کدام مناسب هدف خاصی هستند. در پایین به سه مورد از روش‌های رسیدن به کازان اشاره کرده‌ایم.

هواپیمایی آتا:

پرواز هواپیمایی آتا به کازان به صورت مستقیم و قیمتی حدود 2 میلیون تومانی دارد. هواپیمایی آتا هر 5شنبه به شهر کازان پرواز مستقیم دارد و به دلیل مستقیم بودن و ایرانی بودن ایرلاین هزینه تور کازان با پرواز آتا به مراتب ارزان‌تر از دیگر تورهای روسیه – کازان است. پرواز هواپیمایی آتا به کازان پنجشنبه ساعت 6 صبح از تهران انجام می‌شود و پرواز برگشت کازان – تهران ساعت 8:50 صبح از فرودگاه کازان برمی‌خیزد. بار مجاز آتا ایر برای این پرواز 30 کیلو بار چمدان و 7 کیلو بار دستی است و همچنین این پرواز با ایرباس A320  انجام می‌شود. پیشنهاد ویژه لیانا پرواز برای تور کازان، انتخاب آتا ایر برای سفر می‌باشد.

هواپیمایی ماهان ( تهران-مسکو-کازان)

هواپیمایی ماهان تقریبا انتخاب اول همه ایرانی‌ها برای سفر خارجی با یک ایرلاین خارجی است. پرواز ماهان‌ایر به کازان مستقیم نیست و اگر می‌خواهید با این هواپیما به تور کازان بروید باید ابتدا با ماهان‌ایر به مسکو بروید، سپس با یک پرواز داخلی از ایرلاین‌های مانند ایر‌فلوت یا سیبریا به کازان سفر کنید. هزینه پرواز ماهان به مسکو تقریبا سه میلیون و پانصد هزار تومان و هزینه پرواز مسکو به کازان، یک میلیون و پانصدهزارتومان به بالاست. ماهان کترینگ بسیار قوی‌ای دارد و کیفیت پرواز بالایی دارد و معمولا پرواز‌هایی بدون تاخیر دارد. این نوع سفر به کازان به دلیل مستقیم نبودن پرواز، کمی معطلی در فرودگاه خواهد داشت.

هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot

هواپیمایی روس ایرفلوت یکی از بهترین ایرلاین‌ها برای سفر به کازان است. این هواپیمایی پرواز مستقیم به مسکو دارد و از آنجا با یک پرواز داخلی، مسافران به کازان روسیه می‌رسند. این هواپیمایی سطح بین‌المللی دارد و پروازهایش با ایرباس A320 انجام می‌شود.از معایب پرواز کازان ایرفلوت نداشتن بار بصورت رایگان است که در صورت نیاز به بردن چمدان باید بار را بصورت جداگانه خریداری کنید. مزیت پرواز ایرفلوت، داشتن پرواز بصورت همه روزه به روسیه است.

تور کازان روسیه

بهترین زمان برای خرید تور کازان روسیه

روسیه یکی از سردترین کشورهای دنیاست، پس قبل از سفر به روسیه باید بسیار دقت کنید در زمانی به این کشور سفر کنید که بتوانید از همه تفریحات استفاده نمایید. زمان مناسب سفر به کازان، در تابستان است. در ماه‌های مرداد تا اواسط شهریور آب و هوای کازان بسیار مطبوع است و در انتهای شهریور کمی به سرد متمایل می‌شود. همچنین در تابستان بهترین زمان برای سفر به کازان به دلیل چارتر بودن پروازهای آتا ایر است. این هواپیمایی در تابستان پرواز چارتر دارد که باعث می‌شود قیمت این پروازها، یک سوم قیمت دیگر ایرلاین‌ها در شرایط عادی باشد.

در تور کازان از کجا دیدن کنیم؟

کاخ کشاورزان:

کاخ کشاورزان کازان در کنار رودخانه کازانکا قرار گرفته است. معماری جذاب و برنزی این ساختمان عظیم باعث شده یکی از مکان‌هایی باشد که مردم علاقه زیادی برای عکس گرفتن در آنجا داشته باشند. اگر به تور کازان رفتید، عکس گرفتن در کنار این بنای زیبا را از دست ندهید.

کازان کرملین:

اصلی‌ترین و معروف‌ترین جاذبه‌ی کازان، کازان کرملین است. این بنا به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌است و وسعتی برابر 150 هزار متر مربع دارد. کازان کرملین، اقامتگاه ریاست جمهوری، ساختمان‌های اداری و موزه و منطقه‌های گردشگری می‌باشد. اگر می‌خواهید چند ساعتی را مجذوب جاذبه‌های کازان شوید و عکس‌های مناسب اینستاگرام بگیرید، به کاخ کرملین کازان سری بزنید.

کاخ کرملین کازان روسیه

دریاچه کابان:

دریاچه کابان بر اساس افسانه رایج که در روسیه معروف است، در عمق خود گنج‌هایی را دارد. دریاچه کابان با ساحلی زیبا یکی از بهترین جاذبه‌های کازان است که می‌توانید به اردک و پرندگان غذا دهید و یا قایق دو نفره اجاره کنید و وارد دریاچه کابان شوید.

دریاچه کابان کازان

مرکز خانواده در تور کازان Family Centerجاذبه‌های کازان - مرکز خانواده

بهترین مکان‌ها برای غذا خوردن در کازان

بی‌دلیل نیست که کازان و تاتارستان به عنوان یکی از مقاصد اصلی روسیه به عنوان پایتخت غذاها انتخاب شده است. تاتارستان و علی‌الخصوص کازان دارای رستوران‌های بین‌المللی هستند ولی نقطه قوت کازان داشتن رستوران‌های سنتی است. بهترین رستوران‌هایی که می‌توانید در تور روسیه کازان امتحان کنید، رستوران‌های چیدم، خانه اربابی تاتاری، توگان آویلیم، آلان‌اش، تیوبتی، رستوران اردک در قابلمه، اتیله، لتو و خینکالنایا می‌باشند.

چرا لیانا پرواز را برای سفر به کازان انتخاب کنیم؟

از آن‌جایی که آژانش هواپیمایی لیانا پرواز طی توافقنامه امضا شده توسط این آژانس و فدراسیون توریسم کازان که عالی‌ترین مقام گردشگری در کازان است به عنوان تنها نماینده رسمی این فدراسیون در ایران مشغول فعالیت است، به طبع می‌تواند قیمت‌های مناسبی نسبت به دیگر آژانس‌های مسافرتی به مسافرین عزیز ارائه کند. برای خواندن مشروح این خبر می‌توانید به مطلب لیانا پرواز نماینده رسمی فدراسیون توریسم کازان در ایران شد مراجعه نمایید.

 لیانا پرواز کازان

بهترین تفریحات در سفر به کازان:

تفریحاتی که می‌توانید در تور کازان روسیه انجام دهید عبارتند از:

پارک آبی ریویرا Riviera Aqua Water Theme Park یکی از جذاب‌ترین تفریحات در تور کازان است.

پارک آبی ریویرا کازان

از دیگر تفریحات جذاب در کازان می‌توان گالری هنرهای معاصر سپرک، موزه چاک چاک توگان آویلیم، قیرلای، آکواریوم عمومی، استفاده از اتوبوس‌های گردشگری، پانارومای شهری و رفتن به تپه‌های اسویاژ را نام برد.

سفر به کازان روسیه

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی کازان

فرودگاه کازان در 26 کیلومتری و 30 دقیقه‌ای با ماشین از مرکز شهر کازان قرار دارد. برای رسیدن به فرودگاه می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی نیز استفاده نمایید. بلیط‌های قطار و اتوبوس از مرکز شهر تا فرودگاه قیمت بسیار پایینی دارند و کرایه آژانس تا فرودگاه، تقریبا 10 تا 20 دلار است.

فرودگاه شهر کازانسوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • محمد علیاری

  محمد علیاری

  سلام. از تهران به کازان پرواز مستقیم داریم و یا ابتدا به مسکو و سپس به کازان؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. پرواز مستقیم به شهر کازان با هواپیمایی آتا ایر انجام میشه و پرواز غیرمستقیم نیست.

 • فراهانی

  فراهانی

  برای 14 شهریور قیمت تور کازان چقدر است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام. با توجه به چارتر بودن پروازها ، قیمت تور کازان در این تاریخ با تاریخ های دیگر متفاوت نیست. بسته به هتلی که در کازان میخواید انتخاب کنید ممکنه هتل ظرفیت خالی برای تورکازان نداشته باشه. باید برای رزرو تور روسیه کازان، هر هتل در هر تاریخ به صورت جداگانه چک شود.

 • مسعود خرمایی

  مسعود خرمایی

  سلام در اول ابان ماه امسال کدام یک از شهر های روسیه سوچی سنت پترزبورگ و کازان به مدت ۷ شب با دمای ۲۰ درجه مناسب خرید تور است همراه با قیمت هتل ۵ ستاره . با تشکر

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  در آبان ماه، شما به سختی میتونید مناطقی رو در روسیه پیدا کنید که +20 درجه دمای هوا داشته باشند.

 • اسرا

  اسرا

  سلام برای مهر تور ترکیە ارزان قیمت

 • ehsan

  ehsan

  بهترین زمان برای سفر به کازان چه فصلی است ؟

 • با سلام و درود بین اسفند ماه تا شهریور ماه البته در بقیه تاریخ ها جذابیت و تفریحات مخصوص به خودش را دارد.

 • مریم نگهداری

  مریم نگهداری

  سلام خواستم ببینم تور رفت وبرگشت کازان برا خرداد ماه ۹۹دارین وچتد می شه ؟

 • سهام خادم

  سهام خادم

  تور کازان واسه سه نفر ۱ کودک ۹ سال و۲ بزرگسال،چقدر در میاد واسه نیمه ی اول شهریور

 • تماس بگیرید راهنمایی تون میکنیم

پیام خود را بنویسید