Liana parvaz

لیست تورهای مالدیو

  1. صفحه اصلی
  2. تور
  3. مالدیو

مالدیو

معرفی مالدیو

مالدیو جزیره‌ای زیبا و رویایی که در قسمت جنوب غربی اقیانوس هند قرار گرفته است. به عنوان تکه‌ای از بهشت یاد می‌شود، مقصدی مناسب و رویایی که برای ماه عسل و ریلکس کردن مناسب می‌باشد. زیبایی خیره کننده و بکر مالدیو همچنین هتل‌های رویایی و روی آب آن باعث شده که هر ساله بیش از یک میلیون نفر از این جزیره زیبا و دور افتاده دیدن کنند. تور مالدیو شما را با یکی از زیباترین جزایر دنیا که در اقیانوس هند واقع شده است آشنا خواهد کرد. کشور مالدیو مجمع‌الجزایری متشکل شده از بیش از 1000 جزیره است که در 26 گروه مختلف دسته بندی می‌شوند. پایتخت کشور مالدیو شهر ماله می‌باشد و واحد رسمی پول کشور مالدیو روفیه مالدیو است. کشور مالدیو هم از نظر جمعیت و هم از نظر مساحت کوچک‌ترین کشور آسیاست.

مالدیو

آب و هوا در تور مالدیو

از آنجایی که مالدیو در قسمت استوایی کره زمین واقع شده است، دارای آب و هوایی گرم و استوایی می‌باشد. میانگین دما در تور مالدیو در شبانه روز بین 28 تا 32 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

سوغات مالدیو

بهترین سوغاتی‌های تور مالدیو شامل صنایع چوبی، لیف‌های بافته شده از پوست نارگیل و همچنین یک نوع شیرینی محلی به نام باندی و ماهی دودی می‌باشد، که می‌توانید در مالدیو آنها را از فروشگاه‌های خواروبار فروشی در ماله خریداری کنید.

سوغات مالدیو

سوغات مالدیو
بهترین زمان برای تور مالدیو

بهترین زمان مسافرت به مالدیو و تور مالدیو در فصل زمستان بی ماه‌های دی تا اردیبهشت می‌باشد. به طور کلی شرایط جوی مالدیو به گونه‌ای است که اغلب اوقات سال مناسب رفتن به تور ممالدیو می‌باشد.

در تور مالدیو از کجا دیدن کنیم؟

مالدیو که یکی از مقاصد لوکس و رویایی می‌باشد، هر ساله گردشگران زیادی را جذب خود کرده که مستقیما از فرودگاه بین‌المللی ماله به جزیره مالدیو می‌روند. از جمله جاذبه‌های گردشگری تور مالدیو می‌توان به ورزشهای آبی، موزه ملی و کاخ ریاست جمهوری، سواحل زیبا با شن‌های سفید، سفر با قایق‌های تفریحی و هواپیماهای دریایی، مسجد جمعه ماله، مغازه‌های ماهی فروشی و میوه فروشی و فروشگاه‌های محلی اشاره کرد.

موزه ملیکاح ریاست حمهوری

ورزشهای آبیمسجد جمعه ماله

چند نکته جالب درباره مالدیو که کمتر شنیده‌اید.


1- مسطح‌ترین و کم ارتفاع ترین کشور دنیا مالدیو است.

2- مالدیو، اولین کشوریست که نشست رسمی کابینه دولت آن در زیر آب برگزار شده است.

KASJ VSLD ;HFDKI

3- کوچکترین کشور مسلمان دنیا مالدیو است.

4- در مالدیو نوشیدن الکل فقط در هتل‌ها و اقامتگاه‌های آن مجاز است.

5- از بین 1200 جزیره که در مالدیو است فقط 200 تای آن‌ها مسکونی است.


تور مالدیو

خدماتی که در این تور مالدیو ارائه می شود: 

  • ترانسفر فرودگاهي 
  • خدمات هتل به صورت صبحانه، ناهار و شام 
  • تور لیدر

توضيحات: 

  • مبالغ فوق به ريال است و پرداخت 50 درصد هزينه براي رزرو الزاميست.
  • این پکیج با پایین‌ترین نرخ پروازی تهیه شده است. لطفا قبل از رزرو با کانتر مربوطه برای گرفتن قیمت لحظه‌ای تماس حاصل کنید.
  • اعتبار پاسپورت مورد نياز 7 ماه مي‌باشد که مسئوليت کنترل آن بر عهده‌ي آژانس درخواست دهنده مي‌باشد.


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید