Liana parvaz

لیست تورهای مالدیو

 1. صفحه اصلی
 2. تور
 3. مالدیو

مالدیو

تور مالدیو | سفرهای ویژه آسیا | لیانا پرواز


مالدیو جزیره‌ای زیبا و رویایی که در قسمت جنوب غربی اقیانوس هند قرار گرفته است. به عنوان تکه‌ای از بهشت یاد می‌شود، مقصدی مناسب و رویایی که برای ماه عسل و ریلکس کردن مناسب می‌باشد. زیبایی خیره کننده و بکر مالدیو همچنین هتل‌های رویایی و روی آب آن باعث شده که هر ساله بیش از یک میلیون نفر از این جزیره زیبا و دور افتاده دیدن کنند. تور مالدیو شما را با یکی از زیباترین جزایر دنیا که در اقیانوس هند واقع شده است آشنا خواهد کرد. کشور مالدیو مجمع‌الجزایری متشکل شده از بیش از 1000 جزیره است که در 26 گروه مختلف دسته بندی می‌شوند. پایتخت کشور مالدیو شهر ماله می‌باشد و واحد رسمی پول کشور مالدیو روفیه مالدیو است. کشور مالدیو هم از نظر جمعیت و هم از نظر مساحت کوچک‌ترین کشور آسیاست.

مالدیو

پوشش مورد نیاز برای سفر به مالدیو

پوشش مورد نیاز برای سفر به مالدیو، در واقع به سلیقه و انتخاب خودتان بستگی دارد. شما می‌توانید هر نوع و مدل لباسی که دلتان می‌خواهد بپوشید، ولی پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به اینکه مالدیو حالت ساحلی و جزیره‌ای دارد بیشتر با خودتان لباس‌های نخی و مناسب ساحل همراه داشته باشید.

  نکات مهم درباره تور مالدیو

طول پرواز از تهران تا ماله (بدون در نظر گرفتن ترانزیت پروازی) حدودا 6 ساعت می‌باشد، همچنین لازم است بدانید که اختلاف ساعتی بین تهران و ماله 1.5 ساعت می‌باشد یعنی در واقع ماله 1.5 ساعت از تهران جلوتر است؛ زبان رسمی مردم مالدیو، زبان دیوهی است که ترکیبی از زبان هندی و آریایی بوده است. واحد پول مالدیو روفیه است و مذهب اغلب مردم مالدیو سنی می‌باشد. لازم است بدانید در هنگام ورود به این کشور، با اشعه ایکس چک خواهید شد و از واردات تصاویر غیر اخلاقی، گوشت خوک و مشروبات الکلی جلوگیری می‌شود؛ همچنین باید توجه داشته باشید که خارج کردن شن، ماسه و صدف دریایی از مالدیو ممنوع است.


کارشناس تور مالدیو


مزایای تور مالدیو

 •  تور مالدیو یک مقصد خانوادگی و همچنین مناسب ماه عسل نیز می‌باشد.
 • برای سفر به مالدیو نیازی به اخذ ویزا نیست.
 • هتل‌های مالدیو اغلب همه لوکس و بسیار رویایی هستند.
 • اکثر مردم مالدیو مسلمان هستند و تمامی غذاهای سرو شده حلال می‌باشند.
 • مالدیو در سال 30 آینده غرق خواهد؛ با سفر به تور مالدیو جزو افراد خاصی باشید که از آنجا دیدن کرده است.

معایب تور مالدیو

 • تور مالدیو جزو مقاصد لوکس می‌باشد و قیمت آن هم ارزان نیست.
 • برای سفر به تور مالدیو باید پرواز طولانی داشته باشید. چراکه پرواز مستقیمی به مالدیو وجود ندارد و اغلب پروازها با ترانزیت انجام می‌شود.
 • اگر مجرد هستید ما به شما تور مالدیو را پیشنهاد نمیدهیم چراکه این مقصد اغلب خانوادگی و مناسب ماه عسل می‌باشد.
 • اگر به قصد خرید کردن به سفر می‌روید تور مالدیو مناسب شما نخواهد بود، چراکه در مالدیو مرکز خریدی وجود ندارد.
 • اگر زبان شما در حدی نیست که بتوانید نیازهای اولیه خود را برطرف کنید، تور مالدیو خیلی مناسب شما نخواهد بود چراکه تور مالدیو راهنمای فارسی زبان ندارد و لازم است که مقدار کمی زبان انگلیسی بلد باشید.

آب و هوا در تور مالدیو

از آنجایی که مالدیو در قسمت استوایی کره زمین واقع شده است، دارای آب و هوایی گرم و استوایی می‌باشد. میانگین دما در تور مالدیو در شبانه روز بین 28 تا 32 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

سوغات مالدیو

بهترین سوغاتی‌های تور مالدیو شامل صنایع چوبی، لیف‌های بافته شده از پوست نارگیل و همچنین یک نوع شیرینی محلی به نام باندی و ماهی دودی می‌باشد، که می‌توانید در مالدیو آنها را از فروشگاه‌های خواروبار فروشی در ماله خریداری کنید.

سوغات مالدیو

سوغات مالدیو

بهترین زمان برای تور مالدیو

بهترین زمان مسافرت به مالدیو و تور مالدیو در فصل زمستان بین ماه‌های دی تا اردیبهشت می‌باشد. به طور کلی شرایط جوی مالدیو به گونه‌ای است که اغلب اوقات سال مناسب رفتن به تور مالدیو می‌باشد.

در تور مالدیو از کجا دیدن کنیم؟

مالدیو که یکی از مقاصد لوکس و رویایی می‌باشد، هر ساله گردشگران زیادی را جذب خود کرده که مستقیما از فرودگاه بین‌المللی ماله به جزیره مالدیو می‌روند. از جمله جاذبه‌های گردشگری تور مالدیو می‌توان به ورزش‌های آبی، موزه ملی و کاخ ریاست جمهوری، سواحل زیبا با شن‌های سفید، سفر با قایق‌های تفریحی و هواپیماهای دریایی، مسجد جمعه ماله، مغازه‌های ماهی فروشی و میوه فروشی و فروشگاه‌های محلی اشاره کرد.

موزه ملی

کاح ریاست حمهوری


مسجد جمعه ماله

ورزشهای آبی

 

انتخاب ایرلاین مناسب برای سفر به مالدیو

برای سفر به مالدیو شما می‌توانید از ایرلاین‌های مختلفی برای پرواز استفاده کنید. لازم به ذکر است که در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی به مالدیو وجود ندارد و تمامی پروازها با حداقل یک استاپ صورت می‌گیرد. در واقع می‌توان گفت که تعداد زیادی از ایرلاین‌ها از جمله قطر ایرویز، امارات، ترکیش، عمان ایر، اوکراین ایرلاین و ایرفلوت به مالدیو پرواز دارند که هرکدام معایب و مزایای خود را دارا می‌باشند. در ادامه به معرفی مزایا و معایب چند ایرلاین برتر در مسیر مالدیو می‌پردازیم.

هواپیمایی قطر ایرویز:

اگر می‌خواهید یک سفر کاملا لوکس و لاکچری داشته باشید پیشنهاد ما به شما پرواز با ایرلاین قطرایرویز می‌باشد. در حال حاضر بهترین ایرلاین برای سفر به مالدیو پرواز قطر می‌باشد چرا که با داشتن کمترین ساعت استاپ این پرواز صورت می‌گیرد. البته لازم به ذکر است که در بین دیگر ایرلاین‌ها، دارای بیشترین هزینه نیز می‌باشد.

هواپیمایی امارات:

هواپیمایی مارات هم در واقع جزء پروازهای لوکس به مالدیو محسوب می‌شود ولی با توجه به ساعت استاپ زیاد که بین 10 الی 13 ساعت می‌باشد پرواز خوبی به حساب نخواهد آمد. با پرواز امارات شما یک استاپ حداقل 10 ساعته در دوحه خواهید داشت و سپس از آن جا به مالدیو پرواز خواهید کرد که اغلب مسافران ترجیح می‌دهند که ساعت استاپ پروازی کمتری داشته باشند. پیشنهاد ما به آن‌ها پرواز قطرایرویز خواهد بود.

هواپیمایی ترکیش:

برای سفر به مالدیو با هواپیمایی ترکیش شما هزینه پروازی کمتری خواهید پرداخت ولی باید در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. پرواز ترکیش به مالدیو اغلب با استاپ‌های بسیار طولانی انجام می‌شود. با پرواز ترکیش شما یک استاپ حداقل 17 ساعته در استانبول خولهید دشات.


پیشنهاد می‌کنیم اگر برای سفر به مالدیو به دنبال ایرلاین مناسب هستید، هواپیمایی قطر بهترین گزینه برای سفر به مالدیو می‌باشد، چرا که با داشتن کمترین ساعت استاپ در حال حاضر جزء بهترین ایرلاین‌هاست.

چند نکته جالب درباره مالدیو که کمتر شنیده‌اید.

1- مسطح‌ترین و کم ارتفاع ترین کشور دنیا مالدیو است.

2- مالدیو، اولین کشوریست که نشست رسمی کابینه دولت آن در زیر آب برگزار شده است.

KASJ VSLD ;HFDKI

3- کوچکترین کشور مسلمان دنیا مالدیو است.

4- از بین 1200 جزیره که در مالدیو است فقط 200 تای آن‌ها مسکونی است.


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • نگار

  نگار

  سلام ببخشید تور مالدیو نیاز به ویزا داره؟

 • با عرض سلام و درود بر شما خیر نیازی به ویزا نیست.

پیام خود را بنویسید