Liana parvaz

لیست تورهای بانکوک

  1. صفحه اصلی
  2. تور
  3. بانکوک

بانکوک


تور بانکوک | سفر به تایلند | لیانا پرواز


کارشناس تور ارمنستان


بانکوک یکی از شهر‌هایی است که جزو توریستی ترین شهرهای دنیاست. این شهر جزو 5 مقصد اول در انتخاب تمام مسافران جهان است. تضادی که در شهر بانکوک وجود دارد باعث می‌شود زیبایی معابد قدیمی و ساختمان‌های قدیمی این شهر و ساختمان‌های مدرن از جمله مراکز خرید شهر بیشتر به چشم آید.
بانکوک پایتخت کشور تایلند است، برای رفتن به بانکوک شما نیاز به یک پرواز مستقیم و یا غیر مستقیم به مدت 7 ساعت دارید تا خود را در هیاهو و جنب و جوش روزهای بانکوک و یا شب‌های زنده و پر از هیجان این شهر ببینید. اگر به دنبال یک سفر تمام عیار هستید و می‌خواهید با یک سفر هر نوع جاذبه‌ی جالبی را تجربه کنبد ما به شما تور بانکوک را پیشنهاد می‌دهیم.

جاذبه‌های گردشگری

مراکز خرید

یکی از جاذبه‌های کشور تایلند و علی الخصوص شهر بانکوک مراکز خرید این شهر است. تعداد این مراکز خرید خیلی یشتر از چیزی است که حتی فکرش را کنید. این مراکز خرید در سطح شهر پخش شده‌اند و نیاز به نگرانی نیست که در کدام محله هتل رزرو می‌کنید.
در مراکز خرید شهر بانکوک شما شاهد مراکز تجاری بزرگ و لوکس با برند های معتبر جهانی و همچنین بازارهای شناور روی آب و بازار‌های اجناس ارزان در محله های چینی خواهید بود.


5مورد از بهترین مراکز خرید در تایلند:

siam paragon-1

تور بانکوک

central word-2

رزرو تور بانکوک
mbk-3

رزرو تور بانکوک

central embassy-4

رزرو تور بانکوک

terminal 21-5

رزرو تور بانکوک

بازار های شناور بانکوک:

بازارهای شناور تایلند به تنهایی می‌توانند عامل جذب بسیاری از گردشگران باشند. حتی تصور اینکه از زندگی مدرن امروزی فاصله بگیریم به بازارهایی برویم که بر روی آب شناور هستند و حس زندگی درچند صد سال قبل را به ما می‌دهد، نیز لذت بخش است.

تور بانکوک-بازار شناور

بهترین بازارهای شناور در شهر بانکوک

1-THE KHAFA
2-TOLINGCHAN
3-AMPHAW FM
4-DAM NEON FM
5-KHLONG LATMAYOM

خرید از بازار بر روی ریل قطار 

 یکی از مکان‌هایی که حتی باید در سفر به بانکوک تجربه کنید ،بازدید از بازار مائکلونگ است. این بازار دقیقا بر روی ریل قطار قرار گرفته است و فقط چند ثانیه قبل از رد شدن قطار سقف این بازار برداشته می‌شود و همه ی وسایل کنار می‌روند تا قطار رد شود.

این بازار در فاصله‌ی یک ساعته از بانکوک قرار گرفته ولی ارزش دیدن در تور بانکوک (تایلند) را دارد.

در تور بانکوک کجا اقامت کنیم؟

پیشنهاد ما برای شما در تور بانکوک اقامت در هتل‌های منطقه پراتونام است. این منطقه هتل‌های اقتصادی مناسبی دارد و همچنین اگر به دنبال خرید هستید این منطقه دارای بیشترین مرکز خرید حتی 
به صورت 24 ساعته می باشد. البته از لحاظ قیمت هم، مراکز خرید این منطقه مناسب‌تر از بقیه‌ی محل‌های بانکوک می‌باشد.

در تور بانکوک از کجا دیدن کنیم؟

Grand palace-1

رزرو تور بانکوک

temple of dawn-2

رزرو تور تایلندChina town-3


Khao san road-4

Soi cowboy-5

تور بانکوک

بهترین زمان سفر به بانکوک:

بهترین زمان برای سفر به بانکوک بین ماه‌های نوامبر تا آوریل می‌باشد و تور جشن آب تایلند در اواسط ماه آوریل برگزار می‌شود. البته بخاطر داشته باشید در زمان جشن آب، قیمت تور بانکوک افزایش پیدا می‌کند.

جشن اب


تور بانکوکسوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید