Liana parvaz

لیست تورهای بالی

 1. صفحه اصلی
 2. تور
 3. بالی

بالی

تور بالی | سفر به سرزمین خدایان بر روی زمین

تور بالی یکی از مقصدهای سفری است که چندسالی است دوباره در بین ایرانیان محبوبیت پیدا کرده است. تور بالی با توجه به خدمات و کیفیت هتلی که ارائه می‌کند جزو تورهای قیمت مناسب برای ایرانیان به شمار می‌رود البته این بدان معنا نیست که قیمت تور بالی ارزان است ولی با توجه به تجربه‌ای که همانند اقامت در مالدیو یا جزایر آمریکا برای شما رقم می‌زند، تور بالی از قیمت مناسبی برخوردار است. ما در این مطلب به توضیح تمام مواردی که در سفر به بالی نیاز دارید پرداخته ایم و همچنین تورهای مختلفی را قرار داده‌ایم که می‌توانید با توجه به نیازتان به تاریخ یا انتخاب هواپیمایی مدنظر، بر روی هرکدام کلیک کنید و اطلاعات و قیمت هرکدام را مشاهده فرمایید. برای سفر به بالی شما نیاز به ویزای اندونزی دارید که در صورت خرید تور، ویزا نیز برای شما در نظر گرفته خواهد شد ولی در مقاله‌ای جداگانه به توضیح آن پرداخته‌ایم و پیشنهاد می‌دهیم در صورت نیاز به ویزا وارد صفحه "راهنمای جامع گرفتن ویزای اندونزی در 5 روز" شوید.

معرفی بالی - اندونزی:

بدون اغراق بالی یکی از بهترین، زیباترین،سبزترین و آرام ترین نقاط برروی کره‌ی زمین است. لقب سرزمین یا جزیره‌ی خدایان را می‌توان بهترین توصیف برای جزیره‌ی بالی دانست. بالی یک شهر نیست بلکه یک استان است که مرکز آن شهر دنپاسار است. عمده مردم بالی هندوها هستند و بر خلاف عمده تصور مردم که فکر می‌کنند بالی یک جزیره است،بالی از 3 جزیره تشکیل شده است. بزرگترین جزیره‌ی استان بالی، جزیره بالی است و اغلب گردشگران مکان اقامت خود را در اندونزی در همین جزیره رزرو می‌کنند. بالی دارای 4 منطقه مهم کوتا، نوسادوا، اوبود و جیمباران است که در ادامه به معرفی تک تک آن‌ها می‌پردازیم.

تور بالی ویژه تعطیلات خرداد 98 :

تعطیلات خردادماه برای ایرانیان فرصت بسیار خوبی را برای سفر می‌دهد. تور بالی خرداد 98 یکی از بهترین تورهای بالی دردر طول سال است چرا که بدون دغدغه می‌توانید در طبیعت سبز و ساحل‌های رویایی جزیره‌ی بالی اوقات خوشی در کنار خانواده و عزیزانتان داشته باشید.

قیمت تور بالی برای تعطیلات خرداد 98:

قیمت تور بالی در سه ماهه اول سال 1398 تقریبا ثابت است و در ایام تعطیلی در ایران، قیمت تور بالی افزایش قیمت ندارد.

تور بالی ویژه تعطیلات خرداد 98:

خوشبختانه تور بالی ویژه خرداد و تعطیلات خرداد 98 افزایش قیمت خاصی ندارد و شما با هزینه ای که میتوانید در اکثر اوقات به بالی سفر کنید، میتوانید در ایام تعطیلات خرداد نیز سفر کنید.

تور بالی خدمات All (لاکچری - پرواز عمان‌ایر):

یکی از ویژگی‌هایی که خیلی از مسافران برای سفر مدنظر قرار می‌دهند و به دنبالش هستند، خدمات All Inclusive هتل می‌باشد. خدمات All هتل به این معنی است که تمام وعده‌های غذایی به همراه نوشیدنی‌های هتل به صورت رایگان بر روی اتاق و به عنوان خدمات به مسافر عرضه می‌گردد. این خدمات بیشتر در هتلهای آنتالیا برای مسافران ایرانی، جا افتاده شده است. بیشتر هتل‌های کشورهای جنوب شرق آسیا، خدمات All را عرضه نمی‌کنند ولی با توجه به درخواست مسافران لیانا پرواز، ما پکیج تور بالی با خدمات all را برای شما عزیزان فراهم آورده‌ایم.

در تور بالی با خدمات هتل all، شما حق استفاده از رستوران‌های هتل در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام را به میزان دلخواه و همچنین استفاده از نوشیدنی‌های موجود در هتل را تا ساعت 24 دارید. غیر از خدمات غذایی، بعضی از خدمات رفاهی هتل نیز رایگان می‌باشد. خدماتی نظیر غواصی، اسکی روی آب ، موج سواری و خدماتی مثل خدمتکار و صرف وعده غذایی شناور روی آب استخر نیز از دسته خدماتی هستند که در تور بالی All Inclusive به صورت رایگان ارائه می‌شوند.


تور بالی ویژه تعطیلات خرداد 98

انتخاب ایرلاین مناسب برای تور بالی خرداد 98:

هواپیمایی های زیادی هستند که می‌توانید برای تور بالی انتخاب نمایید که در ادامه به معرفی مزایا و معایب چند هواپیمایی برتر در مسیر بالی می‌پردازیم:

هواپیمایی عمان‌ایر: برای سفر به بالی با هواپیمایی عمان‌ایر شما هزینه‌ی پرواز کمتری خواهید پرداخت ولی پرواز عمان‌ایر به بالی به صورت مستقیم نیست و شما ابتدا یک پرواز به سمت عمان خواهید داشت و پس از توقف کوتاه در مسقط با یک پرواز دیگر به سمت بالی خواهید رفت.

هواپیمایی ماهان‌ایر: در چند سال اخیر معمولا در نزدیک ایام عید هواپیمایی ماهان‌ایر پرواز مستقیم به بالی برای تور بالی نوروز98 دایر می‌کند. هزینه‌ی این پرواز از عمان‌ایر کمی گران‌تر است ولی به صورت مستقیم است و هیچ توقفی ندارد که همین امر موجب محبوبیت این پرواز شده است. کیترینگ ماهان وعده‌های پیش غذا و غذای گرم را هم به صورت رایگان روی پرواز ارائه می‌دهد. البته در نوروز 98 هواپیمایی ماهان پرواز به بالی نداشت و مشخص نیست در ادامه ی سال پرواز ماهان دایر شود یا خیر.

هواپیمایی قطرایرویز: اگر به دنبال تور بالی لاکچری تعطیلات خرداد 98 هستید پیشنهاد می‌کنیم پرواز قطرایرویز را خریداری کنید. این هواپیمایی جزو 5 هواپیمایی برتر دنیا از لحاظ سرویس‌ها و کیفیت است. هزینه‌ی این پرواز به مراتب از دو ایرلاین قبلی کمتر است ولی کیفیت پرواز فوق‌العاده است. پرواز هواپیمایی قطر برای تور بالی خرداد به صورت غیرمستقیم (دارای استاپ) است. شما ابتدا با یک پرواز به سمت قطر خواهید رفت و بعد از توقف کوتاه با یک پرواز دیگر به بالی سفر خواهید کرد.

بالی سرزمین خدایان:

در تور بالی مطمئنا با بیشترین چیزی که روبه‌رو می‌شوید یک معبد یا یک نشانه بودائیسم است که هندوهای منطقه آن‌ها را ساخته‌اند. سرزمین خدایان لقب دو وجهی است که هم به دارا بودن تعداد زیادی معبد و همچنین به زیبایی بی حد این جزیره اشاره می‌کند.

دین مردم بالی (اندونزی):

بیشتر مردم اندونزی مسلمان هستند و دین رسمی کشور اندونزی اسلام است ولی بالی با تمام کشور اندونزی متفاوت است. 83 درصد مردم در بالی هندو هستند و دین هندوی بالی دارند و همانطور که از اسم دینشان پیداست آن‌ها در معبدها به عبادت می‌پردازند. دین هندوی بالی را می‌توان ترکیبی از اعتقادات مردم و همچنین دین هندو دانست. 13 درصد مردم بالی مسلمان‌اند و تزدیک به 3 درصد مسیحی هستند. غالب بودن تعداد هندوها به مسلمانان آزادی را در بالی بیشتر از اندونزی به عموم هدیه می‌دهد. این‌که چه لباسی دارید و یا چه دینی دارید فقط به خودتان مربوط است و مردم با شما در تضاد نخواهند بود.

پوشش مورد نیاز تور بالی:

پوشش مورد نیاز شما برای تور بالی، به انتخاب خودتان بستگی دارد. هر کسی می‌تواند با هر لباسی در بالی ظاهر شود ولی توصیه می‌کنیم فقط در نزدیکی ساحل از لباس‌های بسیار آزاد استفاده کنید  و برای گشت و گذار در شهر از لباس‌های خنک و نخی استفاده نمایید. یکی از نکاتی که گردشگران همیشه باید رعایت کنند، این است که تا می‌توانند نظر بومیان منطقه را به خود جلب نکنند و بسیار عادی در شهر رفتار کنند.

آب‌وهوا در تور بالی:

اگر بخواهیم به طور خلاصه در مورد آب‌وهوای بالی صحبت کنیم، این جزیره آب‌وهوایی آفتابی، روزهای گرمسیری و شب‌هایی نسبتا با هوای مرطوب دارد. معمولا هوای بالی بین 26 الی 31 درجه سلسیوس است. بین ماه‌های می میلادی تا سپتامبر (اواسط اردیبهشت تا مهر) گرم‌ترین و آفتابی ترین زمان برای بودن در بالی است.الیته می‌توان گفت بهترین زمان برای آفتاب گرفتن در روزهای تعطیل تابستان نیز همین زمان است، جزیره زیبای بالی در هر چهار فصل سال دارای آب‌وهوایی است که می‌تواند پذیرای گردشگران و توریست‌ها باشد.

سوغات بالی:

بالی دارای مرکز‌های خرید معتبر با برندهای جهانی است ولی اگر بخواهیم از سوغات‌های بالی صحبت کنیم، سوغات بالی صنایع دستی بی‌نظیر بالی است. حصار و سفال 2 سوغات معروف بالی هستند.

فرهنگ مردم بالی:

مردم بالی دارای فرهنگی یونیک و مشهورند. فرهنگ مردم بالی بیشتر به خاطر فستیوال‌ها و جشن‌ها مشهور شده است. البته بالی مثل تمام شهرهای جهان دارای موزه است ولی فرهنگ آنها غالبا از معابد و هندوئیسم سر چشمه می‌گیرد.موسیقی محلی و پایکوبی مردم با لباس‌های خاص جزو اصلی‌ترین اتفاق‌های فرهنگی هستند که ‌می‌توانید آن‌ها را در تور بالی مشاهده نمایید. البته جشن‌هایی مثل kintamani  (جشن کینتامانی) نیز می‌تواند یک روز کامل در تور بالی شما را به خود اختصاص دهند. مراسم کینتامانی را می‌توانید به عنوان یک تور آپشنال خریداری نمایید.

بهترین زمان برای تور بالی : 

بهترین زمان برای مسافرت به بالی و تور بالی در ماه‌های تابستان می‌باشد. کشور اندونزی به دلیل واقع شدن در نیمکره جنوبی در تابستان هوایی مطبوع و خنک دارد. تور بالی 7 روزه می‌تواند فرصت مناسبی باشد تا از تعطیلات تابستان استفاده کرد و سفر بیاد ماندنی و البته لاکچری را تجربه کرد.

هزینه‌های بالی:

با توجه به پایین بودن ارزش روپیه در اندونزی، می‌توان کشور اندونزی را یکی از کشور‌هایی در نظر گرفت که از لحاظ هزینه‌ها کاملا متوسط است. تقریبا هزینه‌های اندونزی مانند دیگر کشورهای جنوب شرق آسیاست، مثل مالزی یا تایلند، پس در تور بالی نیاز به نگرانی در رابطه با هزینه‌هایی مثل غذا یا کرایه تاکسی نداشته باشید.

ویزای اندونزی:

ایرانیان برای رفتن به اندونزی نیاز به ویزا دارند. ویزای گردشگری اندونزی تا 3 ماه پس از صادر شدن اعتبار دارند و پس از وارد شدن به کشور اندونزی شما اجازه 14 روز اقامت دارید و اگر مدت اقامتتان از 14 روز بیشتر شود باید جریمه پرداخت کنید. برای گرفتن ویزای اندونزی فقط کافیست با ما تماس بگیرید و مدارکتان را ارسال کنید، بعد از ارسال مدارک تیم لیانا پرواز ویزای اندونزی را در یک هفته کاری به شما تحویل خواهند داد.

قیمت تور بالی:

محاسبه‌ی قیمت تور بالی به این صورت است که یک پرواز غیر مستقیم به بالی باید به همراه هزینه‌ی ویزای بالی و همچنین هزینه‌ی مجموع شب‌های اقامت در هتل‌های بالی شود. لازم به ذکر است فعلا پرواز مستقیم به بالی وجود ندارد ولی در پیک سیزن هواپیمایی ماهان پرواز مستقیم به بالی دارد. لیانا پرواز یکی از کارگزارهای اصلی تور بالی است و قیمتی که از سمت ما پیشنهاد می‌شود جزو پایین‌ترین قیمت‌های تور بالی است.

گران‌ترین و ارزان‌ترین قیمت تور بالی:

پیک سیزن یا شلوغ‌ترین زمان‌ها برای مسافرت به بالی که قیمت هتل و تور بالی نیز گران‌تر می‌شود، زمان‌هایی مانند تعطیلات ژانویه، تعطیلات سال نو و کریسمس می‌باشد. ارزان‌ترین زمان برای تور بالی تقریبا از خرداد تا اواخر مهرماه سال شمسی است. ارزان‌ترین موقع برای تور بالی همان لو سیزن تور بالی است که هتل‌ها به دلیل کم شدن توریست‌ها، نرخ‌های خود را کاهش می‌دهند.

واحد پول اندونزی:

واحد پول اندونزی – بالی روپیه است و نماد آن Rp است. پول اندونزی تقریبا از 20 سال قبل دچار سقوط ارزش شد و در حال حاظر پول اندونزی را می‌توان جزو پول‌های کم ارزش در جهان به شمار برد. (سومین واحد پولی کم ارزش) تقریبا هر 1.500.000 هزار روپیه 100 دلار می‌شود. البته اگر بخواهیم مقایسه‌ای با واحد پول ایران داشته باشیم هر ریال 3 روپیه است.

لیست تور بالی


هواپیمایی

مدت زمان

شروع قیمت

عنوان تور

Oman Air عمان ایر

 7 شب و 8 روز

8.580.000 تومان

تور بالی با پرواز عمان

Qatar Airways قطر ایرویز

 7 شب و 8 روز

15.410.000 تومان

تور بالی ویژه تعطیلات خرداد با پرواز لوکس قطر

Oman Air عمان ایر

 7 شب و 8 روز

18.800.000 تومان

تور بالی لاکچری با خدمات All


مناطق مهم بالی:

کوتا Kuta بالی:

کوتا منطقه شلوغ و پرهیجان بالی محسوب می‌شود ، این منطقه بیشتر برای جوانتر ها در تور بالی توصیه می‍شود چراکه دارای خیابان های شلوغ ، رستوران ها و کلاب های زیاد و تفریحاتی آبی مثل ..موج سواری است. ساحل کوتا نیز جذابیت های خاص خودش را دارد

تور بالی - منطقه کوتا

نوسا دوا Nusa Dua بالی: 

نوسادوا یک منطقه توریستی در بالی است که تقریبا می‌توان آن را به یک شهرک توریستی تشبیه کرد. هتل های این منطقه دارای ساحل اختصاصی هستند و پارک های آبی و مراکز خرید جزو تفریحاتی است که نباید آن ها را در تور بالی از دست دهید.

تور بالی - منطقه نوسا دوا

اوبود Ubud بالی: 

جنگل ، درخت ، طبیعت بکر و سبز بیشترین چیزی خواهد بود که در منطقه اوبود خواهید دید. هتل ها در این منطقه دارای استخر هایی رو باز و رو به جنگل می‌باشند. رفتینگ ، پاراگلایدر سواری و تور هیلیکوپتر جز تفریحات پر مخاطب منطقه اوبود بالی می‌باشد.

تور بالی - منطقه سمینیاک

منطقه سمینیاک بالی Seminiyak:

اگر به دنبال بهترین ساحل در آسیا و بیچ کلاب و تفریحات ساحلی ای هستید که بی نظیر باشد و هیچ جای دیگر نتوانید مثلش را پیدا کنید ، ما به شما تور بالی در منطقه سمینیاک را پیشنهاد می‌دهیم . این منطقه ساحل های بی نظیری دارد که اگر یک غروب این ساحل را ببینید دوست ندارید هیچ وقت بالی را ترک کنید.

تور بالی - منطقه سیمنیاک

در تور بالی از کجا دیدن کنیم؟ (جاذبه های گردشگری بالی)

1- معبد اولون دانو

با اولین سرچ در مورد بالی، عکس‌هایی از یک معبد روی آب برایتان نمایش داده می‌شود، این معبد در قرن 17ام ساخته شده است و می‌توان آن را به عنوان مهم‌ترین و جذاب‌ترین جاذبه دیدنی بالی معرفی کرد. البته لازم به ذکر است این معبد بر روی آب واقع نشده و در کنار آب است ولی مطمئنا زیباترین عکس‌هایتان در بالی را می‌توانید در این منطقه بیاندازید.

تور بالی - معبد اولون دانو

2-معبد اولو واتو

معبد اولو واتو بالی یکی از مهمترین معابد بودایی هاست بدلیل اینکه این معبد در موقعیت جالب در کنار صخره‌ای در کنار اقیانوس هند و 70 متر بالا‌تر از آن قرار گرفته است، مراسم‌های رقص زیادی در این معبد انجام می‌شود که علاوه بر مقدس بودن برای مردم بالی برای گردشگران خارجی نیز جالب است.

تور بالی 3- رفتینگ بالی

رودخانه‌های پر خروش اندونزی یکی از بهترین فرصت‌ها در تور بالی است تا طعم هیجان زیادی را تجربه کنید.

تور بالی

4- اسکای تور

بالی تمام زیبایی‌های طبیعت را یک‌جا در کنار هم جمع کرده است. جنگل‌های سبز اوبود یا ساحل شگفت انگیز کوتا و سمینیاک، همه و همه را می‌توانید با لذت بسیار بیشتری از هلیکوپتر مشاهده کنید.

تور بالی-اسکای تور


5- مجسمه تیان تا

مجسمه تیان تا یکی از بزرگترین مجسمه‌های بودا در جنوب شرق آسیاست که در میان جنگل‌های انبوه قرار گرفته است. لذت تماشای این مجسمه را در سفر به بالی از دست ندهید.

تور بالی - مجسمه تیان تا

6- بازار‌های سنتی در اوبود

بالی و به خصوص منطقه اوبود در بالی به داشتن صنایع دستی و سنتی زیاد معروف است، لذت گشت و گذار و خرید در این بازار جزو جذابیت های سفر به بالی است.

تور بالی - بازار سنتیلیست تورهای بالی | تور بالی | توربالی | تور ارزان بالی | تور لاکچری بالی | تور بالی اندونزی


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • علیرضا

  علیرضا

  تور بالی ویژه آذر ماه چقدر هزینش میشه؟

 • علیرضا

  علیرضا

  تور جزیره زیبای بالی در آذر حدود 7 میلیون تومان برای شروع نرخش هست

 • علیرضا

  علیرضا

  تور بالی نسبت به تور مالدیو از قیمت بسیار پایین تری برخورداره ولی تقریبا کیفیت و آرامش ماله رو داره

 • هزینه

  هزینه

  هزینه ی تفریحات و کلاپ و تفریحات آبی توی بالی چطوره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام. هزینه ی کلاب و تفریحات و پارک آبی تو بالی نسبت به جایی مثل دبی ارزون تره. برای هرکدوم تقریبا باید روی 30 یا 40 دلار حساب کنید. بیچ‌کلابهای سمینیاک خیلی بهتر از جاهای دیگس و پارک آبی کوتا هم 30 دلاره.

 • سارا شهبازی

  سارا شهبازی

  سلام تاريخ تور بالي رو ميخوام بدونم، واينكه اگر من يك نفر باشم هزينه چقدر هست؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام سارای عزیز، تور بالی مدت خاصی نداره. شما هر زمان که بخواید میتونید برید به بالی و مدت تور بالی مثل تورهای داخلی نیست که تایم مشخصی داشته باشه. شما در تمام طول سال میتونید به بالی سفر کنید.

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  در مورد سوال دوم شما اگر بخواید یک اتاق به صورت سینگل یا انفرادی در تور بگیرید هزینه ی هتل تور بالی شما تقریبا دوبرابر میشه ولی هزینه پرواز به بالی فرقی نمیکنه.

 • حمید مقدم

  حمید مقدم

  من پنج سال پیش رفتم اندونزی ومدت 4سال اونجا بودم الان 10 ماه هست که برگشتم آیا دوباره میتونم ویزای یک ماه اندونزی رو بگیرم.

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله می‌تونید ویزای اندونزی یک ماهه بگیرید مشکلی نداره

 • عباس صادقیان

  عباس صادقیان

  سلام اگر بخوایم ۲۸ اسفند بریم بالی برای یک هفته و ۱۴ فروردین از جاکارتا برگردیم ایران نرخ حداقل برای هر نفر چقدر میشه با هتل ۴ ستاره

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام جناب صادقیان لطفا برای اطلاع از قیمت تورهای بالی لیانا پرواز با شماره تماس ما 41187-021 در تماس باشید تا بتونیم بهترین آفرهای تورهای بالی رو خدمتتون ارائه بدیم

 • محسن

  محسن

  يكسرى هتل ها هستن كه سوئيت داخل جنگل دارن با استخر و اختصاصى داخل جنگل هزينه تور با اقامت در چنين سوئيتهايي چقدره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  هزینه سوئیت در بالی و یا هزینه ویلا در بالی به صورت آنلاین هست و با توجه به تاریخ مدنظر شما متفاوت هست قیمتش.

 • نوشین

  نوشین

  سلام، من برای بالی 2 فروردین میخوام برم ولی هم اتاقی ندارم، اگه یه خانم بخواد بره بالی برای عید، میشه هم اتاق باشیم و هزینه سفرمون نصف شه؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقتتون بخیر. متاسفانه بدلیل اینکه امکان وجود مشکلهای احتمالی، ما این مورد رو انجام نمیدیم.

 • مارتین

  مارتین

  آیا تور بالی شما ویزا هم روش هست یا باید خودمون ویزا بگیریم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقتتون بخیر. ویزا روی تور حساب شده و شما فقط باید مدارک اعلام شده داخل سایت رو تحویل ما بدین

پیام خود را بنویسید