Liana parvaz

لیست تورهای اندونزی

 1. صفحه اصلی
 2. تور
 3. اندونزی

اندونزی


کارشناس تور ترکیه

تور اندونزی | سفر به اندونزی | لیانا پرواز کارگزار اندونزی

کشور اندونزی مجمع الجزایری متشکل از 17000 جزیره است و همین امر موجب می‌شود تا شما با وارد شدن به کشور اندونزی، انواع و اقسام رنگ‌ها، ادیان، مردم، فرهنگ‌ها و قومیت‌ها را مشاهده کنید. جمعیت کشور اندونزی چیزی بالغ بر 250 میلیون نفر است که بیشتر آن‌ها را مسلمانان تشکیل می‌دهند و پرجمعیت‌ترین کشور مسلمان جهان نیز اندونزیست.

کشور اندونزی چند سالی است که به دنبال صنعتی شدن است تا بتواند وضع اقتصادی کشورش را بهبود بخشد و به دنبال همین استراتژی کشور اندونزی، نمایندگی‌های تولیدی بسیاری از برندهای معروف مثل نایکی، ریباک و H&M در این کشور فعالیت دارند.

اختلاف ساعت کشور اندونزی:

اختلاف ساعت کشور اندونزی با خط استوا چیزی بین 7 الی 9 ساعت بیشتر از GMT است، به این صورت که بخش مرکزی اندونزی 8 ساعت جلوتر از GMT و بخش غربی اندونزی 7 ساعت بیشتر از GMT و بخش شرقی اندونزی تقریبا 9 ساعت از ساعت جهانی جلوتر است. اختلاف زمانی و ساعت کشور اندونزی با ایران بین 4 الی 5 ساعت است و ساعت کشور اندونزی تقریبا 4 الی 5 ساعت از ایران جلوتر است.

دین مردم اندونزی:

بیشتر مردم اندونزی مسلمان هستند و دین رسمی کشور اندونزی اسلام است ولی بالی با تمام کشور اندونزی متفاوت است. 83 درصد مردم در بالی هندو هستند و دین هندوی بالی دارند و همانطور که از اسم دینشان پیداست آن‌ها در معبدها به عبادت می‌پردازند. دین هندوی بالی را می‌توان ترکیبی از اعتقادات مردم و همچنین دین هندو دانست. 13 درصد مردم بالی مسلمان‌اند و تزدیک به 3 درصد مسیحی هستند. غالب بودن تعداد هندوها به مسلمانان آزادی را در بالی بیشتر از اندونزی به عموم هدیه می‌دهد. این‌که چه لباسی دارید و یا چه دینی دارید فقط به خودتان مربوط است و مردم با شما در تضاد نخواهند بود.

پوشش مورد نیاز تور اندونزی:

پوشش مورد نیاز شما برای تور اندونزی، به انتخاب خودتان بستگی دارد. هر کسی می‌تواند با هر لباسی در بالی ظاهر شود ولی توصیه می‌کنیم فقط در نزدیکی ساحل از لباس‌های بسیار آزاد استفاده کنید  و برای گشت و گذار در شهر از لباس‌های خنک و نخی استفاده نمایید. یکی از نکاتی که گردشگران همیشه باید رعایت کنند، این است که تا می‌توانند نظر بومیان منطقه را به خود جلب نکنند و بسیار عادی در شهر رفتار کنند.

آب ‌وهوا در تورهای اندونزی:

اگر بخواهیم به طور خلاصه در مورد آب‌وهوای و تورهای اندونزی صحبت کنیم، این جزیره آب‌وهوایی آفتابی، روزهای گرمسیری و شب‌هایی نسبتا با هوای مرطوب دارد. معمولا هوای بالی بین 26 الی 31 درجه سلسیوس است. بین ماه‌های می میلادی تا سپتامبر (اواسط اردیبهشت تا مهر) گرم‌ترین و آفتابی ترین زمان برای بودن در اندونزی است.الیته می‌توان گفت بهترین زمان برای آفتاب گرفتن در روزهای تعطیل تابستان نیز همین زمان است، کشور زیبای اندونزی در هر چهار فصل سال دارای آب‌وهوایی است که می‌تواند پذیرای گردشگران و توریست‌ها باشد.بالی:

فرهنگ مردم اندونزی:

مردم اندونزی دارای فرهنگی یونیک و مشهورند. فرهنگ مردم اندونزی بیشتر به خاطر فستیوال‌ها و جشن‌ها مشهور شده است. فرهنگ آنها غالبا از معابد و هندوئیسم سر چشمه می‌گیرد.موسیقی محلی و پایکوبی مردم با لباس‌های خاص جزو اصلی‌ترین اتفاق‌های فرهنگی هستند که ‌می‌توانید آن‌ها را در تور اندونزی مشاهده نمایید. البته جشن‌هایی مثل kintamani  (جشن کینتامانی) نیز می‌تواند یک روز کامل در تور بالی شما را به خود اختصاص دهند. مراسم کینتامانی را می‌توانید به عنوان یک تور آپشنال خریداری نمایید.

بهترین زمان برای تور اندونزی و سفر به شرق آسیا : 

بهترین زمان برای سفر به اندونزی و تور اندونزی در ماه‌های تابستان می‌باشد. کشور اندونزی به دلیل واقع شدن در نیمکره جنوبی در تابستان هوایی مطبوع و خنک دارد. تور بالی 7 روزه می‌تواند فرصت مناسبی باشد تا از تعطیلات تابستان استفاده کرد و سفر بیاد ماندنی و البته لاکچری را تجربه کرد.

هزینه های اندونزی:

با توجه به پایین بودن ارزش روپیه در اندونزی، می‌توان کشور اندونزی را یکی از کشور‌هایی در نظر گرفت که از لحاظ هزینه‌ها کاملا متوسط است. تقریبا هزینه‌های اندونزی مانند دیگر کشورهای جنوب شرق آسیاست، مثل مالزی یا تایلند.
پس در تور بالی نیاز به نگرانی در رابطه با هزینه‌هایی مثل غذا یا کرایه تاکسی نداشته باشید.

ویزای اندونزی:

ایرانیان برای رفتن به اندونزی نیاز به ویزا دارند. ویزای گردشگری اندونزی تا 3 ماه پس از صادر شدن اعتبار دارند و پس از وارد شدن به کشور اندونزی شما اجازه 14 روز اقامت دارید و اگر مدت اقامتتان از 14 روز بیشتر شود باید جریمه پرداخت کنید. برای گرفتن ویزای اندونزی فقط کافیست با ما تماس بگیرید و مدارکتان را ارسال کنید، بعد از ارسال مدارک تیم لیانا پرواز ویزای اندونزی را در کمتر از یک هفته کاری به شما تحویل خواهند داد.

واحد پول اندونزی:

واحد پول اندونزی روپیه است و نماد آن Rp است. پول اندونزی تقریبا از 20 سال قبل دچار سقوط ارزش شد و در حال حاظر پول اندونزی را می‌توان جزو پول‌های کم ارزش در جهان به شمار برد. (سومین واحد پولی کم ارزش) تقریبا هر 1.500.000 هزار روپیه 100 دلار می‌شود. البته اگر بخواهیم مقایسه‌ای با واحد پول ایران داشته باشیم هر ریال 3 روپیه است.

شهرهای مهم اندونزی:

 • جاکارتا
 • بالی
 • جایاکارتا
 • جزیره لومبوک
 • جزیره جیلی

در تور اندونزی از کجا دیدن کنیم؟ (جاذبه های گردشگری اندونزی)

1- معبد اولون دانو

با اولین سرچ در مورد بالی، عکس‌هایی از یک معبد روی آب برایتان نمایش داده می‌شود، این معبد در قرن 17ام ساخته شده است و می‌توان آن را به عنوان مهم‌ترین و جذاب‌ترین جاذبه دیدنی بالی معرفی کرد. البته لازم به ذکر است این معبد بر روی آب واقع نشده و در کنار آب است ولی مطمئنا زیباترین عکس‌هایتان در بالی را می‌توانید در این منطقه بیاندازید.

تور بالی - معبد اولون دانو

2-معبد اولو واتو

معبد اولو واتو بالی یکی از مهمترین معابد بودایی هاست بدلیل اینکه این معبد در موقعیت جالب در کنار صخره‌ای در کنار اقیانوس هند و 70 متر بالا‌تر از آن قرار گرفته است، مراسم‌های رقص زیادی در این معبد انجام می‌شود که علاوه بر مقدس بودن برای مردم بالی برای گردشگران خارجی نیز جالب است.

تور بالی 3- رفتینگ بالی

رودخانه‌های پر خروش اندونزی یکی از بهترین فرصت‌ها در تور بالی است تا طعم هیجان زیادی را تجربه کنید.

تور بالی

4- اسکای تور

بالی تمام زیبایی‌های طبیعت را یک‌جا در کنار هم جمع کرده است. جنگل‌های سبز اوبود یا ساحل شگفت انگیز کوتا و سمینیاک، همه و همه را می‌توانید با لذت بسیار بیشتری از هلیکوپتر مشاهده کنید.

تور بالی-اسکای تور


5- مجسمه تیان تا

مجسمه تیان تا یکی از بزرگترین مجسمه‌های بودا در جنوب شرق آسیاست که در میان جنگل‌های انبوه قرار گرفته است. لذت تماشای این مجسمه را در سفر به بالی از دست ندهید.

تور بالی - مجسمه تیان تا

6- بازار‌های سنتی در اوبود

بالی و به خصوص منطقه اوبود در بالی به داشتن صنایع دستی و سنتی زیاد معروف است، لذت گشت و گذار و خرید در این بازار جزو جذابیت های سفر به بالی است.

تور بالی - بازار سنتی

برای اطلاع از لیست تورهای اندونزی با کارشناسان فروش لیانا پرواز در تماس باشید.


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • amir

  amir

  سلام خسته نباشيد فقط يه سوال ازتون داشتم در مورد واحد پول بالي به واحد پول ما ميخواستم بدونم يك ميليون ما چند هزار روپيه بالي ميشه ممنون

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام وقت بخیر تقریبا هر روپیه برابر با هر یک تومان است و یک میلیون روپیه تقریبا میشه یک میلیون تومان

پیام خود را بنویسید