Liana parvaz

لیست تورهای ترکیه

 1. صفحه اصلی
 2. تور
 3. ترکیه

ترکیه

تور ترکیه | سفرهای ویژه آسیا | لیانا پرواز


ترکیه به عنوان یکی از همسایگان ایران و به عنوان دروازه میان شرق و غرب همواره یکی از مقاصد محبوب هموطنانمان برای گردشگری بوده. در سال های اخیر بسیاری از هموطنان اقدام به خرید ملک و دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیز نموده اند. طبیعت چشم نواز ترکیه، مرزهای آبی این کشور، آب و هوای چهار فصل، بازار خرید محصولات با کیفیت و پوشاک مقرون به صرفه و برند این کشور از جمله ی دیگر جاذبه های توریست این کشورند. 

از دیدگاه فرهنگ، ایران و ترکیه مشترکات بسیار داشته و آمار تبادل توریست بین دو کشور یکی از دلایل تبادل فرهنگ بوده. روابط تجاری و سیاسی بین دو کشور طی قرن های گذشته با ثبات بوده و تسهیل گر مراودات اجتماعی بین این دو ملل. فاصله جغرافیایی کم بین دو کشور از دلایل "به صرفه بودن" سفر به ترکیه در مقایسه با سایر تورهای خارج از کشور است و این مساله توانسته باعث جلب توجه بسیاری از کارگزاران سفرهای خارجی، خطوط هوایی و سرمایه گذاران صنعت گردشگری شود. 

جاذبه های ترکیه 

با تخمین 84 میلیون جمعیت، ترکیه و ایران ار لحاظ سرشماری نیز آمار نسبتا نزدیکی داشته که با رشد 1.3 درصد تغییر سالیانه همراه است. بیش از 67 درصد جمعیت ترکیه در بازه سنی 15 تا 64 سال قرار داشته و مردان سهم بیشتری را از جمعیت کل این کشور دارند. 

به واسطه روابط و مشترکات بین دو کشور، دارندگان گذرنامه ایرانی برای سفر تفریحی 90 روزه به ترکیه از دریافت ویزا معاف هستند و قادر به تردد آزاد به عنوان گردشگر به ترکیه میباشند. بدروم، ازمیر، آداسی، استانبول، آنکارا، آنتالیا و آلانیا از جمله مقاصد محبوب گردشگران ایرانی هستند اما گستره شهرهای دیدنی ترکیه بسیار وسیع تر از چند شهر نامبرده است.

برای اطلاع از لیست تورهای ترکیه، تورهای لحظه آخری و آپدیت قیمت ها با کارشناسان لیانا پرواز در تماس باشید. 

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • Alireza Rowshanzamir

  Alireza Rowshanzamir

  سلام در باره تور وان ترکیه بخصوص با قطار یا هر راه دیگری که بصرفه و راخت باشد با ذکر جزییات و قیمت اطلاع رسانی فرمایید روشن ضمیر

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. با توجه به متفاوت بودن قیمت در تاریخ های مختلف، لطفا در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تور وان، با شماره 02141187 تماس حاصل کنید. با تشکر

پیام خود را بنویسید