Liana parvaz

جاذبه های دیدنی بالی

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

جاذبه های دیدنی بالی


برای این برنامه دیدار از ساحل زیبای pandawa معبد دیدنی uluwatu رقص سنتی kecak و مجسمه عظیم gwk در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید در تور بالی از آنها دیدن کنید.

Garuda wisnukencana

مجسمه ی 23 متری خدای ویشنو ست که در محوصه ای که آن را برکه های لوتوس احاطه کرده اند قرار دارد.این مجسمه مهم ترین دیدنی پارک فرهنگیgwk است که میرود تا یکی از بزپلندترین و بزرگترین مجسمه های دنیای امروزی باشد. این محوطه نمونه خوبی از حفاظت میراث فرهنگی برای آیندگان است و از آمفی تئاتر مجوعه حوض های لوتوس و میدان وشنو و رستوران ها و فروشگاه های صنایع دستی تشکیل شده است. 


gwkgwk bali

gwkbali gwk


معبد Uluwatu : 

یکی از شش معبد اصلی بالی است که بر روی صخره ای مشرف به دریا واقع است این معبد دیدنی به سبب موقعیت مکانی اش مشهور است که بر  صخره ای شیب دار در ارتفاع 70 متری از سطح دریا قرار دارد این موقعیت استثنایی منظره غروب کم نظیری را پدید می آورد.

اولوواتو بالیuluwatuاولوواتو بالیمعبد اولوواتو


رقصKecak :

 دیدار از این رقص آتس سنتی میتواند بهترین پایان برای دیدار از معبد اولوواتو باشد. اجرای این رقص بخشی از هنر و فرهنگ این منطقه است. و بر اساس داستان های کهن ساخته شده است. تعداد زیادی از رقصندگان در پس زمینه ای از غروب خورشید و دریا منظره ی کم نظیری را پدید می آورد.

رقص کیک بالیkecak dance

رقص سنتی بالیرقص سنتی بالی

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید