Liana parvaz

یک روز با تفریحات دریایی DAY CRUISE

 1. صفحه اصلی
 2. گردشگری

یک روز با تفریحات دریاییDAY CRUISE

اگر در تور بالی به دنبال یک تور هیجان انگیز هستید، این تور یک برنامه مناسب و هیجان انگیز برای خانواده ها و علاقمندان به سفر دریایی ، ورزش ها و تفریحات دریایی است. با بهترین کیفیت ، خدمات و امکانات  شما را به یک سفر دریایی و تفریحی در جزیره زیبای LEMBONGAN  دعوت میکند. این تور مجموعه ای از انتخاب های متفاوت برای هر سلیقه ای فراهم کرده است، از گذراندن یک روز ارام وراحت در بهشت زیبای جزیره تا انجام فعالیت های هیجان انگیز دریایی و  یک بوفه  ناهار بین المللی دلپذیر و یا شام در کشتی کروز در غروبی دل انگیز.برای استفاده از این  تور می توانید استفاده از تفریحات دریایی و صرف ناهار بر روی کشتی را انتخاب کنید یا در جزیره روز خود را بگذرانید. همچنین تورهای متفاوتی به نسبت تعداد خدمات طراحی شده میتوانید بسته به سلیقه آن انتخاب کنید.


تور تفریحات آبی

DAY CRUISE

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • خسن زاده

  خسن زاده

  سلام بهترین زمان برای مسافرت به بالی چه زمانی است و همینطور راجع به هزینه تور میخواستم بدونم اینی که نوشتینall شامل چه چیزهایی میشه و هتل 5 ستاره است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بهترین زمان برای سفر به بالی ، بهار می‌باشد و همچنین خدمات uall و all که در توربالی ارائه میشود، در سایت برای هر هتل توضیح داده شده است.

پیام خود را بنویسید