Liana parvaz

تور یک روزه bedugul

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

        

تور یک روزه  bedugul

این تور شامل دیدار از باغ گیاهشناسی، دریاچه bratan،دهکده mengwi و معبد tanha lot  است. Lake bratan  مهمترین معبد آبی شیوایی بالی در این دریاچه قرار گرفته است. این مجموعه در حاشیه دریاچه براتان در کوهی  در نزدیکیbedugul واقع شده است.معبد تقریبا تمام منطقه را بر گرفته وشامل معبدهای آبی کوچکتر است. 
Mengwi نام منطقه ای است که یکی از زیباترین معبدها که معبد سلطنتی است در آن قرار دارد ودر فضایی سبز، آرام و محصور با حوض های آب، مناظر بسیار زیبایی را پدید آورده است. یکی از مکان‌هایی که معمولا مسافران در تور بالی به شدت از آن استقبال می‌کنند و به نوعی نماید بالی محسوب می‌شود منطقه‌ی mengwi می‌باشد.

Tanah lot یکی از مشهورترین و زیباترین معابد بالی،معبد صخره ای tanah lot است که به زبان بالیایی یعنی سرزمینی در دریا و در منطقه tabanan واقع شده است. این معبد که خداوندگار دریا در آن پرستیده می شود،در حدود 20 کیلومتری از منطقه Denpasar  واقع است و با محله کوتا یک ساعت فاصله دارد. معبد بر روری صخره ای بزرگ واقع است که در طول سال ها با جریان آب تغییرشکل یافته و منظره ای بسیار زیبا را بخصوص هنگام غروب به بازدید کنندگانش هدیه می دهد که  هیچ گردشگری در بالی آن را از دست نمی دهد.

تور بالی

تور یک روزه  bedugul

              تور بالی

تور بالی
سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید