Liana parvaz

معرفی پارک انگری بردز پورتوریکو

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

پارک انگری بردز Angry birds activity park Puerto

Angry birds activity park پارک انگری بردز(پارک پرندگان عصبانی) در قلب پورتوریکو قرار دارد، این پارک چند میلیون یورویی درست در کنار ایستگاه اصلی اتوبوس در پورتوریکو که قبلا یک زمین تنیس بود قرار گرفته است. پارک پرندگان عصبانی در فضای باز و در اسپانیا واقع شده است و تنها یک نوع از این پارک در اروپا وجود دارد که 5.600 متر مربع را اشغال کرده است. جذابیت و خاص بودن پارک پرندگان عصبانی باعث شده است هر ساله حدود 100 هزار گردشگر و ساکن را به خود جذب کند. یک شرکت نو‌آوری و طراحی فنلاندی به نام Lappest (لاپست) همراه با Rovio entertainment به منظور ایجاد این پارک خاص و جذاب همکاری کردند . پارک Angry bird activity برای اولین بار در تاریخ در 31 اکتبر 2013 افتتاح شد.

انگری بردز پورتوریکو

جاذبه‌های پارک انگری بردز

طراحی و ساخت پارک به صورتی است که برای خانواده و دوستان مناسب است. محیط رنگا‌رنگ و امن این پارک برای زمانی که شما می‌خواهید مکانی متفاوت از استخر و دریا داشته باشید بسیار مناسب است، بنابراین اگر به دنبال انجام فعالیت‌هایی در پورتوریکو‌ی جزایر قناری هستید این پارک می‌تواند بهترین گزینه باشد. همچنین به شما کمک می‌کند که فرزندان خود را سر‌گرم کنید و کاری کنید که از سفر خود لذت ببرند. یک سیستم خنک کننده بسیار قوی در پارک وجود دارد که قابلیت خنک کردن کل محیط را در مواقعی که تابستان است و هوا بسیار گرم است را دارد. فعالیت‌های پارک شامل فوتبال, یک دیوار کوه نوردی, اسکوتر, مینی گلف, یک پرش تپه‌ای بزرگ و طیف وسیعی از فعالیت‌هایی است که کودکان و بزگسالان را تشویق به همکاری و انجام چالش‌های مختلف می‌کند. شما می‌توانید مناسبت‌ها و رویدا‌دهای مختلف مانند تولد, مراسم هالووین و کریسمس را در اینجا جشن بگیرید و برگزار کنید. تنها سینمای 10 بعدی در این پارک واقع شده است و همچنین یک فروشگاه که در آن کالا‌های جالب با تم Angry bird (مانند تی شرت, کیف و کاپشن) پیدا می‌شود.

پارک انگری بردز پورتوریکو

 هزینه‌های پارک انگری بردز

تنها با یک بار خرید بلیط ورودی می‌توانید هر تعداد که خواستید از پارک خارج شوید و دوباره به پارک ورود کنید. نرخ بلیط برای افراد 14 سال به بالا هر نفر 12 یورو, کودکان 5 تا 13 سال هر نفر 16 یورو, کودکان 3 تا 4 سال هر نفر 8 یورو و کودکان 0 تا 2 سال به صورت رایگان می باشد . ساکنین و افراد بومی که در اسپانیا زندگی می‌کنند و ساکن آنجا هستند شامل تخفیفات ویژه‌ای می‌شوند.

angry birds

چگونه می توان به پارک Angry birds activity  رسید ؟

اگر در پور‌تو‌ریکو اقامت دارید و ساکن آنجا هستید تنها کافی است به پایین دره بروید تا بتوانید پارک پرندگان عصبانی را در نزدیک ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

Playa del Ingles to Puerto Rico – catch Global Bus 33
Las Palmas to Puerto Rico – get the number 91 bus at the main Estacion de Guaguas (bus station)
Puerto de Mogán to Puerto Rico – bus number 1

آدرس و شماره تماس پارک انگری بردز

Address: Av de la Cornisa 1, Puerto Rico, 35130 Mogán, Canarias, Spain

Phone number: (0034) 928 153 976

ساعت های کاری پارک انگری بردز

از دوشنبه تا جمعه ساعت 10 صبح تا 6 عصر

از شنبه تا یکشنبه ساعت 10 صبح تا 8 عصر

در ایام تابستان به دلیل افزایش تعداد بازدید کنندگان ساعت کاری این پارک هر روز از ساعت 10 صبح تا 8 عصر می‌باشد . همچنین در تابستان فعالیت‌هایی مانند کف پارتی هر روز برگزار می‌شود .


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید