Liana parvaz

معرفی مراکز خرید چابهار

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

خرید در چابهار و انواع مراکز خرید آن

خرید در چا‌بهار به گونه‌ای می‌باشد که بیشتر مناسب افرادی است که می‌خواهند به صورت عمده و زیاد خرید کنند. به طور مثال اگر شما بوتیکی در هر شهری از کشور داشته باشید می‌توانید برای خرید اجناس آن از مراکز خرید چابهار استفاده نمایید. بازار سنتی چابهار دقیقا همان جایی است که به دنبال آن هستید و از آنجا دست خالی به شهر خود باز نخواهید گشت. همچنین قیمت اجناس در بازار چابهار بسیار مناسب است و دارای کیفیت بالایی می‌باشد و شما می‌توانید هم برای خرید عمده و هم خرید سوغاتی‌های چابهار و صنایع دستی از آن دیدن نمایید. علاوه بر بازار‌های سنتی چابهار شما می‌تواند برای خرید‌های شخصی و سوغاتی‌های چابهار از مراکز خرید مدرن آنجا استفاده نمایید. در ادامه به معرفی این مراکز خرید می‌پردازیم. از جمله مراکز خرید چابهار می‌توان به مرکز خرید پردیس، صدف، ابریشم، صالحیار، فردوس و تیس اشاره کرد که همه‌ی آنها نزدیک به هتل لیپار می‌باشند و همین امر باعث شده است که این هتل به یکی از پر طرافدار‌ترین هتل‌های چابهار تبدیل شود.

مرکز خرید صدف

از بین همه‌ی مراکز خرید چابهار، مرکز خرید صدف بهترین مکان برای تهیه انواع لوازم خانگی و شخصی می‌باشد.

آدرس: سیستان و بلوچستان، چابهار، بلوار امام خمینی، به سمت کنارک، 10 کیلومتر بیرون شهر

  مرکز خرید صدف چابهار

مرکز خرید صالحیار

این بازار در طبقه اول خود لوازم آرایشی - بهداشتی و خانگی را ارائه می‌دهد و در طبقه دوم می‌توانید انواع پوشاک را تهیه نمایید. همچنین خرید انواع پارچه و چای از ویژگی‌های این مرکز خرید می‌باشد.

آدرس: سیستان و بلوچستان، چابهار، بلوار امام خمینی، به سمت کنارک، 10 کیلومتر بیرون شهر

مرکز خرید صالحیار چابهار

مرکز خرید پردیس

مرکز خرید پردیس چابهار معروف به فروش اجناس دست دوم یا استوک می‌باشد ولی در عین حال شما می‌توانید در آنجا انواع لوازم خانگی و پوشاک نو نیز تهیه نمایید.

آدرس: سیستان و بلوچستان، چابهار، بلوار امام خمینی، به سمت کنارک، 10 کیلومتر بیرون شهر، بازار پردیس  

مرکز خرید پردیس چابهار

مجتمع تجاری فردوس

مجتمع تجاری فردوس در نزدیکی هتل فردوس چا‌بهار واقع شده است که اگر شما در این هتل اقامت داشته باشید به راحتی می‌توانید به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنید. این مجتمع تجاری به فروش لوازم آشپزخانه به خصوص کریستال معروف شده است، ولی شما می‌توانید انواع کیف و کفش و پوشاک را هم خریداری کنید.

آدرس: استان سیستان و بلوچستان، چابهار، جنب اداره منطقه آزاد چابهار

مرکز خرید فردوس چابهار

مرکز خرید ابریشم

بازار ابریشم علاوه بر اجناسی که در سایر بازارها ارائه می‌شوند، بدلیجات و زیور آلات و لوازم صوتی نیز دارد. در هر ماه این بازار قرعه کشی انجام می‌دهد و شما می‌توانید با خرید از این بازار شانس خود را در برنده شدن یک خودرو امتحان کنید. این مرکز خرید در چابهار علاوه بر این شامل یک هایپر مارکت و یک کافی‌شاپ می‌باشد
آدرس: بلوار امام خمینی شهر چابهار، به سمت کنارک، 10 کیلومتر خارج از شهر، بازار ابریشم

مرکز خرید ابریشم چابهار

مرکز خرید تیس

این مرکز خرید دارای انواع لوازم چینی می‌باشد که مسافران زیادی از آن استقبال می‌کنند. همچنین این مرکز خرید دارای انواع لوازم آرایشی، شکلات و چای می‌باشد.

آدرس: سیستان و بلوچستان، چابهار، بلوار امام خمینی، به سمت کنارک، 10 کیلومتر بیرون از شهر

مرکز خرید تیس چابهار

اکثر این مراکز خرید در نزدیکی هم قرار دارند و شما به راحتی می‌توانید از همه‌ی آنها دیدن کنید و هر آنچه مد نظر دارید را بیابید. شما در کنار لذت بردن از جاذبه‌های این شهرجنوبی و ساحلی می‌توانید مقداری از وقت خود را صرف خرید در این مراکز خرید و بازار‌های سنتی چابهار کنید. همچنین برای خرید تور های متنوع چابهار می توانید به آژانس مسافرتی لیانا پرواز مراجعه نمایید و در مورد مقاصد دیدنی آن اطلاعات لازم را کسب کنید .


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید