Liana parvaz

معرفی پل هوایی لنکاوی

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

پل هوایی لنکاوی Langkawi Sky Bridge

مالزی یکی از قطب‌های اصلی صنعت گردشگری در جنوب شرق آسیا می‌باشد.گردشگران ایرانی نیز مالزی را به عنوان یک مقصد محبوب می‌شناسند چرا که هم از لحاظ فرهنگ به کشور ما ایران نزدیک می‌باشد و هم در طول هفته پرواز ماهان مستقیم از ایران انجام می‌شود. گردشگران و مسافرانی که به دنبال یک مقصد اقتصادی می‌باشند پیشنهاد ما کوالالامپور پایتخت مالزی می‌باشد اما باید بدانید کوالالامپور کاملا فضای پر هیاهو و شلوغ شهری را دارد اگر شما به دنبال آرامش هستید و می‌خواهید ساحل طلایی و رویایی را در کنار این هیاهو و شلوغی تجربه کنید پیشنهاد ما به شما مجمع الجزایر لنکاوی می‌باشد. این مجمع الجزایر از 99 جزیره کوچک تشکیل شده است، لنکاوی در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده‌است و مساحتی حدود 478 کیلو‌متر مربع را اشغال کرده است؛ لازم است بدانید لنکاوی در زبان مالایی به عقاب قهوه‌ای معروف می‌باشد.

پل هوایی لنکاوی

روزانه در ساعات مختلف خطوط هواپیمایی مالزی اعم از مالیندو ایر و ایر آسیا  در ساعات مختلف پرواز انجام می‌دهند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب از این پرواز ها برای رسیدن به لنکاوی استفاده کنید. (طول پرواز حدود 45 دقیقه می‌باشد.)
بهتر است از تورهای ترکیبی کوالالامپور لنکاوی که معمولا به دلیل وجود پروازهای ماهان، معمولا 7 شب و8  روزه اجرا می‌شود و تمام این هزینه‌ها اعم از پرواز داخلی و کلیه ترانسفر‌های فرودگاهی در این پکیج تور محاسبه شده است برای خود و همراهانتان تهیه کنید؛ همچنین خرید بسته‌های تور از نظر اقتصادی نیز به صرفه‌تر می‌باشد.

sky brige malaysia

لنکاوی به دلیل موقعیت مکانی دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی می‌باشد، از جزیره میمون‌ها گرفته تا تله‌کابین و هتل‌های خاص که همه در این جزیره قرار دارد. یکی از مکان‌هایی که حتما باید در برنامه ریزی خود قرار دهید پل هوایی این جزیره می‌باشد. بر‌ای بازدید از این پل می‌توانید با راهنمای تور خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا شما را از لابی هتل پیک آپ کنند. پل هواییSky Bridge  یکی از معروف‌ترین پل‌های کابلی در دنیا می‌باشد. این سازه معلق و بی‌نظیر در انتهای تله کابین این مجمع الجزیره و بالای کوه مات سینچانگ واقع  شده‌است. طول این پل 125 متر می‌باشد با عرض حدود دومتر جهت پیاده‌روی و ارتفاعی حدود 700 متر از سطح دریا در سال 2004 افتتاح شد. اما در سال 2012تا 2015 برای بازسازی و تعمیرات بسته شد، زمانی‌که شما روی این پل هستید چشم اندازی به طبیعت استوایی خواهید داشت که برای هر‌کس در این ارتفاع و با چنین چشم اندازی خاص خواهد بود. ناگفته نماند که این سازه همزمان وزن 250 نفر را تحمل می‌کند و از مقاومت خوبی برخوردار می‌باشد. اگر به این مکان رفتید حتما با خود لباس گرم در حد یک ژاکت ببرید چرا که در این ارتفاع هوا کمی خنک خواهد بود. این سازه هر چند کمی ترسناک به نظر می‌آید ولی دارای امنیت بسیار بالایی می‌باشد و سالانه گردشگران زیادی برای بازدید این پل از نقاط مختلف جهان به این جزیزه سفر می‌کنند. زمانی که شما روی پل هستید به دو قسمت مثلثی شکل خواهید رسید که استراحتگاهی برای بازدید کنندگان با منظره‌ای خاص می‌باشد. شما تلفیقی از آسمان و جنگل را در یک قاب خواهید دید همچنین گاها این منظره با مه سفیدی غرق می‌شود که قدم زدن را برای گردشگران کمی سخت می‌کند.

تله کابین پل هوایی مالزی

برای رسیدن به این پل معلق شما باید از طریق تله کابین موجود در این منطقه استفاده کنید و سپس  به مدت 20 دقیقه در جنگل پیاده‌روی داشته باشید.سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید