Liana parvaz

معرفی هالیدی ورد ماسپالوماس

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

هالیدی ورد ماسپالوماس (Holiday world maspalomas)

هالیدی ورد ماسپالوماس جزو آن دسته از مقصدهایی‌ست که گردشگران به دلیل سواحل زیبا و تپه‌های خیره کننده به آنجا سفر می‌کنند. دریا و ماسه‌های این شهر ساحلی برای ورزش‌های آبی و استراحت بسیار مناسب هستند. از سوی دیگر، کویر این منطقه توسط اقیانوس یک تجربه منحصر به فرد را به شخص منتقل می‌کند. یک مجمع الجزایر پر از شگفتی‌های ساحلی به همراه موزه‌ها، اماکن باستان شناسی، پارک‌های آبی، شگفتی‌های طبیعی و ... می‌باشد. این مکان متمایز می‌تواند یک پارک تفریحی باشد، مکانی سر‌گرم کننده که خاطرات ماندگاری را در ذهن شما به جا می‌گذارد. Holiday world maspalomas برای همه سنین مناسب است و این موضوع می‌تواند برای خانواده‌ها هم خوشایند باشد. پارک اختصاصی Funfair از فرزندان شما نگهداری می‌کند و برای آنها سر‌گرمی‌هایی مثل یک زمین بازی، استخر و پیست در نظر گرفته شده است. در Holiday world maspalomas می‌توانید تماشای طوطی‌ها را به لیست کار‌هایی که باید انجام دهید اضافه کنید، علاوه بر تماشای طوطی‌ها، سواری کردن و سینمای 4D نیز از دیگر جاذبه‌های این پارک است.

هالیدی ورد ماسپالوماس

باشگاه سلامت (The health club)

تا به حال به رفتن به سالن ماساژ یا باشگاه ورزشی در یک پارک فکر کرده اید‌؟ در این پارک می‌توانید آن را تجربه کنید و در حالی که فرزندانتان در حال بازی کردن هستند شما می‌توانید از این خدمات استفاده کنید و به سلامت خود رسیدگی کنید.

هزینه ورود و ساعت کار هالیدی ورد ماسپالوماس (Entrance fee and opening hours)

ورودی این مجموعه به صورت رایگان می‌باشد. در 4 ساعت اول هزینه پارکینگ برای بازدید کنندگان رایگان است ولی هزینه استفاده از خدمات پارک جداگانه باید پرداخت شود. این پارک تفریحی در تمام سال باز است اما ساعات کاری آن بستگی به فصل دارد. در طول تابستان و در روز‌های شنبه، جمعه و روز‌های تعطیل ساعت کاری مجموعه از 6 صبح تا 1 بامداد می‌باشد. در سایر روز‌های هفته از ساعت 6 بعد از ظهر تا 12 شب می‌باشد، در طول زمستان هم یک ساعت زودتر باز و بسته می‌شود .

Holiday world maspalomasهالیدی

رستوران و غذا (Dining option)

برای تهیه غذا‌های خوشمزه و گرم ایتالیایی، رستوران El nublo grill آماده خدمت گذاری به شما است. پیتزا‌های این رستوران بسیار معروف است ولی علاوه بر این ماکارونی، فتیجا، کباب مرغ و استیک نیز در این رستوران وجود دارد. این مجموعه همچنین دارای رستوران چینی با غذا‌های لذیذ چینی می‌باشد. یک سری از رستوران‌ها علاوه بر غذا، موسیقی زنده یا برنامه‌های تلویزیونی برای سر‌گرم کردن بازدید کنندگان در نظر گرفته‌اند. در کنار پارک یک Racing bar وجود دارد که به محل بازی کودکان نزدیک است که می‌تواند برای خانواده‌ها بسیار مناسب باشد.

رستوران هالیدی ماسپالوماس

نوشیدنی و زندگی شبانه (Drink and night life)

Holiday world قصد دارد همه‌ی بازدید کنندگان خود را از هر نوع سلیقه راضی نگه دارد به همین دلیل در داخل پارک دو باشگاه وجود دارد که میهمانان می‌توانند از نوشیدنی‌های آن استفاده کنند.

چگونه می‌توانیم به Maspalomas برسیم؟

از آنجایی که سیستم حمل و نقل عمومی جزایر قناری قابل اطمینان و ارزان است بسیاری از گردشگران ترجیح می‌دهند با اتوبوس به آنجا بروند. از ایستگاه سان تلمو در پایتخت لاس پالماس، خط اتوبوس شماره 50 تنها با 30 دقیقه زمان مسافران را به Faro maspalomas می‌رساند .

آدرس و شماره تماس (Address and phone number)

آدرس: Av. Touroperador Tui, s/n, 35100 Maspalomas, Gran Canaria, Las Palmas

تلفن: +34928730498

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید