Liana parvaz

معرفی پارک آبی آکوالند Aqualand cost adeje

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

معرفی پارک آبی آکوالند Aqualand cost adeje

 آکوالند Aqualand یک پارک آبی واقع در منطقه costa adeje شهر تنریف در نزدیکی Playa de las Americas است. این منطقه دارای انتخاب گسترده‌ای از اسلاید‌ها، تونل‌ها، استخر‌ها و محیط‌های بازی برای کودکان است. همچنین این پارک دارای نمایش دیدنی و جذاب دلفین‌ها است که هزینه آن روی قیمت بلیط اولیه گنجانده شده است. اگر تا به حال دوست داشتید که با دلفین‌ها شنا کنید اکنون می‌توانید این کار را انجام دهید؛ در اکوالند دلفین‌ها برنامه‌ی متفاوتی دارد که فرصتی برای ملاقات و تعامل با آنها را خواهید داشت، می‌آموزید که چگونه زندگی می‌کنند، با یکدیگر ارتباط بر قرار می‌کنند، غذا می‌خورند و دیگر چیز‌هایی که همیشه می‌خواستید در مورد آنها بدانید. یک نفر از کارمندان آنجا با تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیار شماست.                              

اکوالند تنریف

هزینه‌های ورودی پارک آبی آکوالند

هزینه ورود و استفاده از این پارک برای افراد خارجی و بومی آنجا متفاوت است. برای بازدید کنندگان خارجی هر نفر بزرگسال 25 یورو، کودکان 5 تا 10 سال 17.5 یورو، کودکان 3 تا 4 سال 9 یورو و برای کودکان 0 تا 2 سال بدون هزینه است. همچنین برای بازدید کنندگان بومی و اهل اسپانیا هر نفر بزرگسال 19 یورو، کودکان 5 تا 10 سال 13 یورو، کودکان 3 تا 4 سال 8 یورو و کودکان 0 تا 2 سال بدون هزینه است .

چگونه می‌توان به آکوالند رسید؟

با ورود به Adeje از خروجی 30 در Tf-1 مستقیم ادامه می‌دهید و پارک در سمت راست شما قرار دارد، از خروجی سانتا کروز به سمت Tf-1 / san eugenio در حاشیه جاده، خروجی 3 را به طرف AV  برو.

جاذبه‌های آکوالند

 دلفیناریوم (Dolphinarium )

دلفین‌های فوق‌العاده و خارق‌العاده‌ای که با تغییرات ریتم، قدرت آب و سانترافیوژی سرگرمی بسیار خوبی خواهند‌شد .

دلفیناریوم

تویستر (Twister)

این دو اسلاید محصور شده با پیچ و تاب و خمیده با سرعت بسیار بالا همان چیزی است که شما می‌خواهید و به دنبال آن بودید.

کامیکاز (Kamikaze)

اگر به سرعت علاقه دارید این بازی برای شما بسیار مناسب است. این دو اسلاید با سرعت بالا به موازات تغییر سطح و افت شدید باعث می‌شود که شما هیجان زیادی را تجربه کنید.

 سوپر اسلالوم (Super slalom)

سوپر اسلالوم دارای سه اسلاید می‌باشد، که هرکدام دارای پیچ و تاب‌های مختلف، رنگ و استحکام است و شما را در همان استخر اصلی فرود می‌آورد، پیشنهاد می‌کنیم اگر به آکوالند رفتید از این وسیله‌ی هیجان انگیز استفاده کنید و اوج آدرنالین را تجربه کنید.

رپیدز (Rapids)

همان‌طور که از نام آن مشخص است، یک تجربه پر سرعت همراه با پیچ و تاب غیر قابل پیش‌بینی را به شما می‌دهد و یک سرگرمی بسیار عالی همراه با آدرنالین است .

رودخانه کنگو (Congo river)

در رودخانه کنگو شما می‌توانید یک سفر 500 متری همراه با قایق بروید و در طول مسیر ریلکس کرده و آفتاب بگیرید .

مارپیچ(Spiral)

در این اسلاید با سرعت خیلی بالا به صورت دایره وار از بالا به پایین می‌آیید و مشتاق تکرار این تجربه خواهید شد .

مسابقه دیوانه (Crazy race)

اگر به مسابقه و رقابت علاقه دارید این بازی برای شما بسیار خوب است. چهار اسلاید موازی با سرعت بالا که در آن می‌توانید رقابت خود را آزمایش کنید.

جکوزی (Jacuzzi)

شما می‌توانید در استخر آب گرم این پارک با دمای 25 درجه سانتیگراد ریلکس کنید و به آرامش برسید واز یکی از 6 حمام ماساژ آنجا استفاده کنید .

فانوس دریایی سر‌گرم کننده (Fun lighthouse)

استخری رنگارنگ پر از اسلاید‌ها و جاذبه‌های مختلف که برای کوچکتر‌ها مناسب است. این منطقه دارای یک قلعه کوچک، یک نهنگ غول پیکر، یک شیر دریایی، یک دلقک، یک اردک و دو سطل پر از آب که در مواقعی که انتظار ندارید بر روی سر شما ریخته می‌شود است.

فانوس دریایی

زمین جنگلی (Forest land)

شاخه‌های این درخت غول پیکر زیبا به اسلاید‌ها تبدیل می شوند و فرزندان شما با اژدها به یک جنگل جادویی منتقل می کند .

آدرس و شماره تماس پارک آبی اکوالند:

آدرس: avenida de austia, 15 -38660 costa adeje- Tenerife

شماره تلفن: 922715266-0034سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید