Liana parvaz

معرفی پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

پارک موضوعی اسکیپ پنانگ

اگر به کشور مالزی سفر کردید حتما سری هم به جزیره پنانگ در شمال غربی این کشور بزنید. پنانگ به مروارید جنوب شرق آسیا معروف می‌باشد و این جزیره زیبا دارای جاذبه‌های دیدنی متنوع‌ایی نیز می‌باشد، شما می‌توانید در کنار ساحل و تفریحات آبی از بناهای تاریخی و پوشش گیاهی خاص این جزیره نیز دیدن کنید، برای رسیدن به این جزیره کافی است شما 5 ساعت رانندگی کنید و یا اگر زمان برایتان مهم است می‌توانید از فرودگاه کوالالامپور با یک پرواز یک ساعت و نیمه خود را به این جزیره برسانید. معمولا مسافرانی که به مالزی سفر می‌کنند و اهل ساحل و تفریحات آبی هستند حداقل سه روز از پکیج خود را به این جزیره اختصاص می‌دهند، یکی از مکان‌هایی که به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما از آن بازدید کنید پارک موضوعی پنانگ می‌باشد که درسال 2012 افتتاح شد، در این مجموعه تفریحی قطعا شما هیجاناتی متفاوت را تجربه خواهید کرد؛ شما می‌توانید سر‌خوردن درون لوله، آویزان شدن از درخت، طناب بازی، سقوط آزاد از سکوی بیست متری و پرت شدن در ارتفاع را تجربه کنید و لحظاتی شاد و پر‌هیجان را برای خود رقم بزنید.

پارک موضوعی پنانگ

یک از محاسن این پارک موضوعی این است که برای کودکان بازی‌های متنوع‌ای در نظر گرفته شده‌است و تمام بازی‌هایی که برای بزرگ‌سالان طراحی شده‌است برای کودکان نیز با مقیاس مناسب وجود دارد. یکی از تفریحات پر‌طرفدار در این پارک موضوعی پریدن از ارتفاع یا بانجی جامپینگ می‌باشد و اگر دوست دارید هیجان را تجربه کنید حتما به سراغ زیپ لاین (که با آویزان شدن آن با سرعت زیاد می‌توانید از بین درختان استوایی عبور کنید) بروید. همچنین با پریدن بر روی تشک‌های بادی بدون هیچ طنابی هیجان متفاوتی را تجربه خواهید کرد، مطمئنا ارزش سپری کردن یک روز را در این مجموعه پارک خواهد داشت چرا که شما بعد از تجربه هیجان دارای روحیه شاداب و پر نشاط خواهید شد. گردشگرانی که از بازی‌های در ارتفاع لذت نمی‌برند می‌توانند از امکانات غار نوردی این پارک استفاده کنند قبل از هر چیز برای ورود به این غار کلاه‌های چراغ دار و ایمنی به گردشگران داده می‌شود و همچنین آن‌ها را به تجهیزات مورد نیاز مجهز می‌کنند تا در مسیر مشکلی به وجود نیاید. از دیگر امکانات یا بهتر است بگوییم بازی‌ها در این پارک بالا رفتن از درختان بلند و تنومند می‌باشد که توسط پله‌های چوبی انجام می‌شود .

پارک موضوعی پنانگ

معمولا گردشگرانی که قصد بازدید از این پارک موضوعی را دارند از پکیج رایج آن استفاده می‌کنند که شامل استفاده بیش از 30 فعالیت همانند زیپ لاین، سرسره و.... است. همچنین لذت بردن از طبیعت موجود در این محوطه و گشت در خیابان‌ها و مناطق معروف اطراف این پارک مثل خیابان جورج تاون و باتو فرنجی می‌باشد. فراموش نکنید علاوه بر وسایل بازی شما می‌توانید برای استراحت در رستوران‌ها و بوفه‌هایی که در این مجموعه تعبیه شده‌است سری بزنید وساعاتی را به صرف غذا با دوستانتان و گپ و گفت بپردازید.

پارک موضوعی

اگر قصد بازدید از این پارک موضوعی را داشتید کافی است خودتان را از خیابان جورج تاون یا خیابان باتوفرنجی به اتوبوس شماره 101 یا 102 برسانید و با کمی پیاده‌روی به این پارک دسترسی پیدا کنید. همچنین با ارائه بلیت تهیه شده شما می‌توانید به صورت نا‌محدود از امکانات این پارک موضوعی استفاده کنید، لازم است در برنامه ریزی خود در نظر بگیرید که ساعت کار این پارک همه روزه به جز روز دوشنبه از ساعت 10:00 صبح تا ساعت 18:00 می باشد. 

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید