Liana parvaz

رستوران‌های باربیکیو پلازا BAR-B-Q-PLAZA

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

رستوران های باربیکیو پلازا BAR-B-Q-PLAZA

مالزی کشوری با جاذبه‌های گرشگری فراوان است که سالانه میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا برای بازید از این کشور استوایی به جنوب شرق آسیا سفر می‌کنند. گردشگران همواره در شهرهای مختلف این کشور به دنبال رستوران‌هایی هستند که بتوانند غذای مورد علاقه و مطابق با سلایق خود را خریداری کنند. در مالزی همانطور که آگاه هستید فرهنگ‌های مختلفی وجود دارد و به همان نسبت تنوع غذایی، که همین امر باعث می‌شود که مسافران سرگردان شوند که به کدام رستوران‌ها برای وعده‌های غذایی سر بزنند و غذای مورد علاقه خود را تهیه کنند.

رستوران باربیکیو پلازا

رستوران‌های باربیکیو پلازا BAR-B-Q-PLAZA که یکی از بزرگ‌ترین مجموعه رستوران‌ها در جنوب شرق آسیا می‌باشد شاید پیشنهاد خوبی برای گردشگران باشد. این رستوران زنجیره‌ای با بیش از 100 شعبه در کشورهایی هم چون تایلند، مالزی، اندونزی و ... مشغول به فعالیت می‌باشد و گردشگران زیادی برای صرف غذا به این رستوران‌ها می‌روند. رستوران‌های زنجیره‌ای باربیکیو پلازا BAR-B-Q-PLAZA اولین بار در سال 2014 برای این که جوانان از لحظه‌هایشان لذت ببرند تبلیغی را ارائه داد؛ در این تبلیغ زوج جوانی را می‌دیدید که در حال بحث در رابطه با آینده هستند و بعد درانتها شما به این پیام می‌رسیدید که باید قدر لحظه‌های در حال عبور را دانست و از کنار هم بودن لذت برد.

barb q plaza

یک سال بعد درست در سال 2015 میلادی یک آگهی تبلیغ دیگری، این گروه از رستوران سفارش داد که این بار پر از احساس بود. عنوان این آگهی (آخرین بار کی با مادرت غذا خوردی؟)
در تایلند روز 12 آگوست روز مادر می‌باشد و این روز تعطیل رسمی اعلام شده است که معمولا جشن گرفته می‌شود. در تایلند مردم رسم دارند در این روز به دیدار مادرانشان بروند و روز خود را کنار مادرشان بگذرانند و با هم غذا بخورند؛ از آن جایی که این مجموعه رستورانی شعاری بر مبنای غنیمت شمردن لحضه را دارد و این روز بسیار شلوغ است و کارکنان این مجموعه نمی‌توانند در کنار مادرشان باشند و با هم غذا بخورند راه حلی را پیدا کرد؛ این راه حل به این گونه بود که برای کارمندانی که ممتاز بودند و یا از خانواده‌هایشان دور بودند یک ماه قبل برنامه‌ای ترتیب دادند که بتوانند این کارکنان در کنار مادرشان باشند و با آن‌ها غذا بخورند.

با آغاز سال نو میلادی آگهی دیگری از این گروه خلق شد که این بار با رویکرد نگاهی به سمت محیط زیست رفت، با این عبارت که (همه ما برای صرف غذا به رستوران رفته‌ایم اما کدام یک از ما تا به حال به حجم زباله باقی مانده از غذایمان فکر کرده ایم؟)
این بار BAR-B-Q-PLAZA از مراجعه کنندگانش خواست تا بیشترین استفاده را از غذایشان بکنند. این مجموعه بر این باور است که مشتریان با ترک کردن رستوران نباید فراموش کنند که چه میزان زباله تولید کردند. به همین دلیل در سال 2016 کمپینی گروهی و یک پارچه‌ای اجرا کردند که با TVC  و فیلمی 3 دقیقه‌ای در رسانه‌ها پخش شد. این بار گروهی از مشتریان را به این چالش کشید: (آیا بهترین استفاده را از غذای خود می‌کنیم ؟)

منو رستوان باربیکیو پلازا

در نتیجه این چالش به همکاری BAR-B-Q-PLAZA با سازمان غیر انتفاعی Petpal انجامید که این دو گروه اقدام به تولید غذای سگ از زباله‌های باقی مانده در رستوران کردند و این غذاهای تولید شده در اختیار موسسات خیریه و نگهداری سگ داده می‌شد. همین‌طور مشتریان به صورت رایگان برای سگ‌های خود می‌توانند از این رستوران‌ها غذا دریافت کنند. این کمپین به مشتریان خود این فرصت را می‌دهد تا پیشنهادهای خود را در مورد هر چه بهینه استفاده کردن از غذاها و کاهش زباله ها و پس ماند آن‌ها به اشتراک بگذارند و در وب سایت رسمی این کمپین ثبت کنند.
اگر به یکی از این کشورها که در بالا به آن اشاره کردیم سفر کردید به خصوص مالزی بد نیست حداقل یک وعده غذای خود را از این رستوران‌ها تهیه کنید .
 بله  BAR-B-Q-PLAZA درست میگوید ، هیچ چیز دور ریختنی نیست!!

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید