Liana parvaz

معرفی بهترین هتل‌های بارسلونا

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

معرفی بهترین هتل‌های بارسلونا

بارسلونا شهری ساحلی می‌باشد و به همین دلیل بیشتر گردشگران به دنبال هتل‌های ساحلی هستند. همچنین بعضی از گردشگران به دنبال هتلی در مرکز شهر با دسترسی خوب به اماکن دیدنی هستند. در ادامه به تفسیر چند نمونه از بهترین هتل‌های بارسلونا می‌پردازیم.

1- هتل آلماناک بارسلونا Almanac Barcelona

این هتل دارای یک مکان منحصر بفرد است که چند قدم از بلوار Paseo de gracia و مرکز Plaza catalunya فاصله دارد. این هتل مجلل دارای یک بار و سقف پانوراما, استخر اختصاصی و سالن آفتاب است. شما می‌توانید تنها با 10 دقیقه پیاده روی به سمت Guadis casa batllo (گادیس کاسا باتلو) و La pedrera (لا پدرا) بروید و همچنین موزه پیکاسو 1 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد. از مزایای این هتل می‌توان به استخر, پارکینگ اختصاصی, اینترنت پر سرعت, SPA, ترانسفر رایگان به فرودگاه و بار اشاره کرد .

Almanac hotel

2- هتل اوهلا بارسلونا Ohla Barcelona

این هتل بوتیک با داشتن یک استخر در پشت بام، در مرکز تاریخی بارسلونا و در نزدیکی سالن کنسرت Cathedral palau de la musica و Ramblas قرار دارد. استخر در پشت بام این هتل منظره‌ی فوق العاده‌ای از شهر را ارائه می‌دهد. هتل اوهلا بارسلونا با میدان Plaza catalunya تنها 300 متر و با ایستگاه مترو Urquinaona تنها 200 متر فاصله دارد. ویژگی‌های این هتل استخر، پارکینگ اختصاصی، اینترنت رایگان، ترانسفر رایگان به فرودگاه و بار است.

ohla hotel

3- هتل د وان بارسلونا جی ال The one Barcelona GL

این هتل در یک مکان عالی در فاصله 100 متری از بلوار خرید La pedrera قرار دارد و دارای یک استخر پانوراما در پشت بام خود است که منظره‌ی زیبایی از بارسلونا را به نمایش می‌گذارد. هتل دارای 89 اتاق است و همه اتاق‌ها دارای تشک و بالش با پارچه‌های نخی مصری هستند. ویژگی‌های این هتل استخر، پارکینگ اختصاصی، اینترنت پر سرعت رایگان، SPA، ترانسفر رایگان به فرودگاه و بار است .

The-one-Barcelona-GL

4-هتل پولمن بارسلونا اسکیپر Pullman Barcelona skipper

هتل پولمن بارسلونا اسکیپر(Pullman Barcelona skipper) یک هتل لوکس 5 ستاره در کنار بندر المپیک بارسلونا است. این هتل فقط 100 متر با ساحل فاصله دارد و دارای 2 استخر رو باز است که یکی از استخرها روی پشت بام قرار دارد و دارای چشم انداز بسیار زیبا از شهر و دریا است. همچنین فاصله از ایستگاه مترو فقط 5 دقیقه می‌باشد و 2 دقیقه با مرکز تاریخی شهر فاصله دارد. باغ وحش بارسلونا و پارک زیبای Ciutadella در نزدیکی این هتل است. ویژگی‌های این هتل استخر، پارکینگ اختصاصی، اینترنت رایگان، SPA، بار و مکانی برای نگهداری حیوانات است.

Pullman hotelBarcelona

5- دبلیو هتل بارسلونا W hotel Barcelona

هتل W بارسلونا یک سازه بادبان مانند است که در کنار ساحل بارسلونا قرار دارد و دارای طراحی زیبا و چشم اندازی فوق العاده است. پس اگر به دنبال هتلی ساحلی در شهر بارسلونا هستید، هتل دبلیو می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. این هتل دارای اسپا, استخر ‌بی نهایت در پشت بام و اتاق‌های مجلل است. اتاق‌های چشمگیر هتل W دارای طراحی Avant-garde و منظره مدیترانه یا شهر است. همه آنها دارای یک سالن، تلویزیون صفحه تخت و دستگاه Ipod است. W هتل از ایستگاه مترو بارسلونا 20 دقیقه فاصله دارد و اتوبوس‌ها در خارج از هتل متوقف می‌شوند. ویژگی‌های این هتل استخر، پارکینگ اختصاصی، اینترنت پر سرعت، SPA، ترانسفر رایگان فرودگاهی، بار و ساحل اختصاصی است.

W-hotel-Barcelona

6- هتل او دی بارسلونا OD Barcelona

این هتل در فاصله 300 متری از Casa batllo قرار دارد و تا فرودگاه پرات بارسلونا 13 کیلومتر فاصله دارد. OD هتل بارسلونا در منطقه Eixample قرار دارد و دارای تهویه مطبوع با تلویزیون‌های صفحه تخت است. ویژگی‌های این هتل استخر، پارکینگ اختصاصی، ترانسفر رایگان فرودگاهی و بار است.

OD-Barcelona

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید