Liana parvaz

شکم گردی در کازان روسیه

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

شکم گردی در کازان روسیه

جذاب­ترین قسمت یک سفر که بدون شک همه گردشگران قبل از سفر به یک مقصد گردشگری به آن فکر می­کنند و برایشان بسیار اهمیت دارد، خوراکی‌ها و غذاهای آن مقصد می‌باشد. در این مقاله لیانا پرواز تلاش دارد ضمن معرفی عادت­های غذایی و سلیقه غذایی مردم شهر کازان چند رستوران معروف را به شما عزیزان معرفی کند. قبل از آن باید به این مورد اشاره کرد لقب دیگری که می­توان به شهر کازان نسبت داد شهر رستوران و کافی شاپ است چرا که پیش­تر در خصوص خیابان بائومانا صحبت کردیم که مهمترین خیابان پیاده روی در این شهر می­باشد؛ یکی از خصوصیاتی که این خیابان دارد تنوع بالا در کافی شاپ ها و رستوران می­باشند که به جرات می‌تواند معرف فرهنگ­های مختلف می­باشد لذا پیشنهاد می­شود قبل از سفر به شهر کازان بودجه مخصوصی برای بازدید از این کافی شاپ­های و رستوران ها در نظر بگیرید و از آن­ها لذت ببرید.

تاتارستان بی دلیل به عنوان یکی از بهترین مناطق روسیه برای توریسم غذا معروف نشده است چرا که تعداد و تنوع رستوران­ها با وجود غذاهای سنتی تاتارستان نیز محفوظ مانده و بازدیدکنندگان را شدیدا تحت تاثیر قرار می­دهد. بنابراین تعجبی ندارد که کسانی که کیک­های سنتی تاتاری را یک­بار امتحان کرده­‌اند دوباره به یاد مزه­ بی نظیر این دسر محلی افتاده و خاطره آن لحظه برایشان زنده شود. خصوصیتی که می‌توان در همه رستوران­‌های سطح شهر دید آن است که زمان خاصی برای اجرای موسیقی زنده در نظر گرفته می­شود که می­توانید از آن­ها خبردار شوید و به همراه دوستان و خانواده در آن زمان در رستوران مورد نظر خود حاضر شوید و از آن لذت ببرید.

امتحان کردن غذاهای ملی تاتارستان روشی مناسب برای آشنایی با فرهنگ این سرزمین می­باشد. با اطمینان کامل می­توانیم بگوییم که غذاهای سنتی تاتاری نظیر تالکیش کالوه شیرین، اچ پچ ماک سرخ شده و چای گیاهی معطر شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

انواع مختلف رستوران در شهر کازان وجود دارد که هر یک از آن­ها می­تواند سلیقه خاصی را به خود جذب کند از این رو به معرفی تعدادی از آن­ها می­پردازیم.

رستوران چیرم:

رستوران چیرم کازان

بدون شک یکی از مکان­هایی که هر گردشگری در زمان سفر تمایل به تجربه آن­ را دارد صرف غذا در کنار ساحل دریا می­باشد. رستوران چیرم به واسطه نزدیکی به خیابان ساحلی کرملین می­تواند این تجربه را به خوبی برای شما رقم بزند. در این رستوران غذاهای سنتی تاتارستان سرو شده و دکوراسیون داخلی این رستوران با داشتن دیوارهای سبز رنگ با پوشش گیاهان زنده، میزهای چوبی و ظروف با طرح سنتی به یک خانه روستایی شباهت زیادی دارد.

رستوران mio

از دیگر رستوران­هایی که در اطرف خیابان ساحلی کرملین قرار دارند می­توان به رستوران­های باخچا، Mio ، La Famiglia پیرس، اسنوب و Love story می­توان اشاره کرد. همه این رستوران­ها با وجود سبک­های مختلف در یک جا متمرکز شده­اند در این اماکن می­توانید غذاهای سنتی تاتاری، آسیا شرقی و اروپایی سفارش دهید.

رستوران ماکسیمیلیانس:

رستوران ماکسیملیانس

در این رستوران غذاهای سنتی آلمان سرو می­شود. در این رستوران همچنین امکان اجرا موسیقی زنده وجود دارد و همچنین در برخی از روزها خوانندگان با موسیقی محلی فضای رستوران را شاد می­کنند. این رستوران به اندازه ای بزرگ است که قسمت های مختلفی برای آن و افرادی که به این رستوران می­آیند در نظر گرفته شده است. به محض ورود به رستوران یک نقشه کلی از رستوران را میبینید که می­تواند به شما کمک کند که از چه بخشی از رستوران می­خواهید بهره ببرید.

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید