Liana parvaz

کوالالامپور فرصتی برای خرید

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

کوالالامپور فرصتی برای خرید

مالزی یا همان بهتر است بگوییم کوالالامپور دارای مردمانی هست که عاشق خرید کردن هستن شاید به همین دلیل است شما در کوالالامپور تعداد زیادی مراکز خرید با کیفیت های متفاوت می بینید. شما در کوالالامپور می‌توانید اجناس خاص و مد روز چه در پوشاک و چه آخرین وسایل برقی را پیدا کنید . اگر بخواهید اجناس خوب با بهترین کیفیت را خریداری کنید پیشنهاد ما اوایل ماه ژوئن تا سپتامبر هست ، زیرا در این بازه از زمان فستیوال های متفاوتی در کوالالامپور برگزار می کند. طبق مقررات محلی در مالزی کلیه اجناس دارای قیمت می باشد و برای مسافرانی که به مالزی سفر میکنند و به زبان انگلیسی مسلط نیستتد به راحتی می توانند هر آن چه نیاز دارند را خریداری کنند. مراکز خرید مالزی معمولا تا ساعت 22 باز هستند و مسافران وقت زیادی برای بازدید و خرید ازفروشگاههارو دارند در ضمن باید یادآوری کنیم که تنها بازدید از فروشگاه های به نام مالزی بسیار زیبا هستند و دارای معماری های خاص میباشند وبازدید ازاین مراکزخالی ازلطف نخواهد بود به خصوصدر ایام خاص مثل عید چینی ها ویا سال نومیلادی که تزئینات ویژه ای برای مراکز خرید طراحی می شود.

پاولیون

پیشنهاد میکنیم در خیابان بوکیت بینتانگ حتما از مرکز خرید پاویلیون دیدن کنید این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکزخرید در قلب کوالالامپور می باشد.این مرکز خرید لوکس در سال 2007 تاسیس شده است شما در این مرکز خرید به بیش از 400 برند دسترسی داشته باشید . ازنظر موقعیت مکانی میتوان گفت در بهترین مکان قراردارد و در اطراف این مرکزخرید هتل های 5 ستاره لوکسی هم چون هتل گرند میلینیوم ، وستین ، جیدبلیو ولیو و... قرار دارد ، مسافرانی مه در این هتل ها اقامت دارند می توانند کمتر از چند دقیقه به این مرکز خرید دسترسی داشته باشند و هرآنچه که نیاز دارند با بهترین کیفیت  تهیه کنند بدون آنکه در ترافیک کوالالامپور زمان خود را ازدست بدهند. پاویلیون تنها یک مرکز خرید نیست بلکه یک مجموعه کامل از تفریجات نیز می باشد ،هرچیزی را بخواهید اینجا پیدا می‌کنید از پوشاک گرفته تا جواهر‌ات.
در طبقه پنجم  با رد باکس پلاس (Red Box Plus)  میتوانید بازی کنید و هم تمرین خوانندگی داشته باشیدهمچنین دوستانی که علاقه به پرواز دارند میتوانند در طبقه دوم این حس را تجربه کنن، شبیه‌ساز پروازی (Flight Experience) وجود دارد که از شما یک خلبان نیمه حرفه‌ای می‌سازد. در طبقه هفتم شما می‌توانید در مجموعه ای از رستوران های بین المللی برای هر نوع سلیقه با نوش جان کردن یک غذای لذیذ روز خود را به پایان برسونید.

پیشنهاد ویژه برای مسافرانی که اهل خرید هستند  مرکز خرید مید ولی MID VALLY   می باشد (میدولیکه یکی از بزرگترین مراکزخرید آسیا به شمار می آید) این مرکز خرید در 5 طیقه به وسعت 1.7 میلیون متر مربع با به نام ترین برند های بین المللی احداث شده است.در ضمن شما  می توانید دسترسی به مجموعه ای ازفروشگاه های زنجیره ای مالزی همانند مترو جایا یا جاسکو داشته باشید. در میدولی به جز خرید و دیدن از فروشگاه های پوشاک،وسایل الکترونیکی،کتاب و محصولات کامپیوتری میتوانید از دو رستوران بزرگ این مجموعه با انواع غذاهای بین المللی دیدن کنید و برای صرف غذا  در این قسمت از مرکز خرید توقف کوتاهی داشته باشید.از دیگر رستوران های این مجموعه میتوان مک دونالد،کی اف سی، کینگ برگر، استارباکس نیز اشاره کرد.

میدولی

 اگر به دنبال مجموعه ای لوکس برای خرید هستید میتوانیم مرکز خرید سوریا را در قلب برج های دوقلو یا همان پتروناس به شما معرفی کنیم. این مرکز خرید Suria KLCC  یکی از جذاب ترین مراکز خرید هست که داخل  دومین برج بلند معروف دنیا واقع است.بهترین و معروف ترین برندهای دنیا را شما می توانید در این مرکز خرید پیدا کنید. چیزی که این مرکز خرید را متمایز می کند شاید همین واقع شدن این مرکز در دل برج های دوقلو باشد شما در حین حرکت در این مرکز خرید می توانید از معماری بی نظیر ساختمان این بنا ،تفزیحات مستقر در این مجموعه مثل آکواریم،رستوران های خاص،مراکز تفریحی دیدن کنید و لذت ببرید.

سوریا کوالالامپور

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید