Liana parvaz

آشنایی با مرکز خانواده کازان

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

مرکز خانواده کازان

مرکز خانواده کازان یک ساختمان منحصر به فرد و با سبک معماری غیر معمول است که در ساحل سمت راست رودخانه کازانکا واقع شده است و نمادی از عشق و وفاداری میباشد. در قسمت فوقانی این ساختمان یکی از بهترین سکوهای دید قرار دارد که میتوانید در آنجا از دیدن منظره باشکوه کازان کرملین و جاهای دیدنی دیگر لذت ببرید.این ساختمان که به عنوان یک تالار عروسی محسوب میشود در اطراف خود چندین مجسمه دارد که طبق روایات سمبل محافظت از مشکلات و گرفتاری ها برای زوج های تازه ازدواج کرده است، همچنین در اطراف آن چمنزارهای سرسبز و مسیر مناسب برای پیاده روی و دوچرخه سواری وجود دارد. در نمای بیرونی ساختمان می توان مارهای بالدار و موجودات اساطیری به شکل اژدها را که نمادی از شهر هستند مشاهده کرد.

مرکز خانواده کازان

تاریخچه مرکز خانواده کازان

طبق افسانه های رایج نام کازان از کلمه تاتاری kazan گرفته شده که به معنی مس یا کاسه است. بومیان کازان مرکز خانواده را در بین خود کاسه می نامند زیرا شکل آن یادآور کاسه است. این سازه توسط Dashi Namdakov هنرمند و مجسمه ساز چیره دست  به شکل یک کاسه ساخته شد.

kazan family center

سالن مرکز خانواده کازان

در کاخ مرکز خانواده کازان میتوان هم زمان صد عروسی در سه سالن آن برگزار کرد، این سه سالن که سالن طلایی، نقره ای و شرقی نام دارد تلفیقی از سبک شرقی و کلاسیک است. این ساختمان علاوه بر سالن های ضیافت و جشن ها دارای اتاق های جداگانه برای عروس و داماد است که میتوانند زیبا ترین روز زندگیشان را به بهترین نحو بگذرانند.  اولین ازدواج در تاریخ 5 ژوئیه 2013  در مرکز خانواده کازان ثبت شد.

سالن مرکز خانواده کازان

 سکوی دید مرکز خانواده

در قسمت بالایی ساختمان مرکز خانواده سکوی دیدی وجود دارد که میتوانید از آنجا تمام زیبایی های شهر را ببینید. در ارتفاع 32 متری از سطح زمین دو سکوی دید وجود دارد که میتوانید چشم انداز های شگفت انکیزی همچون کرملین کازان، رودخانه کازنکا و دیگر جاهای دیدنی شهر ببینیم.

 سکوی دید مرکز خانواده کازان

 

 


 

 

 

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید