Liana parvaz

جزیره سویاژسک کجاست

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

جزیره سویاژسک Sviyazhsk کجاست ؟

جزیره سویاژسک Sviyazhsk  توسط رودخانه ولگا، که رودخانه اصلی کشور روسیه است احاطه شده و همیشه مورد توجه مورخین و گردشگران بوده است. کلیساها و صومعه‌سراهای باقی‌مانده شاهد وقایع 500 سال پیش و میدان‌های اصلی شهر به عنوان موزه در فضای باز شناخته می‌شوند.

جزیره آسیازسک

سویاژسک در یک جزیره کوچک در فاصله 58 کیلومتری تا کازان به دور از بزرگراه‌ها و شلوغی و باجمعیت تنها 250 نفر به زندگی خود در آرامش کامل ادامه می‌دهد. سکوت زیبایی گستره‌های تاتارستان پیرامون سویاژسک تنها با صدای موج‌هایی که به ساحل جزیره می‌رسند به هم زده می‌شود.

 کازان Sviyazhsk جزیره

شهری که در این جزیره واقع شده است با اصالت و در واقع یک گنجینه تاریخی است. شهر جزیره‌ای سوایژسک در قرن شانزده میلادی به دستور ایوان مخوف تزار روسیه به عنوان دژ برای فتح بعدی کازان تاسیس شده و در طول تاریخ از نقش‌های مختلفی از یک شهر آرام و پر از صومعه گرفته تا شهر نیمه خراب شده در دوره شوروی را بازگو می‌کند. شهر سویاژسک روسیه در سال 1956 میلادی به عنوان آثار تاریخ و فرهنگ روسیه شناخته شده و در سال 2017 در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

جزیره آسیاژسک کازان

شهر سویاژسک Sviyazhsk  که دنج و خلوت است با آمدن گردشگران زنده می‌شود. در این شهر جشن‌های مردمی به سبک قرون وسطی و مراسم سنتی چای خوری روسی، نمایش‌های تئاتر و جشنواره‌های موسیقی برگزار می‌شود و افرادی با لباس‌های سنتی  روسیه مانند فروشندگان صنایع دستی و علاقمندان به فرهنگ سنتی روسیه در سطح شهر دیده می‌شوند.

شهر آسویازسک

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید