Liana parvaz

هفت بهشت پنهان در مالزی

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

به عقیده بسیاری از گردشگران هر زمانی از سال برای تعطیلات و سفر مناسب است. اگر شما هم با این نظر موافقید که هر وقت خواستید دست از کار بکشید و به سفر بروید، بهتر است هر چه زودتر این کار را بکنید و به بهشت هایی پنهان در مالزی بروید که شاید کمتر کسی از وجود آن ها اطلاع داشته باشد.  در این مقاله قصد داریم به معرفی هفت بهشت پنهان در مالزی که کمتر کسی از آنها با خبر است بپردازیم. با ما همراه باشید.

1-ساراسان، کوالا سلانگور

اگر کاربر فعال یکی از شبکه های اجتماعی هستید، ممکن است عکس های این منطقه را بارها و بارها دیده باشید. این منطقه به منطقه سالار دی یونی در بلونیا شباهت زیادی دارد و  به مثابه یکی از بزرگترین آیینه های دنیاست.

چند ماه قبل و تا قبل از این که این منطقه توسط رسانه ها و وبلاگ نویسان معرفی شود، کسی از وجود آن اطلاع نداشت و فقط ساکنان روستاهای اطراف آن را می شناختند. پس منتظر چه هستید؟ بلیت بگیرید، دوربین تان را بردارید و جزو اولین کسانی باشید که از این شاهکار طبیعت بازدید می کنند!

ساراسان مالزی - کوالالامپور

2-جزیره جم، ترنگانو

اسم این مکان هیجان انگیز به خوبی به شما می گوید که چرا در این فهرست قرار گرفته است. جزیره جم (به معنای جواهر) یک جزیره با مالکیت خصوصی است و در کرانه شرقی فلات مالزی واقع شده است و با سواحل ماسه ای و سفیدش، صخره های مرجانی و آبزیان شگفت آوری که دارد، می تواند گردشگران زیادی را به سوی خودش جذب کند.

جزیره جم مالزی - ترنگانو


3-بالیک پاولا، پنانگ

بالیک پاولا که باغ مخفی پنانگ محسوب می شود، برای کسانی که می خواهند نگرانی هایشان را کنار بگذارند و از تعطیلاتی با نشاط لذت ببرند مقصد ایده آلی است. اگر در اطراف شهر قدیمی چرخی بزنید، خانه های سنتی مالایایی را در طول ساحل خواهید دید. همچنین می توانید از مزرعه پرورش بز شیری، اصطبل اسب ها و کارخانه جوز هندی دیدن کنید. می توانید از غذاهای سنتی روستای هاکا نیز لذت ببرید.

بالیک پاولا مالزی- پنانگ

4-تلوک سنانگین، پراک

شاید اسم این منطقه تا به حال به گوشتان نخورده باشد ولی در بین افراد محلی بسیار محبوب و پرطرفدار است. در این جا می توانید روی ساحل دراز بکشید و اقیانوس را تماشا کنید. فرزندان شما هم می توانند درباره لاک  پشت های دریایی اطلاعات خوبی به دست بیاورند. اگر یک قایق ماهیگیری از روستاییان اجاره کنید، می توانید به ماهیگیری هم بروید.

تلوک سنانگین

5-سونگای لیما، پاولا کتام، سلانگور

در سونگای لیما می توانید در تمام اوقات آرامش داشته باشید، از زیبایی های طبیعت لذت ببرید، روی ساحل یک فنجان چای بنوشید و از دکه های سنتی تنقلات بخرید. همچنین می توانید غروب آفتاب را نگاه کنید و تا نیمه شب به تماشای آسمان شب بپردازید.

سونگای لیما  مالزی - سلانگور

6-پانتای کایا بولان، کلانتان

حتی بسیاری از مالزیایی های که در ایالت های دیگر زندگی می کنند نیز این منطقه را نمی شناسند. پانتای کایا بولان یا ساحل مهتاب واقعاً در صنعت گردشگری کرانه شرقی مالزی خوش می درخشد. این مکان برای این که با دوستان و اعضا خانواده به تفریح بپردازید بسیار مناسب است. در چند سال گذشته چند اقامتگاه نیز در نزدیکی ساحل تاسیس شده اند و به این ترتیب برای اقامت در شب دغدغه ای نخواهید داشت.ازحمام آفتاب، ورزش های آبی و بادبادک بازی که بگذریم، بعضی افراد برای داشتن یک پیک نیک مفرح به ساحل مهتاب می آیند.

پانتای کایا بولان مالزی

7-ارتفاعات کامرون، پاهانگ

با این که این منطقه دیگر از چشم کسی پوشیده نیست و به خاطر مزارع چایی در سراسر مالزی شناخته شده است؛ ولی هنوز هم می توانید با دوستان خودتان یک پیک نیک دوست داشتنی در ارتفاعات کامرون داشته باشید و از دکه های محلی تنقلات بخرید.

ارتفاعات کامرون مالزی - کوالالامپور


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید