Liana parvaz

بهترین زمان سفر به سنگاپور

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

بهترین زمان سفر به سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهایی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. اگر قصد دارید به تور سنگاپور سفر کنید و به دنبال این هستید که بدانید بهترین زمان سفر به سنگاپور در طول سال، چه زمانی است؟ بهتر است بدانید که پاسخ به این سوال را نمی‌توان با یک جمله داد. زیرا این قضیه به این امر بستگی دارد که هدف شما از سفر به سنگاپور چه چیزی است؟ اگر قصد دارید در فستیوال‌ها و نمایشگاه‌های این کشور حضور پیدا کنید بهترین فصل برای سفر به سنگاپور تابستان است. با این حال شاید برای خیلی‌ها، تعطیلات کریسمس بهترین زمان برای سفر به این کشور باشد. برخی هم شرایط آب و هوایی را در اولویت خود دارند. برای این افراد سفر به سنگاپور در فصل بهار ارجحیت دارد.

معرفی سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهایی است که زیبایی و سرسبزی فوق‌العاده‌ای دارد. پایتخت این کشور سنگاپور است. سنگاپور شهری کوچک و سرسبز است اما جزو شهرهای مدرن، به شمار می‌رود. سرسبزی موجود در این کشور به دلیل وجود جنگل‌های آن است. سنگاپور جزو گران‌ترین کشورها، برای زندگی است. با این حال، هزینه غذا در این کشور، ارزان است. ارزانی غذاها به دلیل وجود دکه های خیابانی این شهر است که در آنها غذاهای بومی و محلی سرو می‌شود. سنگاپور جزو کشورهای تمیز است. نگاهی به فضای شهری پایتخت این کشور و تمیزی وسایل نقلیه و ساختمان‌های موجود در این شهر، برای گردشگران بسیار جالب و خیره کننده است. این تمیزی در شهر، جزو پدیده‌های مدرن است که در سال‌های اخیر با افزایش گردشگر در این کشور، ایجاد شده است.

آب و هوای سنگاپور

سنگاپور از لحاظ موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خط استوا است. بنابراین هوای سنگاپور در فصل زمستان هم نمی‌تواند چندان سرد باشد. سنگاپور کشور گرمی است به همین دلیل، در تمام مراکز خرید بزرگ آن، کولرهایی بزرگ طراحی شده است. سنگاپور کشوری است که بارش‌های شدیدی را در طول سال تجربه می‌کند. این کشور در فصول خشک بارش کمی دارد. بارش‌های سنگاپور در فصل خشک نیز جریان دارند. این موضوع سبب شده است میزان رطوبت در کشور بالا باشد.

آب و هوای سنگاپور

سفر در بهار به سنگاپور

سنگاپور در بهار، خشک و بی باران است. از این رو به عنوان بهترین زمان سفر، شناخته می‌شود. دمای هوا در سنگاپور در فصل بهار، در حدود ۲۴درجه است. هوای سنگاپور در این فصل، دلپذیر است. در فصل بهار فستیوال‌های بسیاری در سنگاپور برگزار می‌شوند. از جمله این فستیوال‌ها می‌توان به فستیوال فیلم در سنگاپور اشاره کرد. در این فستیوال، فیلم‌سازانی از سراسر دنیا حضور پیدا می‌کنند تا آثار خود را در رقابت، شرکت دهند.

بهترین زمان سفر به سنگاپور در بهار

بهترین زمان رفتن به سنگاپور در تابستان

تابستان فصل خشکی در سنگاپور است. این فصل نیز برای خیلی از گردشگران، زمان مناسب سفر، نام‌گذاری شده است. تعطیلی مدارس در تابستان و دانشگاه، سبب شد مسافران بسیاری تابستان را برای سفر به سنگاپور انتخاب کنند. سفر به سنگاپور در تابستان از مزیت‌های بسیاری برخوردار است. مسافران زیادی برای سفر به سنگاپور، تابستان را انتخاب می‌کنند تا رویدادهای برگزار شده در این فصل را مشاهده کنند. فستیوال‌هایی که در تابستان در سنگاپور برگزار می‌شود فستیوال های غذایی یک ماهه این کشور هستند که طرفداران خاص خود را دارند.

بهترین زمان مسافرت به کشور سنگاپور

سفر به سنگاپور در پاییز

با پایان یافتن تابستان و آغاز فصل پاییز، مسافران سنگاپور هم کاهش پیدا می‌کنند. به دنبال کاهش مسافران و گردشگران، قیمت هتل و کالاهای فروشگاه‌ها هم پایین می‌آید. بنابراین پاییز، فصل ارزانی سنگاپور است. به این ترتیب، برای کسانی که به دنبال این هستند که هزینه کمتری را بپردازند، فصل پاییز بهترین زمان سفر به سنگاپور به شمار می‌رود. یکی از مزیت‌های این فصل، برخورداری از حراج‌های پاییزه سنگاپور و خرید از آنها است. اگر بخواهیم به رویدادهای این فصل اشاره کنیم باید به مسابقه اتومبیل‌سواری در این کشور اشاره کنیم که بخشی از جام قهرمانی فرمول یک محسوب می‌شود و هر سال در پاییز و زمستان برگزار می‌شود. بسیاری از علاقمندان به اتومبیل برای دیدن این رویداد، پاییز را بهترین فصل سفر به سنگاپور می‌دانند.  

سفر در تابستان به سنگاپور

زمان مناسب رفتن به سنگاپور در زمستان

زمستان یکی از فصل‌های پرباران سنگاپور است. اگر قصد سفر در زمستان را دارید چتر را با خود همراه ببرید. در این فصل قیمت تور سنگاپور و قیمت‌های مربوط به بلیط هواپیمای این کشور، به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. این فصل جزو فصل‌های خلوت سنگاپور است. از رویدادهایی که در سنگاپور در زمستان برگزار می‌شود پیاده‌روی چینگای است. این رویداد یک راهپیمایی خیابانی است که یک بار در سال، برگزار می‌شود. این جشن شاد برای میلاد خدایان چینی برگزار می‌شود و برنامه‌های مفرحی در آن برگزار می‌شود.

 مارینا بی گاردن - بهترین زمان خرید تور سنگاپور

شما نیز مطابق با سلیقه و هزینه خود می‌توانید یکی از فصل‌ها را برای سفر به سنگاپور انتخاب کنید و از دیدن زیبایی‌های آن لذت ببرید. در صورتی که برای رفتن به سنگاپور دچار تردید هستید، پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان فروش تور سنگاپور ما تماس حاصل کنید تا جواب تمامی سوال‌های باقی مانده خود را بگیرید.

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید