Liana parvaz

بهترین رستوران‌های کوالالامپور در بوکیت بینتانگ

  1. صفحه اصلی
  2. گردشگری

ده تا از بهترین رستوران‌های بوکیت بینتانگ، کوالالامپور

بوکیت بینتانگ به دلیل ارزان بودن، توریست‌های فراوانی را به سمت خود جذب میکند. این مکان، بهترین جا برای کوله گردان است. در این منطقه، برای خوردن انواع مختلفی از غذاها، از جمله غذاهای غربی، چینی، هندی و خاورمیانه‌ای اختیار و حق انتخاب دارید. در ادامه با تعدادی از بهترین رستوران‌های توریست پسند بوکیت بینتانگ آشنا خواهید شد.

رستوران قلعه

اگر غذاهایی به سبک خاورمیانه‌ای، می‌خواهید، بهتر است به این رستوران بیایید. رستوران قلعه، همواره پذیرای مهمانان است. این رستوران در بین سایر رستوران‌های محلی، محبوبیت بیشتری دارد. در این رستوران غذاهایی چون شاورمای مرغ، جوجه کباب مندی با مقداری برنج بریان و... سرو میشود.

رستوران قلعه

غذاسرای هاکین‌ می

هاکین می، غذاسرای کوچکی در تنکات تانگ شین، است. این غذاسرا 20 سال است که مردم محلی گرسنه را به خود جذب میکند. در هاکین می غذاها بر روی آتش پخته می‌شوند تا طعم و بوی دودی به خود بگیرند و از دستور پخت‌هایی استفاده می‌کند که سالهاست در بین مردم امتحان شده است. محلی‌ها با صرف هزینه کم، می‌توانند غذاهای محلی مانند نودل سرخ شده با گوشت خوک، ماهی و میگو و... را بخرند. جلوی دکه غذا در هاکین می، صف طولانی از مردم محلی تشکیل می‌شود.

هاکین می

رستوران شهر چینی (چاینا تاون)

رستوران شهر چینی  در نزدیکی استادیوم مردکا قرار گرفته و طیف وسیعی از غذاهای چینی را با قیمتی بسیار مناسب به مردم عرضه می‌کند این رستوران در بوکیت بینتانگ واقع شده است. شما میتوانید غذاهای سنتی چینی را از داخل منوی رستوران انتخاب کرده و یا بشقابی بردارید و خودتان از بین غذاها، آنچه را در نظر دارید، انتخاب کنید.

رستوران شهر چینی ها

آل سردو بوکیت بینتانگ

این رستوران در چانکات بوکینگ بینتانگ در کوالالامپور قرار گرفته است. در این رستوران، گستره وسیعی از غذاهایی به سبک غربی عرضه میشود، که اکثرا در دستور پخت آنها گوشت خوک جایگاهی ویژه دارد. در این رستوران، غذاهایی سرو می‌شود که در هیچ جای دیگر پایتخت یافت نمی‌شود. از جمله آنها می‌توان به غذاهای آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی و... اشاره کرد.

آل سردو بوکیت بینتانگ

رستوران پارادایس

رستوران پارادایس، یک رستوران هندی است که روبروی بانکCIMB در جالان بوکیت بینتانگ واقع شده است. در این رستوران، گستره وسیعی از غذاهای هندی از تنوری و نان (واژه هندی) گرفته تا برنج سرخ شده و کاری، طبخ می‌شود. به دلیل وجود سلف سرویس در این رستوران، شما نسبت به سایر رستوران‌های هندی و پاکستانی حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.

رستوران پارادایس

بار و رستوران بیژن

این رستوران اکنون هم یکی از بهترین رستوران‌های بوکیت بینتانگ به شمار می‌رود. رستورانی به سبک مالایایی با ترکیبی از طراحی‌های سنتی و تا حدودی مدرن است. در این رستوران، انواع نوشیدنی‌های الکلی و غیر‌الکلی موجود است و سرو می‌شود.

رستوران بیژن

غذاسرای سونگی وانگ پلازا

برای یافتن این غذاسرا باید کمی بگردید، چون این غذاسرا در طبقه چهارم یک مجموعه تجاری پنهان شده است و اکثرا غذاهای چینی هندی و مالایی، از سوپ گوشت گرفته تا برنج سرخ شده را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می‌کند.

غذاسرای سونگی

یینگ کرلو

این رستوران، سبکی چینی دارد و در داخل یک پاویون قرار گرفته است. در رستوران یینگ کرلو، انواع مختلفی از غذاها، از جمله انواع سوپ و غذاهای مختلف با پایه گوشت خوک و ماهی  سرو میشوند. اکثر افراد بعد از خرید در پاویون، در این رستوران، غذا می‌خورند.

بینگ کرلو

غذا خوردن در تاریکی (dine in the dark)

اخیرا سبکی در رستوران‌ها، باب شده است که تمایل به غذا خوردن در تاریکی مطلق را تبلیغ می‌کند. آشپز‌ها و سایر کارنکنان رستوران بر این عقیده‌اند که فقدان دید بصری به درک بهتر طعم غذاها کمک میکند. این رستوران، غذا را برای مشتریان خود با چنین سرویسی، عرضه می‌کند. مشتریان قبل از این که  تلفن‌های همراه و وسایل الکترونیکی خود را در کمد‌های امانت قرار دهند، غذای خود را از داخل منو سفارش میدهند. گارسون ها مشتریان را تا میزشان راهنمایی می‌کنند. توریست‌های ماجراجو، عاشقان غذا و هر فرد دیگری که دوست‌ دارد تجربه‌های جالب و جدید داشته باشد، میتواند از بودن در این رستوران، لذت ببرد.

غذا خوردن در تاریکی

جی دابلیو ماریوت شانگهای

این رستوران به سبک سالن‌های استراحت شانگهای در اوایل قرن بیستم، طراحی شده است. این رستوران شیک و لوکس برای توریست‌های چینی و تاجران، از اهمیت زیادی برخوردار است. برخی از بهترین غذاهای چینی و شانگهایی در این رستوران که در کوالالامپور واقع شده است، عرضه میشود.

جی دبلیو رستوران

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید