Liana parvaz

تور کنیا ویژه 6 الی 15 فروردین 1400 (پکیچ 0307)

اعتبار از تاریخ: 06 فروردین - 14 فروردین

قطر ایر ویز   

تور کنیا ویژه 6 الی 15 فروردین 1400 (پکیچ 0307)

تور نوروز 1400 کنیا | سفر به جواهری در شرق آفریقا


کنیا یکی از متفاوت‌ترین و خیره‌کننده‌ترین مکان‌های دیدنی قاره آفریقا است و ماجراجویی در این کشور شما را به تولد بشریت باز می‌گرداند. کیلومترها ساحل ماسه سفید، جنگل‌های انبوه و بیابان‌های دیدنی، مناظر دیدنی مانند کوه کنیا در شمال دشت‌های ساوانا، آبشارهای پیچیده در دل دامنه کوهستان تنها بخشی از جاذبه گردشگری در کنیا است. گردشگری اصولی از حیات وحش باید بر اساس تجربه تور گردان به دست آید، و شما شاهد دشت‌های بکر و زیستگاه‌هایی باشید که حیوانات حیات وحش آزادانه در آن پرسه بزنند و همچنین بتوانید گونه‌های نادر جهان را ببینید. با تور نوروز 1400 کنیا توسط لیانا پرواز از کنیای جادویی دیدن کنید و هرچه طبیعت قاره آفریقا می‌تواند ارائه دهد را یکجا در این کشور تجربه کنید.کشور کنیا و شهرهای مهم آن

با سفر به کنیا شاهد شهرهایی خواهید بود که روزی مهد تمدن بشریت بوده‌اند. پایتخت این کشور نایروبی؛ دومین شهر پرجمعیت کنیا مومباسا، شهر دیدنی کیسومو در استان نیانزا و شهر ناکورو از مهم‌ترین شهرهای این کشور هستند که گردش در آن‌ها تجربه‌ای تازه خواهد بود. اقامت در مومباسا می‌تواند نقطه عطف تور کنیا باشد. با گردش در دل بیابان‌ها و حیات وحش حالا به شهری رسیده‌اید که نسیم‌های خنکی که از اقیانوس هند می‌گذرند و به سواحل مومباسا می‌رسد، روح شما را تازه خواهد کرد. تور نوروز 1400 کنیا قطعا تجربه‌ای خواهد بود که شاید در زندگی هر فرد تنها یک بار اتفاق بیافتد.

چرا باید به کنیا سفر کنیم؟

دلایل بی‌نهایتی برای رفتن به تور کنیا وجود دارد، و ما در اینجا قصد داریم 6 مورد از مهم‌ترین دلیل‌های بازدید از این کشور جادویی و حضور در تور نوروز 1400 کنیا را بیان کنیم.

بازدید از مرکز اصلی حیات وحش در آفریقا

با تور نوروز 1400 کنیا به یک مستند طبیعت وحش واقعی قدم بگذارید! زمانی که در حال گردش در پارک ملی ماسای مارا هستید، ناگهان شاهد انبوهی از غبار خواهید بود که به سمت شما می‌آید و لرزش زمین شما را به وجد خواهد آورد، و هنگامی که مشتاقانه منتظر هستید تا این غبار به شما برسد ناگهان متوقف می‌شوند. چه صحنه باشکوهی!! گله‌ای از حیوانات وحشی در کنار برکه ایستاده‌اند تا آب بخورند. فصل مهاجرت حیوانات رسیده است؛ زرافه‌ها، بزهای وحشی، گاومیش‌ها، گورخر‌ها، اسب‌های آبی، شیرها و پلنگ‌ها و بسیاری دیگر از گونه‌های مختلف که طی سالیان زیاد در این مناطق زندگی کرده‌اند در حال مهاجرت به پارک محافظت شده ماسای مارا هستند.

تجربه دیدن جنگل‌های انبوه در تفرجگاه‌ها و پارک‌های ملی حفاظت شده

با سفر در تور نوروز 1400 کنیا از تجربه گشت و گذار در جنگل‌های انبوه گرمسیری برخوردار خواهید شد. پارک ملی لایکیپیا در شمال کنیا دومین جمعیت انبوه حیوانات حیات وحش در کنیا را دارا است. سفر در میان مناظر وسیع غرق در نور ملایم صبحگاهی، عبور از علفزارها و باتلاق‌های پارک ملی آمبوسلی، مشاهده کوه کلیمانجارو در مرز شمالی تانزانیا، همه از تجربیاتی است که با تور کنیا به دست خواهید آورد.

مشاهده پرندگان نادر بر فراز دریاچه‌های نهفته در دل دره بزرگ کنیا

تالاب‌های کنیا و دریاچه‌های دره بزرگ آفریقا، اکوسیستم‌هایی هستند که برخی از زیباترین و متنوع‌ترین گونه‌های پرندگان روی زمین در آن سکونت دارند. در امتداد ساحل دریاچه معروف ناکورو، جایی است که میلیون‌ها فلامینگو در آنجا دور هم جمع شده‌اند. برای سفر به این کشور و جهت مشاهده تور نوروز 1400 کنیا  می‌توانید از لیانا پرواز اطلاعات لازم را کسب کنید.

تجربه فرهنگ جذاب کشور کنیا در دل قاره سیاه

تجربه فرهنگ غنی این کشور تنها با رزرو پرواز کنیا امکان پذیر است. قبایل ماسای، سامبورو، سواحیلی، تورکانا، پوکوت، ال مولو، رندلی و بسیاری دیگر از قبایل هر کدام به تنهایی جاذبه‌ای برای ماندن طولانی مدت در این کشور است. محیط دامداری و سبک نیمه عشایری، هنرهای دستی بسیار زیبا و رنگارنگ، موسیقی سنتی سواحیلی که به تاراب معروف است، معماری بی نظیر پوکوت‌ها، همه خاطره‌ای از تور کنیا است که به دست خواهید آورد.

قدم زدن روی ماسه‌های سفید، و تماشای غروب بر فراز آب‌های فیروزه‌ای کنیا

آب‌های گرم و فیروزه‌ای اقیانوس هند، سواحل طولانی با ماسه سفید، جزایر کوچک در دل آب، از دیدنی‌هایی است که می‌توانید به دور از شلوغی و سرعت دنیای مدرن، در تور نوروز 1400 کنیا تجربه کنید. همچنین جزیره لامو با ترکیبی از معماری قرن سیزدهم، شهر مومباسا که به دنیایی دیگر در دل کره زمین معروف است، عبور از خانه‌های قبایل سواحیلی در خیابان‌های هزارتو، دیدار از مساجد و کلیساها و بازارها با جزئیات خیره کننده که در کوچه‌های آن، رایحه ادویه‌های عجیب هوا را پر کرده است، از مناظری است که با تور کنیا تجربه می‌کنید.

بازدید از موزه‌های کشور کنیا

با سفر به کنیا شما می‌توانید به مشاهده تمدن انسان‌های اولیه بنشینید و از آثار باستانی این کشور و فسیل‌هایی با قدمت 3 میلیون سال بازدید کنید. دریاچه تورکانا که به مهد تمدن معروف است دارای چندین موزه آثار باستانی است که بازدید از آن‌ها خالی از لطف نیست.

بازدید از 15 جاذبه گردشگری در تور نوروز 1400 کنیا

علاوه بر پارک‌های ملی مشهور در جهان، انبوهی از گنجینه‌های ساحلی، غواصی در میان صخره‌های مرجانی غنی از ماهی، استراحت در سواحل مرواریدی، شما می‌توانید در تور نوروز 1400 کنیا به تجربه غذاها و فرهنگ‌های مختلف در این کشور بپردازید. در زیر لیستی از 15 جاذبه گردشگری کنیا آورده شده است:

 1. پارک ملی ماسای مارا
 2. پارک ملی آمبوسلی
 3. پارک ملی تساوو
 4. حفاظت گاه‌های سامبورو، دریاچه بوفالو و شابا
 5. پارک ملی دریاچه ناکورو
 6. جزیره لامو
 7. دریاچه نایواشا
 8. شهر نایروبی
 9. پارک ملی نایروبی
 10. اقامتگاه و دامپزشکی مخصوص فیل‌ها، پناهگاه دیوید شلدریک
 11. ساحل مالیندی
 12. شهر مومباسا
 13. پارک ملی کوه کنیا
 14. پارک ملی هلز گیت
 15. منطقه حفاظت شده ال پجیتا

با لیانا پرواز در تور نوروز 1400 کنیا

کنیا کشوری زیبا با مناظر و حیات وحش فروان می‌تواند تجربه‌ای دل‌نشین از یک سفر به یاد ماندنی باشد. مردم کنیا اکثرا به زبان سواحیلی و انگلیسی صحبت می‌کنند، و برخلاف تصور عموم کشوری امن و مناسب گردشگری است. موسیقی سنتی کنیا را قطعا در هیچ کجای دیگر تجربه نخواهید کرد. با سفر همراه تیم لیانا پرواز در تور نوروز 1400 کنیا می‌توانید همه این‌ها را کاملا تجربه کنید و از این مناطق بکر دیدن کنید و در کنیا اقامت داشته باشید. تیم لیانا پرواز با پشتیبانی 24 ساعته امکان ارائه راهنمایی به شما در خصوص انواع تورهای داخلی و خارجی را دارند. همچنین نرخ پایین تورها، و ارائه بهترین خدمات باعث شده است لیانا پرواز به یکی از معتبرترین آژانس‌های خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تبدیل شود.

برنامه سفر

روز اول: با ورود به شهر نایروبی توسط ترانسفر زمینی به سمت نایواشا حرکت خواهیم کرد و در مسیر از از جاذبه های شهر نایروبی دیدن خواهیم کرد و شب در هتل 5 ستاره Lake Naivasha Country Club اقامت خواهیم داشت.

روز دوم: بعد از صرف صبحانه در هتل، توسط قایق از حیوانات غیر درنده دریاچه نایواشا دیدن خواهیم کرد و به جزیره Cresent رفته و از زرافه های آنجا بازدید می کنیم در انتهای روز به هتل باز خواهیم گشت (برنامه غذایی در هتل این شهر به صورت صبحانه، ناهار شام) خواهد بود.

روز سوم: پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق، با ون های اختصاصی به منطقه ماسای مارا رفته و از پارک جنگلی آن دیدن خواهیم کرد و اقامتمون در هتل 5 ستاره Keekork Lodge خواهد بود. در طول روز از قبایل ماسایی ها دیدن کرده و با فرهنگ آن ها آشنا خواهیم شد. (برنامه غذایی در این هتل بصورت صبحانه ناهار شام خواهد بود.)

روز چهارم: پس از صرف صبحانه، توسط خودروهای سافاری در منطقه پارک جنگلی ماسای مارا گشت خواهیم زد و از حیوانات وحشی و درنده این منطقه بادید خواهیم داشت و در انتهای روز به هتل بازگشته و استاحت خواهیم کرد.

روز پنجم: پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق، توسط خودرو به شهر نایروبی باز خواهیم گشت و به فرودگاه شهر نایروبی رفته و به شهر ساحلی موم باسا پرواز خواهیم کرد. پس از رسیدن به هتل Sarova Whitesands اتاق ها را تحویل میگیریم (برنامه غذایی در این هتل بصورت صبحانه، ناهار یا شام خواهد بود)

روز ششم: پس از صرف صبحانه، گشت شهری در موم باسا خواهیم داشت و از صنایع دستی این منطقه بازدید خواهیم کرد و به آزمایشگاه رفته و برای پرواز برگشت تست PCR خواهیم داد و در انتها به هتل باز خواهیم گشت.

روز هفتم: پس از صرف صبحانه در هتل به انتخاب مسافران می توانیم گشت کشتی و غواصی و شنا در کنار ماهیان اقیانوس هند را داشته باشیم. 

روز هشتم: در اختیار

روز نهم: پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق، حرکت به سمت فرودگاه برای انجام پرواز داخلی در مسیر موم باسا به نایروبی، پس از رسیدن به فرودگاه نایروبی با پرواز خارجی به سمت تهران بر میگردیم.نرخ محاسبه شده جدول زیر با پایین ترین نرخ کلاس پرواز بوده و برای اطلاع از قیمت دقیق آن با کارشناسان ما در تماس باشید

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Lake Naivasha Country Club
Keekorok Lodge
هتل ساروا وایت سندز Sarova WhitesandsFB / DELUXE
FB / DELUXE
BB / DELUXE
قیمت دو تخته : 745,600,000   قیمت یک تخته : 1,027,300,000   کودک(6-12) : 564,800,000   کودک(2-6) : 427,600,000  

نمایش هتل ها

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید