Liana parvaz

تور نمایشگاه بیگ فایو (صنعت ساختمان)ر دبی (پکیج 0337)

اعتبار از تاریخ: 01 مرداد - 08 مهر

ماهان ایر   

تور نمایشگاه بیگ فایو (صنعت ساختمان)ر دبی (پکیج 0337)


بیش از 40 سال است که Big 5 مجموعه ای از شرکت های ساخت و ساز جهانی را گرد هم آورده است تا فرصت ها را در خاورمیانه، آفریقا و آسیای جنوبی بررسی کند. "امروز، ما صنعت را دوباره گرد هم آورده ایم تا از رشد اقتصادی و بهبود اقتصادی از طریق شبکه های مشاغل حضوری حمایت کنیم و بهترین های محصولات و دانش و تجربیات را به اشتراک گذاری کنیم". Big 5 از 12 تا 15 سپتامبر 2021 در مرکز تجارت جهانی دبی از شما استقبال می کند.

درباره نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصین و مهندسین ساخت و ساز و عمرانی در خاورمیانه به شمار می آید و با برگزاری کارگاه های آموزشی و ارائه هزاران محصول معتبر و برتر دنیا توسط غرفه داران، اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار مهندسین و متخصصین این صنعت قرار داده است. برگزاری تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی به شناخت این مجموعه کمک می کند.

 تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی

نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی ، تحت عنوان The Big 5 Show بزرگترین نمایشگاه تجاری ساخت و ساز خاورمیانه ، در امارات دبی برگزار می شود. تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی جایی برای ملاقات و دیدار متخصصان ساختمان و مهندسان عمران اعم از بین المللی و محلی است. در کنار نمایشگاه، رویدادهای مختلفی مانند The Big 5 Show، مسیر سبز بزرگ و جوایز بزرگ 5 GAIA برگزار خواهد شد. نمایش محصولات در دبی  با The Big 5 PMV همراه است که یک عرصه اختصاصی برای ساخت کارخانه، ماشین آلات و ابزار است.

محیط نمایشگاه ساختمان بیگ فایو

تاریخچه

ریشه Big 5 مربوط به واقعه ای معروف به Arab Water  می باشد و ناشی از تجمع پنج رویداد جداگانه متمرکز بر محصول است که همگی دارای پیوندی با بخش ساخت و ساز مانند HVAC و مصالح ساختمانی بودند. با ساخت مرکز تجارت جهانی دبی، که از اواخر دهه 1970 شروع به توسعه یابی کرد، این رویداد محلی دائمی پیدا کرد و مقیاس اجرایی آن به محل برگزاری گسترش یافت. حمایت دولت از این رویداد از طرف نهادهای بین المللی و نهادهای محلی صورت گرفته است. در سال 2007، این رویداد یکی از اولین رویدادهای بزرگ منطقه بود که ، زمانی که رهبر وقت ایتالیا رومانو پرودی به همراه وزیر خود برای تجارت بین المللی از نمایشگاه بازدید کرد مورد استقبال نخست وزیر واقع شد. در سال 2012، دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس نیز در حمایت از مشاغل صادراتی کشورش از این رویداد بازدید کرد. این بازدیدها نشان دهنده ارزش تجارت دوجانبه با امارات و همچنین اهمیت اهمیت منطقه خلیج فارس به طور کلی برای صادرات به اروپا است. به همین دلیل تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی هر ساله برگزار می شود تا همه علاقه مندان سراردنیا از ان بهره ببرند.

معرفی نمايشگاه صنعت ساختمان دبی (The Big 5)

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) که یکی از بزرگترین نمایشگاه های خاورمیانه به حساب می آید، هر ساله میزبان بزرگترین شرکت ها در این زمینه می باشد در این نمایشگاه شرکت کنندگان محصولات و خدمات خود را نمایش خواهند داد. این نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از مهمترین رشته خود و به طور کل نمایشگاه های دبی می باشد که با بیش از 3000 غرفه دار و مجموعه ای از کارگاه های آموزشی، استقبال بسیار خوبی از آن می شود. این نمایشگاه با سه قرن سابقه تقریبا اغلب موضوعات صنایع ساختمانی را می پوشاند، از ماشین آلات سنگین تا وسایل جانبی دکوراسیون داخلی.

همچنین نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) بزرگترین نمایشگاه تجاری مصالح و محصولات عمرانی در خاورمیانه است. این نمایشگاه میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصین و مهندسین ساخت و ساز و عمرانی در خاورمیانه به شمار می آید و با برگزاری کارگاه های آموزشی و ارائه هزاران محصول معتبر و برتر دنیا توسط غرفه داران، اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار مهندسین و متخصصین این صنعت قرار داده است. این نمایشگاه با سه دهه سابقه ی درخشان قادر است بیش از ٣٠٠٠ غرفه دار را از ٦٥ کشور و ٨٠٠٠٠ متخصص را به خود جذب نماید.

یکی از دلایل التزام حضور در این نمایشگاه برگزاری بیش از ١٣٠ سمینار رایگان است که ازآخرین فناوری ها و نوآوری ها پرده برداری می نماید. نمایشگاه صنعت ساختمان دبی فرصت بسیار مناسبی را در اختیار افرادی قرار می دهد که در جست و جوی ماشین آلات عمرانی نو و کارکرده و یا محصولات مربوط می باشند. این نمایشگاه با حضور بیش از ٣٠٠٠ غرفه دار قادر به ارائه طیف گسترده ای از محصولات، از جرثقیل های برجی تا مهندسی انتقال و فناوری سیالات می باشد. با حضور شرکت های معتبر خارجی از کشورهای مختلف مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه، چین و اتریش، این نمایشگاه وعده ارائه آخرین محصولات را به خریداران می دهد.گ

سمینار نمایشگاه صنعت ساختمان بیگ 5

چگونه می توانید در تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی شرکت کنید؟

برای شرکت در تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی  یک رویداد پر از محتوای متخصص، رهبران دانش و جدیدترین محصولات برای بازدیدکننده داشته باشید که باعث پیشرفت کار شما می شود. با تصمیم گیرندگان برجسته بخش خصوصی و دولتی ملاقات کنید، محصولات خود را مستقیماً در اختیار خریداران قرار دهید و یک پیام فروش قدرتمند به مشتریان بالقوه ارائه دهید..

کارت ورودی نمایشگاه صنعت ساختمان دبی(Big 5) 

کارت ورودی نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5)، را قبل از سفر به کشور امارات متحده عربی تهیه کنید و از ایستادن در صف های طولانی بازدیدکنندگان اجتناب کنید. برای خرید کارت ورودی نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5)، قطعا مراجعه مستقیم به وب سایت رسمی برگزار کننده بهترین گزینه پیش روی شماست.

اهداف اصلی تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی:

  • تسهیل ایجاد ارتباط بین اعضا
  • ارائه خدمات بهتر و ارائه راهکارهای جدید برای توسعه کسب و کار

تجهیزات نمایشگاهی نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (The Big 5)

تجهیزات نمایشگاهی قابل اجاره در نمایشگاه دبی انواع مختلفی دارند و همچنین گستردگی روش های تبلیغات و نمایش باعث شده است، تجهیزات نمایشگاهی نیز گستردگی زیادی پیدا کنند. اقلام تجهیزات نمایشگاهی گستره وسیعی را در برمی گیرد که از جمله می توان به پیشخوان، میز، کانتر، صندلی، های فلزی و پلاستیکی، انواع قفسه و کمد، یخچال، آب سردکن و آب گرم کن، مبل یک نفره و دو نفره، صندلی کانتر، تلویزیون LCD و Plasma، ویدئو پروژکشن، DVD، اسپیس فریم، اسپیس نمایشگاهی و انواع استند و پرچم و ... اشاره نمود که شما میتوانید هر کدام از این خدمات را سفارش دهید و از ان بهره مند شوید.

شرایط اخذ ویزای امارات متحده عربی برای شرکت در تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی 

ویزای امارات متحده عربی از ضروریات سفر برای حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) هست. کشور امارات متحده ی عربی هر ساله میزبان بیش از 500 نمایشگاه تجاری و رویداد غیر نمایشگاهی بوده است و به همین دلیل است که جدای از گردشگران، تجار و بازرگانان زیادی نیز سالانه برای بیزیننس به این کشور سفر می کنند.

جو نمایشگاه بیگ 5 - صنعت ساختمان

مدت اعتبار ویزا

بسته به برنامه سفر شما، ویزای امارات متحده عربی می تواند به مدت 14 روزه، 30 روز و یا 90 روز ، یک بار ورود یا چند بار ورود صادر شود.

راهکار های به نمایش گذاشتن و فروش محصول در تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی

1- رزرو غرفه 

خدمات رزرو غرفه نمایشگاهی ویژه افرادی است که قصد دارند در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) که از ۲۱ الی ۲۴ شهریور ۱۴۰۰مشارکت داشته باشند. برای اینکار قطعا مراجعه مستقیم به وب سایت رسمی برگزار کننده بهترین گزینه پیش روی شماست.

مشکلات  احتمالی رزور غرفه:

  • عدم امکان اختصاص زمان یا نیروی انسانی متخصص جهت پیگیری و مکاتبات
  • تجربه ناکافی در امر رزرو غرفه در نمایشگاه های بین المللی،
  • آشنایی کم با مفاهیم قرردادهای بین المللی و تسلط کم در برقراری ارتباط با برگزارکننده های بین المللی
  • عدم امکان انجام پرداخت های بین المللی و ...

 مزیت های استفاده از خدمات رزرو غرفه :

  • برنامه ریزی مناسب جهت اقدام به موقع برای ثبت نام
  • سرعت عمل بیشتر در انجام مراحل ثبت نام
  • کم کردن دغدغه ثبت نام و گرفتن غرفه در نمایشگاه
  •  دقت بیشتر در مراحل ثبت نام و کاهش هزینه های ناشی از اشتباهات پرسنل نا آشنا

2- غرفه سازی

غرفه سازی در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5)، به دلیل حضور همکاران و مخاطبان تجاری و نمایش کالاهای ویژه و خاص، جایگاه ویژه ای نزد اغلب شرکت کنندگان نمایشگاه دارد. طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی باید متناسب با نوع و هدف حضور در نمایشگاه صورت گیرد.

نمونه غرفه نمایشگاه صنعت ساختمان بیگ 5

نکات ساخت غرفه

علاوه بر داشتن ایده خلاقانه در طراحی و ساخت غرفه، شناخت انواع متریال ساخت غرفه های نمایشگاهی، استفاده صحیح از نور، رنگ، صدا و فرم اهمیت بسیارویژه ای دارد. مثلا رنگ های بکار رفته در غرفه باید با یکدیگر و نوع آرم شرکت، هماهنگی کاملی داشته باشد.


تنظیم قرار ملاقات تجاری در نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی 

تنظیم قرار ملاقات تجاری در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) یکی از سخت ترین بخش های توسعه تجارت در این حوزه است که عدم موفقیت در آن می تواند گاهاً مانعی برای رشد تجاری شود. مانند اکثر بیزینس ها ،اگر شما بتوانید با شخص اول و اصلی ترین مسئول شرکت هدفتان ملاقاتی داشته باشید ممکن است خرید و فروشی صورت بگیرد. پس وقتی صحبت از تجارت بین الملل در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) می شود پیدا کردن مخاطبتان در راس هرم شرکت هدف و تنظیم کردن قرار ملاقاتی با ایشان کار پیچیده و دشواریست.

ارتباط و نیاز به مترجم در تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی 

نمایشگاه ها راه های ارتباطی بین شرکت ها و مشتریان فراهم می کنند به شرطی که به زبان های مختلف تسلط داشته باشید . مترجم نمایشگاه چیزی فراتر از یک مترجم معمولی و کلاسیک است. آنها نه تنها باید به زبان های مبدا و مقصد تسلط کامل داشته باشند، بلکه باید به خوبی با محصولات یا خدمات شما نیز آشنا باشند .یک راهنما و مترجم حرفه ای، شما را در نمایشگاه همراهی می کند، شما را در مجموعه نمایشگاهی کمک می کند تا در مورد برنامه ای برای بازدید از غرفه های مورد علاقه خود در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی (Big 5) تصمیم بگیرید. از آنجا که نمایشگاه های دبی در بیشتر موارد، به صورت بین المللی برگزار می شوند، علاوه بر زبان انگلیسی آشنایی با زبان های دیگر مانند عربی، روسی و آلمانی یک مزیت محسوب می شود. 

کارشناس تور امارات

تاریخ برگزاری

تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی  (Big 5) از ۲۱ الی ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد.

محل برگزاری تور نمایشگاه صنعت ساختمان در دبی: نمایشگاه بین المللی دبی ( امارات)
آدرس : Sheikh Zayed Rd - Dubai - United Arab Emirate

نام هتل درجه هتل سرویس ها قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک(6-12) کودک(2-6)
Crown Plaza

BB / Standard
قیمت دو تخته : 77,100,000   قیمت یک تخته : 95,300,000   کودک(6-12) : 0   کودک(2-6) : 0  
هتل کارتون داون تاون Carlton Downtown

BB / Standard
قیمت دو تخته : 82,400,000   قیمت یک تخته : 105,900,000   کودک(6-12) : 0   کودک(2-6) : 0  
هتل فیرمونت پالم دبی Fairmont

BB / Standard
قیمت دو تخته : 92,000,000   قیمت یک تخته : 125,100,000   کودک(6-12) : 0   کودک(2-6) : 0  
پارک تفریحی فراری

پارک تفریحی فراری که به شکل برند معتبر و معروف فراری ساخته شده است در شهر ابوظبی...

  
برج خلیفه

برج خلیفه یا برج دبی که در دان تان دبی در ژانویه 2004 ساخته شد. در حال حاظر بلند...

  
مسجد شیخ زاید

مسجد شیخ زاید بن سلطان آل نهیان که به مسجد شیخ زاید معروف است، بعد از مسجدالحرام...

  
فواره موزیکال دبی

آبنمای فوق‌العده زیبای دبی که در دریاچه برج خلیفه واقع شده است با موسیقی می‌رقصد...

  

نمایش هتل ها

امارات گرند Emirates Grand hotel

هتل مدرن و لوکس Emirates Grand hotel که در خیابان شیخ‌زاید واقع شده است، با دستر...

هتل صدف Sadaf

هتل صدف که در منطقه مرکزی دبی واقه شده است با دسترسی آسان به بازار سیف نایف و مر...

Al Jawhara Gardens Hotel

هتل زیبا و لوکس Al Jawhara Gardens Hotel با دسترسی خوب و آسان در خیابان دیره قرا...

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید