Liana parvaz

تور زمستانی روسیه

اعتبار از تاریخ: 15 آبان - 30 بهمن

  

تور زمستانی روسیه

روسیه بزرگ‌ترین کشور دنیاست  که با داشتن جاذبه‌های دیدنی و گردشگری فراوان یکی از پرطرفدارترین مقاصد در میان کشورهای دنیا برای توریست‌ها است. کشور روسیه به برف و سرمای بسیار زیاد خود در میان مردم سراسر جهان معروف است. از این رو اگر از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنید آمادگی و توان تحمل وحشتناک روسیه را دارید تور زمستانی روسیه می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد تا روح واقعی روسیه را در فصل زمستان لمس کنید. شهرهای مسکو (پایتخت روسیه) و سن پترزبورگ معروف‌ترین شهرهای روسیه برای سفر هستند. در فصل زمستان سن پترزبورگ هوای بهتری نسبت به مسکو دارد و سرما در آنجا اندکی کمتر است. جالب است بدانید سردترین نقطه جهان منطقه Oymyakon در شرق سیبری است که دمای آن تا 77 درجه سانتی گراد زیر صفر نیز رسیده است که این دما کمترین دمایی است که در جهان به ثبت رسیده است. 

سفر به روسیه در فصل زمستان مزیت‌هایی نیز دارد. خلوت بودن شهر و ارزان بودن قیمت پرواز و هتل از جمله آن‌هاست. در کل سفر زمستانی به روسیه هزینه‌ی کمتری را برای شما نسبت به فصل تابستان خواهد داشت. همچنین به دلیل این که اکثریت مردم روسیه مسیحی هستند در زمان عید سال نو میلادی نیز در زمان جشن کریسمس زمان مناسبی برای سفر به روسیه است. در این زمان جشن‌ها و رویدادهای زیادی در شهرهای این کشور برگزار می‌شود که می‌تواند تجربه جذابی برای شما باشد. در این فصل می‌توانید با برف‌های زیادی که در روسیه می‌بارد آدم برفی بسازید و با بابانوئل‌ها که معمولا در این زمان از سال در خیابان‌های روسیه زیاد دیده می‌شوند عکس یادگاری بگیرید. باید به این نکته هم اشاره کنیم که ممکن است در فصل زمستان جاذبه‌های دیدنی و گردشگری روسیه بسته باشند و یا ساعات کاری خود را محدود کنند. پس از قبل از مراجعه به مکان‌های گردشگری از باز بودن آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.

تفریحات زمستانی نیز در فصل زمستان رونق خوبی در روسیه دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اگر قصد سفر به روسیه در فصل زمستان را دارید دقت داشته باشید که حتما لباس‌های خیلی گرم همراه خود ببرید چرا که سرماهای روسیه شوخی بردار نیستند! البته روسیه همیشه برای سرما و برف آماده است. در فصل زمستان در خیابان‌های روسیه ماشین‌های برف روب همواره در حال پاک کردن برف‌ها و تمیزکردن خیابان‌ها هستند. لوازم گرمایشی نیز در هتل‌ها و اقامت‌گاه‌های روسیه همواره آماده و روشن هستند. پس نگران سرما در محل اقامت خود نباشید اما برای بیرون رفتن خود حتما به فکر لباس‌های گرم باشید.

  

نمایش هتل ها

هتل آیبیس کازان IBIS

هتل آیبیس کازان یک شعبه‌ از زنجیره هتل های ibis است که در اکثر کشورها و شهرهای ج...

هتل گرند کازان Grand

هتل چهار ستاره گرند کازان که در سال 2009 افتتاح شد، در یکی از ساختمان‌های مدرن ش...

هتل کورستون (5) Korston Royal

از ویژگی­‌های هتل کورستون این است که به جاذبه­‌های تاریخی کازان دسترسی بسیار آسا...

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید

;