Liana parvaz

هتل شهریار

هتل شهریار

هتل شهریار که در سال 1387 افتتاح شد، جهت رفاه حال مسافرین عزیز در سال 1396 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل که در 10 طبقه بنا شده است دارای 202 باب اتاق می‌باشد. همچنین یکی از مزیت‌های هتل شهریار موقعیت مناسب آن می‌باشد که در ابتدای جاده ائل گلی در فاصله حدود 4 کیلومتری از دانشگاه تبریز قرار گرفته است. هتل شهریار تبریز دارای 3 رستوران به نام‌های کاکتوس، چشم انداز، رز و یک کافی شاپ می‌باشد که از رستوران چشم انداز و کاکتوس برای جمع‌های خانوادگی، مراسم تولد و فارغ التحصیلی می‌توان استفاده کرد. همچنین شما می‌توانید مراسم‌های بزرگ خود را در سالن های آمفی تئاتر، کنفرانس، تالار پذیرایی زرین و تالار یاقوت که دارای مساحت‌ها و تزئینات متفاوت است برگزار کنید. هتل بین المللی شهریار تبریز دارای بزرگترین استخرهای تبریز و امکانات بدنسازی می‌باشد که خدمات متنوع درمانی، ماساژ حرفه‌ای برای آرامش و آسودگی جسم وذهن، درخدمت مراجعین محترم قرار می‌دهد .

اتاق‌های هتل شهریار

هتل شهریار دارای 202 اتاق و سوئیت با  تایپ‌های مختلف است که هر کدام امکانات و قیمت‌های متفاوتی دارند.

1 – اتاق تک نفره: این اتاق برای اقامت یک نفر مناسب می‌باشد و در اتاق شما یک تختخواب کینگ، اینترنت رایگان، امکانات آماده‌سازی چای و قهوه، تلویزیون و میزکار وجود دارد.

2 – اتاق دابل: اتاق دابل همان امکانات اتاق تک نفره را دارد با این تفاوت که دو نفر می‌توانند در یک اتاق اقامت داشته باشند.

3 – اتاق سه نفره: این اتاق برای 3 نفر مناسب می‌باشد و دارای یک تخت کینگ (برای 2 نفر) و یک تخت یک نفره می‌باشد.

4 – اتاق دو نفره دیلاکس: یک اتاق دو نفره، که تفاوت آن با سایر اتاق‌ها در سایز آن می‌باشد که بزرگتر از سایر اتاق‌ها است.

5 – سوئیت دیلاکس: مناسب برای خانواده‌های 2 تا 4 نفر است و دارای یک فضای نشیمن، یک اتاق خواب و یک آشپزخانه می‌باشد .

6 – سوئیت پریزیدنتال: تفاوت این سوئیت در سایز بزرگتر آن است و مناسب برای خانواده 4 نفره می‌باشد .

7 – سوئیت دیپلماتیک: این سوئیت با فضای وسیع و مجلل و سرویس جداگانه، دارای فضای نشیمن باشکوه و با تجهیزات و وسایل شیک، برای لذت هرچه بیشتر شما تعبیه شده و مناسب برای اقامت زوج‌ها و هیات‌های کاری می‌باشد.

8 – سوئیت Executive : سوئیت دیپلمات هتل بین‌المللی تبریز یکی از بزرگترین سوئیت‌های موجود در هتل است و همچنین می‌توان گفت یکی از بزرگترین سوئیت‌ها در هتل‌های شهر می‌باشد که دارای یک اتاق خواب مجزا، اتاق نشیمن شیک و بزرگ با پنجره‌های بزرگ، دو سرویس بهداشتی مجزا و شیک می‌باشد. این نوع سوئیت هم مناسب برای اقامت خانواده‌ها و هم مناسب هیات‌های کاری است.

موقعیت و آدرس

هتل بین المللی شهریار تبریز در قلب ناحیه ائل گلی تبریز و با فاصله نسبتاً کوتاه به فرودگاه بین المللی مدنی تبریز و مسیر راحت و بی دردسر به مرکز شهر، اماکن تاریخی، نمایشگاه بین المللی تبریز، اماکن اداری و دولتی و دیگر اماکن برجسته شهر و مسیر بسیار کوتاه به پارک معروف ائل گلی واقع شده است. از مرکز شهر تبریز به طرف هتل مسیری راحت وروان موجود است که توسط تاکسی یا سایر وسایل نقلیه عمومی می‌توانید به آن دست یابید. ایستگاه مترو شهریار نیز در چند قدمی هتل واقع شده است . از فرودگاه تا هتل به راحتی وتوسط تاکسی و از مسیر اتوبان 20 دقیقه ای میتوانید به مقصد برسید.

آدرس: تبریز، ابتدای جاده ائل گلی، هتل بین المللی شهریار

تلفن: 29-33291420(41)98+

تلفن: 29-33291420(41)98+

فکس: 33300052(41)98+


  • پارکینگ
  • سالن کنفرانس
  • استخر
  • وای فای
  • خدمات ماساژ

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید