Liana parvaz

هتل کاماندالو Kamandalu

هتل کاماندالو Kamandalu

با الهام از روستاهای سنتی بالی، اتاق ها و ویلا ها دارای منظره ای از تپه ها و یا مناطق برنج دارند .این هتل در منطقه زیبای ubud واقع شده است و در نزدیکی رودخانه petanu با منظره زیبا و سرسبز میتوان در این هتل لوکس 5ستاره ریلکس کرد و از اقامت در این هتل لذت برد این هتل خدمات شاتل را به مرکز شهر ubud  ارائه می دهد.

10 دقیقه فاصله با ماشین از مرکز شهر و حدودا یک ساعت فاصله تا فرودگاه بین المللی دارد اتاق ها با امکانات لاکچری هتل پنج ستاره طراحی شده اند.


اتاق‌ها

هتل کاماندالو دارای ویلاهای متعددی می‌باشد که به اختصار در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

Ubud chalet

این اتاق مانند کلبه هایی هستند که بعضی از آنها منظره‌ای رو به مزارع برنج و برخی دیگر رو به تالاب دارند. کلبه 80 متری شما دارای یک اتاق خواب است و حداکثر 3 نفر می‌توانند در این اتاق اقامت داشته باشند.

Garden villa

این ویلای یک اتاق خوابه 129 متر مساحت دارد و حداکثر 3 نفر می‌توانند در آن اقامت داشته باشند. در مقابل ویلای شما یک فضای اختصاصی از باغ وجود دارد که شما می‌توانید در آنجا استراحت کنید و لذت ببرید.

Valley pool villa

این ویلای یک اتاق خوابه 300 متر مربع مساحت دارد و شما در فضای باغ خود از یک استخر بی نهایت لذت خواهید برد. حداکثر 3 نفر می توانند در این اتاق اقامت داشته باشند.

Two bedroom pool villa

این ویلا 392 متر مربع مساحت دارد و دارای 2 اتاق خواب مجزا می‌باشد. حداکثر 5 نفر می‌توانند در این ویلا اقامت داشته باشند و ویلای شما دارای استخر اختصاصی می‌باشد. شما می‌توانید در فضای باغ ویلای خود یک شام رمانتیک یا BBQ  را داشته باشید.

Three bedroom presidential villa

ویلای شما دارای 3 اتاق خواب می‌باشد و مساحت آن 338 متر مربع است. این ویلا بسیار گزینه ی مناسبی برای خانواده‌ها می باشد زیرا حداکثر 6 نفر می توانند در آن اقامت داشته باشند.


رستوران‌ها

Intimate boat dinning

شما می‌توانید وعده غذایی خود را روی یک قایق در تالاب هتل کاماندالو میل نمایید. همچنین شما با قایق خود به سمت یک میز ناهار خوری که به زیبایی تزیین شده است خواهید رسید. در ساعت 18:15 تا 22:30 می‌توانید از این خدمات استفاده نمایید.

intimate boat

Picnic lunch on the boat

شما می‌توانید ناهار خود را در میان باغ در حالی که سوار بر قایق هستید میل نمایید و از پیک نیک خود لذت ببرید. شما می‌توانید در دو زمان 12:00 الی 13:30 یا 14:00 الی 15:30 از این امکانات استفاده نمایید.

picnic lunch

Picnic lunch

از ناهار پیک نیک در میان مزارع برنج و در حاشیه جنگل گرمسیری در حالی که با صدای رودخانه آرام گرفته اید لذت ببرید. این امکان از ساعت 12 ظهر فراهم می‌شود و یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

picnic lunch

Floating breakfast or brunch

شما می‌توانید در حالی که از استخر اختصاصی ویلای خود لذت می‌برید صبحانه و ناهار خود را سفارش دهید و در ویلای خود میل نمایید.

floating breakfast

Romantic flower bath

در حالی که از وان اتاق خود که با گل تزیین شده است لذت می برید می توانید نوشیدنی‌های متنوع را سفارش دهید.

flower bath

Flower pool

استخر ویلای شما با گل تزیین می‌شود و در حین لذت بردن و شنا کردن در آن می توانید نوشیدنی مورد نظر خود را سفارش دهید.

شما می‌توانید از ساعت 15:00 به مدت یک ساعت از این امکان استفاده نمایید.

flower pool

Forest dinner

وقتی که غروب می‌شود یک میز با تزیین زیبا در وسط جنگل برای شما آماده شده است و شما می‌توانید از ساعت 18:15 تا 22:30 این میز را سفارش دهید.

forest dinning

Romantic dinner at alun alun

یک شام رمانتیک در زیر ستاره‌ها و با تزیین زیبایی از شمع‌ها می‌باشد. شما می‌توانید بین ساعت 18:15 تا 22:30 میز خود را رزرو کنید.

/romantic dinner at alun alun

  • اینترنت رایگان
  • خدمات 24 ساعته
  • رستوران
  • استخر رو باز
  • فضای سبز
  • سونا و جکوزی
  • باشگاه ورزشی
  • پارکینگ رایگان
  • بار

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید