Liana parvaz

هتل پادما padma

هتل پادما padma


هتل‌های پادما PADMA

یک تجربه رفاقت لوکس با طبیعت قطعا با اقامت در هتل‌های پادمای بالی میسر می‌شود با ویژگیهای مکانی خاص، زیبایی و خدمات و خدمات دهندگان دلپذیرشان. این هتل‌های پنج ستاره انتخاب‌های درستی هستند برای آنها که قصد دارند اقامت دلپذیری با بهره بردن تمام و کمال از امکانات در محل اقامتشان در بالی داشته باشند. به‌ویژه با امکاناتی که هتل در اختیار کودکان قرار می‌دهد، هتل‌هایی کاملا دوستدار خانواده هستند. 

تاریخچه 

برند پادما  (Padma) چهار شعبه در اندونزی دارد که دو شعبه در جزیره بالی و در منطقه‌های Legian  و Ubud قراردارند و دو شعبه دیگر در شهر Bandung  و منطقه صنعتی Karawang قرارگرفته‌اند. هتل‌هایی با فضایی آمیخته با هنر و میراث که هر کدام در موقعیتی ویژه قرار دارند. 

اساس هتل‌های پادما بر تامین رفاه و خواستهای مشتریان به بهترین راه ممکن، همچنین ارائه خدمات به روز بناشده و این یکی از ویژگیهای مهم و از یادنرفتنی این مجموعه هتل‌هاست. 

هتل‌های پادمای Legian و پادمای Ubud یک اقامت استوایی دلپذیر را در بالی به میهمانانشان هدیه می‌دهند و هتل Bandung   با موقعیت طبیعی نفس‌گیر و هتل Karawang در قلب منطقه صنعتی کاراوانگ امکان اقامت لوکسی با تمام امکانات و خدمات مورد نیاز برای مخاطبانشان فراهم می‌آورند. 

هتل پادما Legian

هتل پادمای لگیان در یکی از زیباترین منطقه‌های ساحلی legian در میان یک محوطه 6.8 هکتاری قرار گرفته و تنها چند قدمی با منطقه seminyak  فاصله دارد. ساحلی با یک منظره غروب زیبا که با ترکیب دل‌نشینی با طبیعت استوایی جزیره، حس دلپذیر اقامت در یک ریزورت لوکس را ایجاد می‌کند. این هتل آمیخته با هنر و میراث و فرهنگ بالیایی، در فاصله 6 کیلومتری از فرودگاه و 2 کیلومتری از منطقه Kuta قرار دارد. از مرکز دنپاسار 12 کیلومتر دور است و تا معبد Tanah Lot تنها 20 کیلومتر فاصله دارد. (هرچند که در طول روز و با وجود ترافیک این فواصل ممکن است طولانی‌تر باشد)

انواع رستوران، کافی شاپ و غذافروشی‌های محلی در چند قدمی هتل در دسترسند و امکان رسیدن به بازارهای محلی، فروشگاه‌ها و بوتیک‌ها نیزبه آسانی فراهم است. و تنها با ده دقیقه پیاده‌روی می‌توان به منطقه تفریحی Legian رسید. 

این ریزورت ساحلی 432 اتاق و سوئیت دارد که در میان باغ‌های زیبای محوطه هتل قرار گرفتند. در کنار استخرهای متنوع و امکاناتی ویژه تفریح و سرگرمی کودکان. 

امکانات و فعالیتها

یکی از انواع خدمات این هتل امکان بهره بردن از رستوران‌های گوناگون است. 

-Cultural Buffet Dinner

رستوران DONBIU با بوفه متنوعی از خوراکی‌های آسیایی به همراه یک نمایش فرهنگی ویژه بالیایی همچون رقص‌های Kecak  و Barong میزبانی دلپذیری برای میهمانانش دارد. 

ساعت پذیرایی: 6.30 تا 9 شب   

• کودکان زیر 5 سال رایگان و کودکان 6 تا 12 سال با 50% تخفیف محاسبه می‌شوند.


-Japanese Buffet Dinner

بوفه‌ای از خوراکی‌های ژاپنی در انتظار میهمانان هتل در رستوران ژاپنی Tenkai است. خوراکی‌هایی همچون Sushi، Teppanyaki، Tempura و Sashimi که مطلوب ژاپنی دوستان است. 

این رستوران نیز از ساعت 6.30 تا 9.30 شب میزبان علاقمندان است.


-Full Moon and New Moon

مردمان بالی هم همچون اغلب فرهنگ‌ها، با هر مذهبی که باشند، ماه جدید و ماه کامل را جشن می‌گیرند. اگر در این زمان در بالی و در این هتل به سر ببرید می‌توانید از غذاهایی خاص همچون Babi Guling  و Ayam Betutu با همراهی رقص‌های سنتی و برنامه‌های تفریحی لذت ببرید. 

رستوران Seruni از ساعت 6.30 تا 9.30 شب در محوطه کنار استخر هتل برگزارکننده این آئین است. 


امکانات تفریحی

انواع استخرها، مرکز آب درمانی و ماساژ، مرکز ورزشی و بدن سازی، کلوپی برای تفریحات کودکان، فروشگاه و خدمات حمل و‌نقل و دیگر خدمات ویژه میهمانان از جمله امکاناتی است که برای میهمانان هتل پادمای Legian فراهم است. 


اتاق‌ها و سوئیت‌ها 

-اتاق Deluxe Room

نخستین گروه اتاق‌ها در این هتل هستند که با متراژ 38 متری در طبقات دوم تا چهارم هتل و در نزدیکی استخر لاگون قرار گرفتند. این 65 اتاق رو به باغ قرار دارند و ظرفیت اقامت سه بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک را دارند. 

-اتاق Deluxe Lagoon View

این 65 اتاق نیز با متراژ 38 متری در طبقات دوم تا چهارم هتل و در نزدیکی استخر لاگون قرار گرفتند. این 65 اتاق رو به باغ قرار دارند و با نشستن در بالکن آن می‌توان به منظره استخر لاگون دست یافت. اقامت سه بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک در این اتاق‌ها میسر است. 

-اتاق New Deluxe Chalet 

این تایپ اتاق‌ها که با سبکی تلفیقی از هنر مدرن و کهن بالی طراحی شده‌اند، با فضایی برای نشیمن و دو نوع حمام ( البته برخی تنها دوش دارند) در فضایی 44 تا 47 متری لذت اقامتی لوکس را برای میهمانان فراهم می‌آورند. این 65 اتاق نیز رو به باغ هستند. 

-اتاق  Premier Twin Room

این اتاق‌های 44 متری تراس دار، در طبقه همکف و نزدیکی استخرلاگون واقع هستند و بویژه برای استفاده خانواده‌ها و کودکانشان طراحی شده‌اند؛ با یک تراس رو به باغ و در دسترس و دو نوع حمام و امکانات مورد نیاز. این اتاق‌های 44 متری ظرفیت اقامت دو بزرگسال و یم کودک تا 12 سال یا دو بزرگسال و دو کودک تا دوازده سال را دارند. 

• باید توجه داشت که امکان افزودن تخت اضافه به این اتاق‌ها نیست.

- اتاق  Premier Double Double

این اتاق‌ها با دو تخت سایز کوئین در طبقه‌های همکف و نزدیکی استخر لاگون قرار دارند. با متراژی 44.30 متر ظرفیت میزبانی از دو بزرگسال، یک کودک تا 17 سال یا یک بزرگسال و دو کودک تا 1 سال یا دو بزرگسال و دو کودک تا 17 سال را دارند. 

• باید توجه داشت که امکان افزودن تخت اضافه به این اتاق‌ها نیست.

- اتاق Family Room

این اتاق‌ها که به طرز هنرمندانه‌ای برای یک اقامت خانوادگی طراحی شدند در نزدیکی کلوپ و استخر کودکان قرار دارند و دارای یک تخت کینگ در اتاق خواب اصلی و دو تخت تک نفره به صورت دو طبقه در اتاق کودکان است.  این اتاق با متراژی 64 متری شامل بالکن، رو به استخر کودکان واقع است و ظرفیت اقامت یک بزرگسال و چهار کودک تا 12 سال به همراه یک نوزاد یا دو بزرگسال به همراه سه کودک تا 12 سال و یک نوزاد را داراست.

• برای اقامت نفر پنجم هزینه دریافت می‌شود.

• برای خواب نوزاد در اتاق خواب اصلی امکاناتی وجود دارد. 

- New Garden Club Chalet 

این اتاق‌های بسیار لوکس با امکانات پیشرفته در فضایی 44 تا 47 متری واقع شده‌اند با تراس و بالکن رو به باغ و طراحی هنری بالیایی که با یک تخت کینگ یا دو تخت تک نفره برای اقامت 3 بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک مناسب است. 

• برای افزودن نفر سوم هزینه دریافت می‌شود.

- Lagoon Access Room 

این اتاق‌ها که دسترسی مستقیم به استخر لاگون دارند مناسب آن دسته از میهمانان هستندکه علاقمندند ابتدای صبح تنی به آب بزنند. با 42 متر فضا در طبقه همکف قرار دارند و مناسب اقامت 3 بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک هستند.

• از جهت حفظ ایمنی مسافران این اتاق‌ها به مسافرانی که کودک زیر 6 سال داشته باشند تعلق نمی‌گیرند. 

- Junior Suite 

این سوئیت 66 متری با یک تخت سایز کینگ، فضایی برای نشیمن و غذاخوری و امکانات پیشرفته و لوکس با تراسی رو به باغ، مناسب برای اقامت 3 بزرگسال یا 2 بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک است. 

- Studio Suite

این سوئیت‌های لوکس و مدرن، با بالکن‌هایی رو به باغ، در فضایی 65 متری طراحی شده‌اند و  با یک فضای نشیمن جدا تجربه اقامتی آرام‌بخش را به میهمانانشان هدیه می‌دهند. سه بزرگسال یا 2 بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک امکان اقامت در این سوئیت‌ها را دارند. 

- 1-BR Balcony Suite

اقامت در این سوئیت‌های یک خوابه نیز از منافع اعضای کلوپ هتل پادماست. سوئیت‌هایی 95 متری که با اتاق غذاخوری و نشیمن جدا طراحی شده‌اند، یک حمام لوکس دارند و در طبقه سوم نزدیک استخر لاگون قرار دارند. با بالکنی رو به باغ استوایی و امکانی برای اقامت 3 بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک. 

- 2-BR Balcony Suite

این دو سوئیت دو خوابه در طبقه چهارم هتل و در مجاورت استخر لاگون واقع هستند. در فضایی 141 متری دارای دو اتاق خواب هریک با یک تخت کینگ و یک اتاق نشیمن مجزا با بالکنی که رو به باغ است و طراحی هنرمندانه امکان اقامتی لوکس را با تمام امکانات در هتل پادمای لگیان فراهم می‌کند.  

در این سوئیت دو خوابه، 6 بزرگسال یا 4 بزرگسال و دو کودک یا دو بزرگسال و 4 کودک امکان اقامت دارند. 

- New Deluxe Suite

هرچه نیاز داشته باشید در این سوئیت مجلل یافت می‌شود. در فضایی 109 متری رو به باغ استوایی در طبقات بالایی هتل، با فضای نشیمن به همراه میز غذاخوری و بالکن، اقامت 3 بزرگسال یا دو بزرگسال و یک کودک یا یک بزرگسال و دو کودک ممکن است.

• اگر این سوئیت با یک اتاق New Garden Club Chalet  مرتبط شود امکان خوبی را برای یک اقامت خانوادگی پر جمعیت – تا 6 بزرگسال - فراهم می‌آورد. با فضایی که به استخر لاگون دسترسی دارد و انتخاب‌های مختلفی برای محل خواب به میهمانانش می‌دهد. 

- Presidential Suite

و در نهایت این سوئیت 338 متری که شامل استخر و تراس می‌شود، با نمایی از باغ و ساحل و در نزدیکی استخر infinity پیشنهاد خوبی برای اقامت یک گروه 9 نفره از بزرگسالان یا 6 بزرگسال و 3 کودک است. 

با سه سرویس بهداشتی مجزا، دو تخت سایزکینگ و تخت‌های یک نفره در سه اتاق خواب، یک فضای نشیمن و غذاخوری لوکس، با دسترسی به تراس و استخر، فضایی اختصاصی را برای ساکنانش فراهم می‌آورد. 


هتل پادما Ubud

این هتل زیبا با موقعیت مکانی خود در دل دهکده Puhu ویژگی منحصر بفردی را درجنگل‌های منطقه از آن خود کرده است. این موقعیت سبب شده تا میهمانان 148 اتاق و سوئیت هتل از منظره‌ای کم‌نظیر بهره ببرند. اتاق‌هایی با طراحی مدرن بالیایی و بار و رستوران‌هایی که تمام روز در خدمت مشتریان هستند در کنار امکاناتی همچون خدمات ورزشی، کتابخانه، پارک حیوانات، طئلانی ترین استخر اینفینیتی منطقه، منحصر بفردترین سالن تمرین یوگا و شام رمانتیکی که می تواند دید و البته منظره و فضای بسیار زیبای طبیعت اطراف، از دیگر امتیازات این ریزورت جنگلی است.     

امکانات 

به میهمانان هتل‌ها و بویژه هتل‌های پادما توصیه می‌شود هنگام ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق از تمامی امکانات و خدمات هتل آگاهی یابند تا با برنامه‌ریزی قادر به بهره‌بردن از آن شوند. این مجموعه هتل‌ها خدمات متنوعی برای میهمانان خود طراحی کرده‌اند؛ از امکانات تفریحی و ورزشی تا اقامتی و خوراکی.

انواع رستوران

از آنجا که هتل پادمای اوبود در دل جنگل و با فاصله‌ای تقریبا 40 دقیقه‌ای از مرکز اوبود قرار دارد، این مهم است که میهمانان بتوانند تمامی نیازهای ابتدایی خود را در خود هتل برآورده کنند. شاید بتوان گفت یکی از مهمترین امتیازات هتل پادمای اوبود، امکاناتی است که در بخش خوردنی‌ها در اختیار میهمانانش قرار می‌دهد تا آنها بدون دغدغه و نیاز به خروج از هتل از آن بهره ببرند. انواع خدماتی که در این زمینه امکان ارائه آن در انواع رستوران‌ها و بارهای هتل فراهم است عبارتند از:

-Jungle BBQ

-Romantic Dinner

-Degustation Dinner

-Meat Madness

-Wine Dinner

با توجه ویژه هتل به گروه میهمانان بین‌المللی در این بخش به ارائه انواع بوفه غذاهای مختلف در شبهای هفته هم چنین به فراهم آوردن نیازهایی همچون قلیان برای دورهمی‌های شبانه کنار استخر توجه خاص شده است. 

بسیاری از خوردنیهایی که در وعده‌های غذایی هتل از صبحانه تا شام مورد استفاده قرار می‌گیرد ارگانیک بوده و از مزارع و باغ‌های اطراف هتل تهیه می‌شوند. همچنین هتل تجربه چیدن میوه‌های استوایی را در فصل هر میوه در اختیار مسافرانش قرار می‌دهد. 

 

دیگر امکانات و فعالیتها

قبل از هرچیز تاکید می‌شود که هتل پادمای اوبود یک هتل دوستدار خانواده است که در آن امکانات تفریحی و سرگرم کننده‌ای برای تمام اعضای خانواده فراهم شده است. از برنامه‌های ورزشی و تورهای دوچرخه‌سواری یا مسابقات تیراندازی تا امکانات ماساژ و آب‌درمانی و حمل و نقل. جالب توجه است که خدمات آب درمانی برای کودکان نیز در این هتل ارائه می‌شود و البته این خدمات چیزی ا‌ز ارزش‌های این هتل به عنوان اقامتگاهی برای زوج‌های ماه عسلی نمی‌کاهد.

حمل و نقل

علاوه بر خدماتی که در زمینه حمل و نقل با وسایط نقلیه هتل می‌توان دریافت کرد، شاتل‌هایی رایگان نیز برای انتقال میهمانان به مرکز Ubud و بالعکس در ساعات مشخصی از روز و شب در نظر گرفته شده که بهتر است از قبل زمان مورد نظر را به کارمند مربوطه اطلاع داد و صندلی رزرو کرد. 


انواع اتاق‌ها

-اتاق Premier Room

این اتاق‌های 59 متزی با یک تراس رو به جنگل و طراحی داخلی لوکس و هنری آن و سرویس بهداشتی و حمام مجزا تجربه اقامتی دلپذیر را فراهم می‌آورند. 

-اتاق Premier Twin Room 

این اتاق‌ها در همان فضای 59 متری دارای دو تخت خواب هستند که امکان اسکان دو بزرگسال و دو کودک را فراهم می‌کنند. فضای سرویس‌های بهداشتی و حمام و مکان تعویض لباس به اندازه کافی وسیع است تا به راحتی از آن استفاده شود. 

-اتاق Premier Deluxe Room 

تفاوت اتاق‌های دولوکس 59 متری با اتاق‌های قبلی در طراحی هنری و لوازم داخلی آن است. این اتاق‌ها را در طبقات مختلف هتل می‌توان یافت. این اتاق‌ها نیز با فضایی کاملا آرامش بخش منظره‌ای رو به جنگل دارند. 

-اتاق Premier Club Room  

این اتاق‌ها که در طبقات اول تا سوم واقع شدند و تراس اختصاصی آنها منظره‌ای بی نظیر را به میهمانانش هدیه می‌کند، امکان دسترسی به کلوپ هتل و بهره بردن از منافع آن را برای ساکنانش فراهم می‌کند. پذیرایی عصرانه و کوکتل غروب در رستورانی با منظره درختان بامبو از امکانات این کلوپ است. 

سوئیت یک خوابه One Bedroom Suite 

این سوئیت 118 متری شامل بالکن، برای خانواده‌های کوچک یا مسافرانی طراحی شده که قصد دارند یک تعطیلات لوکس با حس بودن در خانه داشته باشند. با یک نشیمن مجزا ازمحوطه خواب و یک تراسی که با نمایی چشم‌نواز از طبیعت شگفت‌انگیز منطقه اوبود آنچنان میهمانان را به حسی مطبوع می‌خواند که ترک هتل را برایشان دشوار می‌کند. 

سوئیت دو خوابه Two Bedroom Suite 

این سوئیت 177 متری با دو اتاق خواب و امکاناتی تمام و کمال حس اقامتی لوکس و نفس‌گیر در دل طبیعت را به میهمانانش هدیه می‌کند. 

هر اتاق خواب با بهترین تخت و لوازم داخلی اتاق تجهیز و تزئین شده و سرویس‌های بهداشتی و حمام به طور مجزا امکان بهره بردن از خدمات لوکس و متنوع را فراهم آورده است. 

چرا هتل‌های Padma؟ 

در مجموع می‌توان گفت اقامت در این هتل‌ها که در دو نقطه متفاوت در بالی قرار دارند، در کنار دو تجربه اقامتی متفاوت یکی در حاشیه ساحل زیبای جزیره و دیگری در دل جنگل‌های استوایی، انچنان میهمانان را به خدماتی لوکس و بدون نقص عادت می‌دهند که کمتر هتل پنج ستاره‌ای می‌‌تواند انتظاراشان را در مقایسه با این خدمات برآورده کند.  


  • استخر
  • وای فای
  • باشگاه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بار

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید