Liana parvaz

هتل فور سیزن Four season

هتل فور سیزن Four season

هتل فور سیزن با2 دقیقه فاصله در ساحل جیمبانان واقع در لبه خلیج جیمبانان، دارای یک استخر بی نظیر و دیدنی خیره کننده از اقیانوس هند است.مهمانان عزیزمی‌توانند در ساحل زیبای جیمباران قدم بزنند و در رستوران های معروف آنجا از غذا های دریایی لذت ببرند.همچنین همه ی اتاق ها دارای حماکم خصوصی، تلویزیون و دی وی دی می‌باشند.


اتاق‌ها

هتل فور سیزن دارای 8 نوع سوئیت و ویلا می‌باشد که به اختصار در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

One bedroom duplex suite

این سوئیت دو طبقه دارای مساحت 170 متری می‌باشد و در ساختمان اصلی هتل واقع شده است. حداکثر 3 نفر می‌توانند در این اتاق اقامت داشته باشند و این اتاق دارای منظره‌ی رودخانه آیونگ می‌باشد.

One bedroom suite

مساحت این سوئیت 216 متر مربع می‌باشد و حداکثر 3 نفر می‌توانند در آن اقامت داشته باشند. این سوئیت دارای منظره‌ی رودخانه آیونگ و مزارع برنج است.

Family suite

اگر به صورت خانوادگی به بالی سفر می‌کنید این اتاق گزینه‌ی بسیار خوبی است زیرا دارای یک تختخواب برای کودکان شما است و در مجاورت امکانات کودک پسندانه واقع شده است. این سوئیت دارای منظره‌ی رودخانه آیونگ و مزارع برنج می‌باشد.

One bedroom villa

مساحت این ویلای یک اتاق خوابه 350 متر می‌باشد و در کنار تپه‌های احاطه شده توسط باغ واقع شده است. ویلای شما دارای یک استخر اختصاصی در بالکن خود می‌باشد و دارای منظره‌ی رو به باغ است.

One bedroom riverfront villa

این ویلای یک اتاق خوابه 340 متری در کنار رودخانه واقع شده است و شما دارای منظره‌ی باغ و رودخانه آیونگ هستید. شما همچنین از یک حوضچه ی نیلوفر در بالکن ویلای خود لذت خواهید برد.

Dayan villa

این ویلا 480 متر مربع مساحت دارد و در بالاترین نقطه‌ی هتل واقع شده است. حداکثر 3 نفر می‌توانند در این اتاق اقامت داشته باشند و اتاق دارای منظره‌ی دره سایان است.

Two bedroom villa

این اتاق 760 متری دارای 2 اتاق خواب می‌باشد که حداکثر 6 نفر می‌توانند در این ویلا اقامت داشته باشند. در هر کدام از اتاق خواب‌ها یک تراس اختصاصی رو به باغ در نظر گرفته شده است. همچنین تراس‌ها دارای استخر اختصاصی می‌باشند.

River view two bedroom villa

تفاوت این ویلا با تایپ قبلی در منظره ی آن است که رو به رودخانه می‌باشد.


رستوران‌ها

این هتل دارای رستوران‌های متفاوتی می‌باشد که به اختصار در مورد هر کدام توضیح خواهیم داد.

Ayung terrace

این رستوران علاوه بر منظره‌ی زیبا و جذاب رودخانه از صرف غذا‌های محبوب اندونزی همراه با ادویه مخصوص اندونزیایی لذت ببرید.

Riverside

این رستوران در کنار استخر هتل واقع شده است و منوی آن از کباب‌های اروپایی تشکیل شده است.

Jati bar

در هنگام تماشای دره‌ی سرسبز آیونگ از یک میان وعده و چای عصر لذت ببرید.

Chefs table at sokasi

شما می‌توانید در کنار دریا نظاره گر آماده سازی غذای بالیای خود باشید.

In – villa dining

شما می‌توانید همان طور که در ویلای خود به استراحت می‌پردازید غذای خود را سفارش دهید و در ویلا میل کنید.

  • استخر
  • باشگاه
  • بار
  • وای فای 
  • ترانسفر فرودگاهی

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید