Liana parvaz

هتل اینایا پوتری Inaya Putri

هتل اینایا پوتری Inaya Putri

 

هتل Inaya Puteri؛ یک برند اصیل محلی

هتل پنج ستاره "اینایا پوتری" Inaya Puteri از آن دسته هتل‌هایی است که با طراحی داخلی زیبا و به روز، خدمات متناسب و موقعیت طبیعی و مکانی جالب توجه، میهمانش را شگفت‌زده می‌کند. هتلی از یک برند داخلی که در کنار دیگر برندهای مطرح جهانی تلاش دارد تا با بهره بردن از دانش مهماننوازی دنیا، بهترین سطح خدمات را در طول اقامت میهمانانش ارائه ‌دهد؛ اقامتی آمیخته با تجربه‌های گوناگون فرهنگی در جزیره بالی. در این مطلب تلاش کردیم به طور کامل هتل اینایا پوتری را توضیح دهیم. 

هتل اینایا پوتری

تاریخچه

هتل اینایا پوتری که بیش از سه سال از آغاز فعالیت آن می‌گذرد، در منطقه نوسادوئا قرار گرفته با یکی از بهترین ساحل‌های منطقه و در همسایگی یکی از شعبه‌های هتل گراند‌حیات در بالی، این هتل با فاصله ده کیلومتری از فرودگاه بالی قرار‌دارد و دسترسی خوبی به تنها مرکز خرید منطقه نوسادوئاBali collection  دارد. معماری آن براساس باورهای آئین هندو از 7 خدای هندو و یک دهکده بالیایی با تلفیقی از هنر معاصر بالی طراحی شده و با یکی از متفاوت‌ترین لابی‌ها در بین هتل‌های بالی که طراحی آن از فرهنگ برنج کاری جزیره الهام گرفته شده، از میهمانانش استقبال می‌کند. هرچند هتل اینایا در این سا‌ل‌ها به یکی از انتخاب‌های گردشگران ایرانی مبدل شده اما روس‌ها، استرالیایی‌ها، ژاپنی‌ها و کره‌ای‌ها عمده گردشگرانی هستند که در طول اقامتشان در بالی اقامت در هتل اینایا پوتری را اتتخاب می‌کنند.

رستوران‌ها

یک مجموعه شش تایی از رستوران و بار در محوطه هتل اینایا پوتری به ارائه خدمات به میهمانان مشغولند:

رستوران هتل اینایا پوتری

:Bar Loung  در ساحل با موقعیتی دیدنی رو به اقیانوس قرار دارد و از ساعت 11 صبح تا 11 شب با ارائه انواع نوشیدنی و خوراک‌های آسیایی در خدمت میهمانان است.

Ja’Jan Bistro : این رستوران نیز با خوراک‌های مدیترانه‌ای در فضایی باز و دسترسی به ساحل  در طبقه زیرین لابی اصلی قرار دارد و از ساعت 11 صبح تا 2 پس از نیمه شب با گنجایش 80 نفر از میهمانان پذیرایی می‌کند.

Gading Restaurant: تم خوراکی‌های این رستوران ژاپنی و چینی است. موقعیت مکانی‌اش رو به ساحل است و دارای ظرفیت 250 نفری برایپذیرایی است. مسافران هتل صبحانه خود را از ساعت 7 تا 11 صبح در این رستوران میل می‌کنند. در طول روز از ساعت 12 ظهر تا 11 شب رستوران از میهمانانش پذیرایی می‌کند.  

Homaya Restaurant : در رستوران همایا ضیافتی از خوراکی‌های اندونزیایی برپاست. با یک طراحی هنری و ظرفیتی 80 نفری از ساعت 5.30 عصر تا 11 شب میزبان میهمانان است. 

Ja’jan by the Sea: این رستوران در کنار دریا امکان ارائه خوراک‌های کبابی را از ساعت 11 ظهر تا 9 شب برای مهمانانش فراهم می‌کند. ظرفیت این رستوران 75 نفر است. 

Inaya Deli: و اما یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های هتل اینجاست که با انواع دسر و شیرینی و دوناتهای خانگی، انواع پای و کیک از ساعت 11 ظهر تا 2 شب لحظات شیرینی را برای 6 نفر میهمانی که می‌توانند در آن محل پذیرایی شوند، فراهم می‌کند. ‌

اتاق‌ها

هتل اینایا پوتری با مجموعه‌ای از  455 اتاق، سوئیت و ویلا برای تمام گروه‌های مسافران از زوج‌های ماه‌عسلی و خانواده‌‌ها تا میهمانانی که به قصد کار و تجارت به بالی سفر کرده‌اند، انتخاب مناسبی است. برای طراحی اتاق‌ها و ویلاها در کنار خدمات مدرن از نمادهای آئین هندو و نمادهای فرهنگی و هنر معاصر جزیره بالی بهره گرفته شده است. برخی از اتاق‌های هتل طوری طراحی شده که امکان دسترسی مستقیم به استخر خصوصی وجود دارد. همچنین در ویلاها استخرهای اختصاصی با امکان دسترسی و پیوستن به استخر عمومی فراهم شده است. سوئیت‌های یک و دو خوابه نیز با نمایی از اقیانوس ضمن ایجاد حس رضایت، لذت اقامت در یک هتل ساحلی را به میهمانانش هدیه می‌دهد.

اتاقهای هتل اینایا پوتری

اتاق Deluxe

نخستین گروه اتاق‌ها در هتل اینایا، این 305 اتاق دیلاکس هستند که برای اقامت یک نفر یا دونفر طراحی شدند با تمام امکانات مورد نیاز. اتاقی 48 متری با یک تخت سایز کینگ یا کوئین که به طور معمول در طبقات دوم تا چهارم هر ساختمان قرار دارند. در اتاق امکان اقامت دو بزرگسال و یک کودک یک تا دوازده سال فراهم است. اتاق‌ها با الهام از هنر مدرن بالی طراحی شدند و همگی یک بالکن اختصاصی دارند. دستگاه قهوهساز، امکان یک بار استفاده رایگان از مینی بار غیرالکلی، دسترسی به اینترنت و امکانات هوشمند در اتاق‌ها فراهم است.

اتاق Deluxe Pool Access

هتل اینایا تعداد 117 عدد از این اتاق را در ساختمان‌های مختلف خود دارد که همگی در طبقه نخست این هفت ساختمان قرار گرفته‌اند. اتاق‌هایی 51 متری با طراحی ملهم از هنر مدرن بالی، که امکان اقامت دو بزرگسال و یک کودک یک تا دوازده سال در آن فراهم است. حمام و سرویس بهداشتی با طراحی زیبا و تمام امکانات در فضایی کاملا مجزا قرار دارند. این اتاق‌های دیلاکس دسترسی مستقیم به استخر لاگون دارند و دارای دستگاه قهوه‌ساز، امکانات لوکس، دسترسی به اینترنت داخل اتاق هستند. همچنین یک بار استفاده از مینی بار غیرالکلی برای میهمانان رایگان است.

سوئیت دو خوابه Two Bedroom Suite

این سوئیت که به طور معمول برای سفرهای خانوادگی و گروهی انتخاب می‌شود، در طبقه نخست هر ساختمان قرار دارد با دو اتاق خواب و امکان دسترسی به استخر از طریق بالکن اختصاصی. هتل اینایا تنها دو عدد سووئیت دو اتاق خوابه دارد که ظرفیت چهار بزرگسال و دو کودک یک تا دوازده ساله را دارد. این سوئیت با فضایی 135 متری ذارای امکانات مشابه با سوئیت یک خوابه است.

سوئیت یک خوابه رو به دریا One bedroom Suite Ocean View

از این سوئیت 90 متری هشت عدد در هتل اینایا موجود است. سوئیت‌هایی با نمای نفس‌گیری از اقیانوس که از ورای منظره استخرهای هتل دیده می‌شود. اقامت یک زوج همراه یک کودک یک تا دوازده سال در این سوئیت میسر است. بالکن اختصاصی رو به دریا، در اختیار داشتن یک خدمه در طول شبانه روز، امکان استفاده از پذیرایی چای و قهوه و عصرانه و کوکتل در غروب، یک بار مصرف رایگان مینی بار غیرالکلی داخل سوئیت، دارا بودن دستگاه‌های چای و قهوه‌ساز، 6 بطری آب در روز، سرویس بهداشتی و حمام کاملا مجزا، صندوق امن، میز کار و ادابتور، امکان انتخاب بالش و وجود بلندگوی بی‌سیم در اتاق خواب ازجمله امکانات این سوئیت است.

سوئیت یک خوابه رو به باغ One Bedroom Suite Garden View

این سوئیت 90 متری که با الهام از بالی مدرن طراحی شده، با بالکن و تراس اختصاصی مناسب میهمانانی است که تمایل دارند در آرامشی رو به محوطه سبز هتل به سر برند. این 4 سوئیت با در اختیار داشتن خدمه بیست و چهارساعته، امکان پذیرایی چای و قهوه در تمام روز و امکان انتخاب بالش و خدمات منحصر بفرد و امکاناتی برای میزبانی از یک زوج و کوئک تا 12 سال مناسب است. حمام این سوئیت نیز طراحی خاصی دارد با منظره‌ای دیدنی و امکانات کامل. همچنین میهمانان هتل در این سوئیت همچون انواع سوئیت‌های دیگر از امکان داشتن میز کار و  یک بار استفاده رایگان از مینی بار غیر الکلی بهره می‌برند.

ویلای یک خوابه One Bedroom Villa

 هتل اینایا 16 ویلای یک خوابه در محوطه‌ای که آن را دهکده می‌نامند، مهیا کرده تا میهمانانی که انتظار اقامت در فضایی خیلی خصوصی دارند در این ویلاهای 157 متری بیاسایند. ظرفیت این ویلاها برای دو بزرگسال در نظر گرفته شده و در کنار امکانات مشابه سوئیت‌های تک خوابه امکان دسترسی به استخر از طریق بالکن اختصاصی وجود دارد. سایز اتاق خواب و حمام بزرگ است و کودکان زیر 12 سال اجازه اقامت در ویلا را ندارند.

ویلای دو خوابه Two Bedroom Villa

این 3 ویلای 300 متری برای اقامت مسافران گروهی یا خانوادگی یا چند زوج که با هم سفر می‌کنند، مناسب است. می‌شود در تراس اختصاصی آن استراحت کرد، تن به آب استخر داد و یا در محوطه غذاخوری در فضای باز آن شامی دلچسب میل کرد. ظرفیت ویلا چهارنفر در نظر گرفته شده و تمام امکانات ویلای یک خوابه را به همراه یک خدمه تمام وقت دارد.

چرا هتل اینایا را انتخاب کنیم؟

شاید بتوان نو بودن ساختمان هتل را در کنار امکانات و خدمات لوکس و قوی آن یکی از نقاط قوت هتل اینایا دانست. مجموعه نیروی انسانی شاغل در هتل نیز بنا به نظر مدیران هتل از بهترین‌ها هستند ضمن آنکه هتل امکانات خوبی برای سفرهای خانوادگی ایجاد کرده و با ایجاد کلوپ کودکان تلاش دارد تا خانواده‌های بیشتری تا جذب کند. در مجموع هتل‌های منطقه نوسادوئا برای آن دسته از مسافران که قصد دارند چندروزی را به دور از هیاهو در محیطی سبز و آرام در کنار دریا بگذرانند، انتخاب مناسبی است و هتل Inaya Puteri یکی از بهترین این انتخابهاست. اگر در سفر خود به بالی در هتل ایناپوتری اقامت کردید از برنامه‌های فرهنگی این مجموعه مطلع شوید تا بتوانید در طول اقامتتان از دیدار آنها لذت ببرید.


 inaya puteri

 


خدمات


هتل اینایا پوتری برای میهمانانش انواعی از خدمات همچون آب درمانی و ماساژ، رستوران و بار با منوی بین‌المللی و متنوع، سالن ورزش، استخر، امکانات ساحلی، کلوپ کودکان، نمایش‌های سنتی بالیایی و بازار شبانه صنایع دستی فراهم کرده است. امکاناتی که گاهی میهمانان را وا می‌دارد تا روزها در هتل باقی بمانند و زمان آرام و بی دغدغه‌ای را سپری کنند. مرکز آب درمانی و ماساژ Inaya Dewi Spa با بهترین و آخرین امکانات در این زمینه و با انواع بسته‌های آرامش بخش و تمرکزآور زیبایی و درمانی، از ساعت 9 صبح تا 10 شب میزبان میهمانان است. هتل امکاناتی برای انواع بازی، ورزش و سرگرمی برای تمام اعضای خانواده در هرگوشه از محوطه فراهم آورده است. از فضایی برای انجام یوگا تا انواع بازی‌هایی آبی و امکان شنا در استخرهای هتل همچنین لذت بردن از یک والیبال دسته جمعی در ساحل. برای برگزارکنندگان کنفرانس‌ها و مراسم ازدواج نیز در این هتل امکاناتی فراهم شده‌است. • استخر فضای باز
 • اینترنت وای فای
 • باشگاه نتاسب اندام
 • تلفن
 • تلویریون
 • تهویه مطبوع
 • خشکشویی
 • رستوران
 • سالن زیبایی
 • سرویس اتاق
 • سشوار
 • سونا
 • ماساژ
 • میز اتو
 • میز تحریر
 • وای فای
 • وسایل بهداشتی رایگان
 • گاوصندوق

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید