Liana parvaz

هتل بوسنی و هرزگوین

راهنمای هتل های بوسنی و هرزگوین | لیانا پرواز

 

جغرافیای بوسنی و هرزگوین:

شاید نام بوسنی و هرزگوین میان گردشگران گاه به گاه و تفننی به اندازه خبرگان گردشگری و جهانگردان شناخته شده نباشد. در این پست سعی بر آن میشود تا دیدگاه بهتری نسبت به این کشور و هتل های برتر بوسنی و هرزگویین برایتان به تصویر کشیده شود.

بوسنی و هرزگوین در شبه جزیره بالکان قرار داشته و از جمله همسایگان این کشور میتوان مونته نگرو، کرواسی و صربستان را نام برد. این کشور عمدتا مسلمان نشین از سال 2002 عضو شورای اروپا و از اعضای ناظر بر شورای همکاری اسلامی می باشد. پایتخت کشور، سارایوو یکی از بکرترین اکوسیستم جغرافیایی کشور محسوب میشود. تنها راه درسترسی به آبهای آزاد کشور در جنوب، بندر نئوم واقع شده.

 نقشه بوسنی و هرزگوین

آب و هوای بوسنی و هرزگوین:

آب و هوای کشور به دلیل کوهستانی بودن بوسنی و هرزگوین چهارفصل اما با اندکی تاخیر در بهار همراه است. اما شاید بتوان عروس فصل های این کشور را زمستان نامید و آنرا یکی از مقاصد اصلی برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی و اسکی در دامنه کوه های آلپ نام برد.

 کوه های آلپ در بوسنی

جمعیت بوسنی و هرزگوین:

بر اساس آمار و سرشماری سال 2020، جمعیت این کشور 3,280,819 بوده که نسبت جمعیت رنان آن بر مردان نسبتا غالب است. همچنین رنج سنی 16-65 سال بیشترین سهم از جمعیت کل کشور را داشته اما با نرخ تولد نسبی پایین، جمعیت کل کشور رو به کاهش است.

جمعیت بوسنی و هرزگوین

هتل های برتر بوسنی و هرزگویین:

برای اطلاع از لیست برترین هتل های 3، 4 و 5 ستاره بوسنی و هرزگوین و قیمت های به روز با کارشناسان تور و هتل اروپا در لیانا پرواز تماس بگیرید.


سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

پیام خود را بنویسید