Liana parvaz

لیست بلیط های هواپیمای مسقط

  1. صفحه اصلی
  2. پرواز

پروازهای سلام ایر و تابان  امروزه با توجه به شرایط موجود به صورت مستقیم به عمان انجام می‌شوند. پرواز سلام ایر از مبدا شیراز و در روزهای چهارشنبه ساعت20:15با طول پرواز 1ساعت و 35 دقیقه انجام می‌شود و ساعت 21:20به وقت عمان به مقصد می‌رسد. روزهای برگشت هم چهارشنبه ساعت 17:30به وقت عمان است که 18:30وارد فرودگاه امام خمینی می‌شود.

کلاس‌های پروازی مختلفی در این پرواز وجود دارد که کلاس فرندلی مقرون به صرفه ترین آنها می‌باشد. در این پرواز به علت نرخ پایین کترینگ وجود ندارد ولی امکان گرفتن غذا و بار اضافی و حتی انتخاب صندلی در هنگام رزرو وجود دارد که شامل هزینه می‌باشد. پروازها قابلیت تغییر تاریخ و کنسلی دارند ولی مبلغ به صورت کردیت به مسافر برمی‌گردد. نوع ایر کرفت در این پرواز ایرباس نئو می‌باشد.

پرواز تابان ازمبداهای تهران-شیراز-لار و بندرعباس به مسقط انجام می‌شود. پروازهای تابان تماما چارتر و غیر قابل استرداد و تغییر تاریخ می‌باشند. ایرکرفت پرواز بوئینگ ام دی می‌باشد.

هیچ کدام از پروازها تایپ بیزنس ندارند.

درهر دو ایرلاین انجام تست کرونا از الزامات است با این تفاوت که سلام ایر هیچ آزمایشگاهی را معرفی نکرده ولی پرواز تابان فقط در شیراز آزمایشگاه های خاصی را معرفی کرده است.


ساعت‌های پروازی:

شیراز مسقط: دوشنبه ها ساعت 09:00 (1ساعت و نیم طول پرواز) و جمعه ها ساعت 09:00

تهران مسقط: جمعه ها ساعت:16:00 (2 ساعت طول پرواز)

بندرعباس مسقط: شنبه ها ساعت 12:00 (یک ساعت طول پرواز)

لار مسقط: یکشنبه ساعت 14:30(یک ساعت و 10 دقیقه)


لیست آزمایشگاههای شیراز برای پرواز تابان: نیلو-راز-پارس-سینا-انالی

در عمان هم هنگام ورود مبلغ 25 ریال عمان دریافت می‌شود و به مسافرین دستبند داده می‌شود. به محض ورود از شما یک تست در فرودگاه عمان گرفته می‌شود و در صورت منفی بودن تست قرنطینه نخواهید شو ولی در غیر این صورت 14 روز قرنطینه خواهید داشت.اگر در هنگام ورود قصد رفتن به منزل اقوام و دوستان را داشته باشید و  افراد بالای 60 سال و زیر 18سال همراه شما باشند  دیگر قرنطینه ی سازمانی (رزرو هتل)الزامی نیست و قرنطینه در منزل  انجام میشود.

فقط مسافران دارای اقامت اجازه گرفتن بلیت یک طرفه را دارند و در غیر اینصورت حتما بلیتها باید به صورت رفت و برگشت صادر شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره لیست بلیط های هواپیمای مسقط با کارشناسان فروش پرواز در لیاناپرواز در تماس باشید.