Liana parvaz

پروازهای به مقصد کازان | لیانا پرواز

  1. صفحه اصلی
  2. پرواز

پروازهای به مقصد کازان | لیانا پرواز

بلیت هواپیما کازان

شهر کازان به عنوان سومین پایتخت روسیه و یکی از بزرگترین شهرهای این کشور، کاملا از نظر گردشگری بکر است و با هزینه‌ای بسیار پایین نسبت به دیگر شهرهای روسیه می‌توانید به کازان که جزئی از اروپاست سفر کنید. برای خرید بلیت هواپیما به کازان شما چند راه دارید که در این صفحه به بررسی امکانات و ویژگی‌های بلیط هواپیمای ایرلاین‌های مختلفی که به کازان پرواز دارند، پرداخته‌ایم.

ایرلاین‌های دارای بلیت هواپیما به مقصد کازان

پروازهای تهران به مقصد کازان دارای انواع مستقیم و دارای توقف است. تمامی پروازهای خارجی از مبدا ایران از فرودگاه امام خمینی (ره) به پرواز در‌می‌آیند. شما برای رفتن به کازان می‌توانید از چندین ایرلاین مختلف بلیط تهیه کنید که هرکدام دارای مزایای خود می‌باشند. در ادامه هواپیمایی های دارای بلیط به مقصد کازان را به صورت کامل معرفی کرده‌ایم.

بلیط کازان هواپیمایی آتا:

بلیط هواپیمایی آتا به کازان به صورت مستقیم است و ایرلاین آتا تنها هواپیمایی ایرانی است که به این شهر پرواز دارد. پرواز اتا به کازان بسیار از نظر اقتصادی است و ارزان ترین بلیط تهران کازان، بلیت هواپیما آتا است. هواپیماهای مورد استفاده آتا ایر برای این پرواز، ایرباس A320 است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین کیترینگ یا سیستم پذیرایی غذایی این ایرلاین نیز بسیار با ذائقه ایرانیان متناسب است. این هواپیمایی برای مسافرینی که با پروازهای تهران-کازان به روسیه سفر می‌کنند 30 کیلوگرم بار چمدان و 7 کیلوگرم بار دستی یا بار کابین در نظر گرفته است.

پرواز مستقیم تهران کازان:

همانطور که در قبل اشاره شد، پرواز تهران به کازان، از طریق هواپیمایی آتا پرواز مستقیم است. پرواز مستقیمی که آتا برای این مقصد تدارک دیده، هر پنجشنبه به سمت این شهر به پرواز در می‌آید و برای خرید بلیط مستقیم تهران کازان هرچه از قبل تر اقدام به خرید کنید بهتر است چرا که پروازهای سیستمی و چارتر کازان در زمان‌های نزدیک به پرواز گران‌تر خواهد شد.

رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
اقتصادی30اکونومیبدون توقفمستقیمآتا ایر

بلیط هواپیما کازان با پرواز آتا ایر

بلیط هواپیمایی آذربایجان به کازان:

هواپیمایی آذربایجان Azerbaijan یکی دیگر از هواپیمایی‌هاییست که دارای پرواز از تهران به کازان است. پرواز این هواپیمایی از نظر قیمت، بعد از آتا مناسب‌ترین پرواز است ولی باز هم اختلافی حداقل دوبرابری دارد و از نظر قیمت تقریبا بین 2 الی 3 برابر پرواز آتا است. بلیط تهران-کازان ایرلاین آذربایجان، دارای دو توقف است و این توقف ها در پایتخت آذربایجان باکو و توقف دیگر در مسکو و یا سنت پترزبورگ می‌باشد. پروازهای این هواپیمایی با هواپیماهای بوئینگ 767  انجام می‌پذیرد و برای هر نفر مسافر، 23 کیلوگرم بار چمدان و 7 کیلوگرم بار دستی در نظر گرفته شده است.

رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
اقتصادی - میان‌رده23اکونومی - بیزینس2غیرمستقیمآذربایجان

بلیط تهران کازان هواپیمایی آذربایجان

بلیت هواپیما کازان با هواپیمایی قطرایرویز:

بلیط هواپیما کازان با پرواز هواپیمایی قطر ایرویز، انتخابی نسبتا لوکس برای رفتن به روسیه است. این پرواز با بوئینگ 777-300 لوکس انجام می‌گردد و دارای خدمات رفاهی بسیار بالا، مثل دیگر پروازهای این هواپیماییست. برای رفتن به کازان با قطرایرویز، شما باید دو بار در مسیر توقف داشته باشید، این توقف‌ها یک بار در دوحه و یک بار در مسکو و یا سنت پترزبورگ انجام خواهد شد. پرواز قطر به کازان، قیمتی نسبتا بالا دارد که در لیست پایین می‌توانید قیمت بلیط تهران کازان قطرایرویز را مشاهده فرمایید. این هواپیمایی برای هرنفر مسافر دارای 30 کیلوگرم بار مجاز در قسمت بار هواپیما می‌باشد.


رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
لوکس30اکونومی - بیزینس2غیرمستقیمقطرایرویز

بلیط هواپیما به کازان قطر ایرویز

بلیت هواپیما به کازان با هواپیمایی ایروفلوت:

دیگر پروازی که برای رفتن به شهر کازان روسیه می‌توانید استفاده کنید، خرید بلیط کازان از هواپیمایی ایروفلوت روسیه است. ایروفلوت بزرگترین هواپیمایی روسیه با خط هوایی وسیع در اسمان این کشور است. پروازهای ایروفلوت به مقصد کازان، دارای توقف در فرودگاه Sheremetyevo International Airport هستند که یکی از چهار فرودگاه شهر مسکو و همچنین شلوغ‌ترین فرودگاه روسیه است. این هواپیمایی برای مسافران بار چمدان در نظر نگرفته و مسافرینی که می‌خواهند با بلیط کازان ایروفلوت به روسیه سفر کنند می‌بایست هزینه‌ی اضافی بابت همراه داشتن چمدان پرداخت کنند. خدماتی که این هواپیمایی در طول سفر ارائه می‌کند جزو بهترین خدمات در هواپیمایی‌های اروپایی است ولی قیمت بلیط ایروفلوت از تمامی دیگر بلیط‌های توضیح داده شده گران تر است.


رده قیمتمیزان بار مجازکلاس پروازتعداد توقفنوع پروازهواپیمایی
لوکسندارداکونومی - بیزینس1غیرمستقیمایروفلوت

بلیط ایروفلوت هواپیمایی تهران به کازان

زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما به قازان یا کازان

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما به این شهر، در تابستان و ابتدای پاییز است چرا که هواپیمایی آتا پروازهای چارتر به این مقصد دارد و هزینه‌ی این پروازها نیز بسیار ارزان‌تر از هواپیمایی‌های خارجی است. از دیگر مزایای خرید بلیط هواپیما در تابستان، آب و هوای معتدل روسیه در این زمان است که باعث می‌شود بتوانید از بسیاری از تفریحات استفاده کرده و تعداد بیشتری از جاذبه های گردشگری کازان را بازدید نمایید.

پیشنهاد ویژه

آتا ایر

تهران


پرواز رفت:
کازان

کازان


پرواز برگشت:
تهران

قیمت این پرواز :

2.050.000  تومان

رزرو تلفنی  
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه